דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת Infinidat הוכרה על ידי Gartner Peer Insights כבחירת הלקוחות לאחסון עיקרי לחודש ינואר 2020
חברת Infinidat הוכרה על ידי Gartner Peer Insights כבחירת הלקוחות לאחסון עיקרי לחודש ינואר 2020
איריס וינשטיין 02/02/20 |  צפיות: 716

בחירת הלקוחות של Gartner Peer Insights מבוססת על משוב ודירוגים של אנשי מקצוע מקרב משתמשי קצה, אשר התנסו ברכישה, יישום ו/או שימוש בפתרונות אחסון ספציפיים

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי הוכרה על ידי Gartner Peer Insights כבחירת הלקוחות לאחסון עיקרי לחודש ינואר 2020. גרטנר מגדירה כי אחסון עיקרי (Primary Storage) כולל פתרונות ייעודיים או קווי מוצר של מערכי אחסון היברידיים, מערכי Solid-State (SSA) או שניהם. Infinidat הוכרה בעבר כבחירת הלקוחות של Gartner Peer Insights עבור מערכי אחסון רב-תכליתיים בפברואר 2019.

הבחירה של הלקוחות מייצגת את השקפת הלקוחות על יצרנים המדורגים ברמה הגבוהה ביותר בשוק והיא נקבעת הן על ידי מספר הביקורות והן על ידי הדירוג הכללי. על מנת לקבל הכרה זאת, יצרן חייב לקבל לפחות 50 ביקורות מאומתות עם דירוג ממוצע של 4.2 כוכבים ומעלה (מתוך 5.0 כוכבים) במהלך 12 החודשים האחרונים. החל מה- 22 בינואר 2020, Infinidat קיבלה 104 ביקורות מלקוחות מאומתים עם ציון כולל ממוצע של 4.9 כוכבים מתוך 5 ב- 12 החודשים האחרונים. יתר על כן, 98% מהלקוחות ציינו את נכונותם להמליץ ​​על Infinidat לעמיתיהם.

משה ינאי, מנכ"ל ומייסד Infinidat, אמר כי: "אנו שמחים בהכרה שקיבלנו בשנית כבחירת הלקוחות של Gartner Peer Insights. אנו מאמינים כי התואר משקף את יעילות התמיכה המעולה של Infinidat לאחר המכירה ואת הצלחתנו לספק חווית לקוח ברמה עולמית. אנו יודעים שעלינו להמשיך ולהרוויח את נאמנות לקוחותינו כל יום ואנחנו מודים על המשוב שלהם על מפת הדרכים שלנו, שמבטיח שיהיה לנו תהליך פיתוח יעיל ומהיר".

מטרתו העיקרית של מערך האחסון היא לתמוך בזמן תגובה ובנתוני בקלט/פלט לשנייה (IOPS), הרגישים לעומסי עבודה מובנים. מקרי שימוש אופייניים כוללים עומסי עבודה קריטיים למשימה, עומסי עבודה בדטה בייס ויישומי טרנזקציות המפותחים בארגון. מקרי שימוש אחרים כוללים איחוד יישומים וירטואליים, אנליטיקה, מחשוב בעל ביצועים גבוהים (HPC) ומתן אחסון מתמשך לסביבות קונטיינרים.

להלן מספר ביקורות שקיבלה Infinidat מלקוחותיה:

"Infinidat מספקת יציבות, ביצועים ותמיכה איכותית לעסקים הפועלים 24/7" - ראש אחסון וניהול נתונים בענף הפיננסים.

"Infinidat שינתה עבורנו את כללי המשחק! היו לנו כמעט 16 מערכים מ- ... מערכות אחסון שונות ו- Infinidat מסוגלת לאחד את כל מערכי האחסון הללו למערך InfiniBox אחד! הביצועים ... השתפרו כמעט פי 3 לעומת הסביבה הקודמת"- מנהלת תשתיות מערכת וענן בענף השירותים.

“האחסון הטוב ביותר בו השתמשתי בחיי! ... קל מאוד לנהל את האחסון עם כל ההגנה הדרושה לך לאחסון, זמינות גבוהה וביצועים" - מנהל DevOpsבענף התקשורת.

"ניסיוני עם Infinidat מיצירת הקשר הראשונה ועד היישום לא היה אלא מעולה" - ראש דטה סנטר ורשתות בענף הפיננסים.

"קל מאוד לפריסה ולתמיכה. מקטין משימות תמיכה מיום ליום באופן משמעותי" - מנהל תחום בכיר למערכות מידע בתעשייה.

“ניסיון חיובי עם Infinidat. הפתרון הוכח כפי שפורסם עם מחיר משבש שוק"- מנהל תשתיות מערכות מידע בענף התקשורת.

קרא עוד ביקורות של Gartner Peer Insights מלקוחות משתמשי הקצה של Infinidat בכתובת: https://www.gartner.com/reviews/market/primary-storage/vendor/infinidat/product/infinibox


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance

כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון

היזם אראל מרגלית, מייסד ויו"ר קרן JVP, מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת הסייבר הישראלית, ThetaRay
מרגלית, שנבחר על ידי עיתון העסקים פורבס כאחד מ-50 אנשי ההון סיכון הטובים בעולם ברשימת "בעלי מגע הזהב", יסייע ל- ThetaRay להשיג את יעדיה הבאים.

חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת Intentia מרחיבה את מסלולי השירות בתחום ה- ERP
חברת Intentia, המייצגת בישראל את פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה, Infor M3, מכריזה על הרחבת מסלולי השירות לארגוני תעשייה. ההרחבה הינה חלק מתכנית אסטרטגית ממוקדת לקוח, המיושמת על רקע עליה במספר הלקוחות של החברה מסדרי גודל שונים והרצון לספק מענה גמיש לדרישות לקוחות בעלי היקפי פעילות שונים.

קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של שירותים דיגיטליים

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI