דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים PW Power Systems מעניקה חגים שמחים יותר לפוארטו ריקו
PW Power Systems מעניקה חגים שמחים יותר לפוארטו ריקו
חיים נוי 06/12/19 |  צפיות: 214

PW Power Systems מעניקה חגים שמחים יותר לפוארטו ריקו

נכסי ייצור חשמל ניידים גם יהוו ביטחון לרשת החשמל וישלימו אנרגיה מתחדשת

גלאסטונברי, קונטיקט, 5 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

PW Power Systems (PWPS), הספקית המובילה של פתרונות אנרגיה ממקור תעופתי לייצור חשמל, הודיעה של-PREPA (רשות החשמל של פוארטו ריקו) יש שלוש טורבינות גז PWPS FT8® MOBILEPAC® מוכנות להפעלה. יחידות טורבינות הגז הניידות של 30 מגה-ואט זמינות עכשיו לייצור חשמל בשעת חירום, וגם לביטחון הרשת בתמיכה בתוכנית הקיימות הסביבתית של פוארטו ריקו. PWPS תמכה ב-ARG Precision Corporation, שהשלימה את ההתקנה המוכנה להפעלה של טורבינות הגז עם כושר ייצור משני דלקים FT8 MOBILEPAC בתחנת הכוח פאלו סקו בטואה בחה.

מושלת פוארטו ריקו וונדה וזקז אמרה: "שלושת הגנרטורים מאפשרים תגובה מהירה במצב חירום או במצב שבו נאבד אנרגיה באזור העירוני. תוך שמונה עד עשר דקות אנחנו יכולים להפעיל את המערכת ולספק חשמל לכ-40,000 לקוחות. גם לשירותים חיוניים כמו בתי חולים באזור העירוני יהיה הביטחון הזה".

"שלושת המגה גנרטורים יכולים למלא את הביקוש של מתקנים כמו בית החולים האזורי באיאמון, המרכז הרפואי ריו פיידרס והגולדן מייל בהאטו ריי, וגם להבטיח את הפעילות היומיומית של שדה התעופה הבינ"ל לואיס מוניוז מרין באיסלה ורדה", אמר חוזה אורטיז, המנהל הכללי של PREPA. "למרות שהוא פיזית נמצא בתחנת הכוח פאלו סקו, הציוד נייד כך שאפשר להעביר אותו לאזורים מבודדים שבשעת חירום אין להם יכולת הולכה", המשיך אורטיז.

"כשפוארטו ריקו משנה את הארכיטקטורה של הרשת שלה, הזמינות של FT8 MOBILEPAC מביאה שקט נפשי מיידי ל-PREPA וללקוחות שלה" ציין נשיא ומנכ"ל PWPS ראול פרדה. "לטווח הארוך, הטכנולוגיה הזאת היא פתרון רב צדדי שעוזר להשיג עמידות כשפוגע מזג אוויר קיצוני ומאפשר ל-PREPA להתקדם לשילוב עם התקן החדש של היצע האנרגיה המתחדשת. נצילות האנרגיה שלו וההיענות לביקוש המהירה מאפשרות גמישות רבה כשמדובר באתגר של אי ודאות בתחזיות העומס ומספק חשמל אמין כשפוארטו ריקו הכי צריכה אותו".

אודות PW Power Systems

PW Power Systems LLC (PWPS) היא חברה בקבוצה של MHPS Americas, עם מטה בלייק מרי, פלורידה. PWPS ניצלה באופן בלעדי את הטכנולוגיה המתקדמת של מנועי המטוסים של Pratt & Whitney® ויישמה אותה באופן ייחודי בפתרונות מורכבים של מערכות חשמל והפכה למובילה בענף ייצור החשמל.

ל-PW Power Systems יש יותר מ-2,000 טורבינות גז תעשייתיות שמותקנות ביותר מ-50 מדינות בכל העולם והיא מתגאה בהיותה מעולה במגזר התיקונים והשיפוצים הכלליים של טורבינות גז. תיק טורבינות הגז של PWPS מציע מוצרים תחרותיים יעילים וגמישים שמייצרים 30 עד 140 מגה-ואט של חשמל.

גנרטור טורבינות הגז FT8® MOBILEPAC® מאוד יעיל ואפשר להעביר אותו בקלות ביבשה, בים או באוויר. התכנון הייחודי שלו מאפשר ניוד והתקנה מהירים עם מינימום אנשים וציוד.

PW Power Systems מחויבת לספק פתרונות באיכות גבוהה לשוק האנרגיה המבוזרת שמגבירים את תפוקת האנרגיה והאמינות שלה ומספקים חיסכון תפעולי ללקוחות שלה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.pwps.com.

אנשי קשר

Stefan Zavatone, Director of Marketing & Communications
860-368-5499
stefan.zavatone@pwps.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בומברדייה מוסרת תוצאות כספיות מקדמיות של הרבעון הרביעי של 2019 והשנה המלאה ועדכונים על האצת שלב הפחתת המינוף של תוכנית המפנה ברווחיות
התוצאות הכספיות צפויות להיות מתחת לצפי, בעיקר בגלל פעולות בתחבורה כדי לפתור פרויקטים מאתגרים

Emendo Biotherapeutics מגייסת 61 מיליון דולר כדי לקדם את טיפולי עריכת הגנים מהדור הבא
מרחיבה את השותפויות האסטרטגיות עם AnGes וטקדה מאיצה את פלטפורמת עריכת הגנים החדשנית OMNI לצנרת פיתוח רחבה של מוצרי טיפולים

LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM
הפתרון החדש LEGO® Education SPIKE™ Prime לחטיבת הביניים זמין עכשיו; ההרשמה פתוחה לתוכנית המורה המומחה של LEGO Education לשנת 2020

ניוסטאר מביאה את UltraThreat Feeds כדי להגן על נתונים ביעילות רבה יותר
השירות החדש מספק נתוני איומים קנייניים כמעט בזמן אמת כדי לזהות ולעצור תעבורה רעה, נכנסת ויוצאת

World’s Greatest Videos(TM) מודיעה על הזוכה בפרס הגדול של $1,000,000* ב-2019
התוצאות של הפרס של $100,000 USD* הסרטון הכי טוב של השנה הזאת

Madison Realty Capital Closes סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019
לווים חוזרים היוו יותר ממחצית מהסכום הכספי הכולל, והזינו את המשך ההתרחבות של החברה מחוף לחוף

חברת טומי הילפיגר מודיעה על היזמים החברתיים שעלו לגמר של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר
ב-13 בפברואר 2020 ששת העולים לגמר יבקרו בקמפוס של העתיד של טומי הילפיגר באמסטרדם, הולנד, כדי להציג את הרעיון העסקי שלהם בפני חבר שופטים של מובילי עסקים וקיימות פנימיים וחיצוניים באירוע הגמר הגלובלי של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר.

Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מפרסמת קריאה להחזרה מרצון של טבליות למוטריג'ין USP, 100 מ"ג, בקבוקים של 100 יחידות
13/01/20 | בריאות
בגלל זיהום צולב עם Enalapril Maleate

ראהי מערכות משיקה אסטרטגיית ענן שמוביל מנהל הטכנולוגיות הראשי החדש מאט רובינסון
פרקטיקות ענן, שירותים מקצועיים ושירותים מנוהלים ישלימו את הניסיון המוביל בענף של ראהי בתשתיות של מרכזי נתונים

Rockwell Automation רוכשת את קבוצת אבנת אבטחת נתונים כדי להרחיב את המומחיות באבטחת סייבר
הרכישה תחזק את היכולת של Rockwell Automation לספק שירותי אבטחת סייבר ב‑IT/OT בכל העולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI