דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Nuvei מודיעה על שותפות אסטרטגית עם קבוצת MAX, והסכם למכירת CreditGuard
Nuvei מודיעה על שותפות אסטרטגית עם קבוצת MAX, והסכם למכירת CreditGuard
חיים נוי 19/02/20 |  צפיות: 258

Nuvei מודיעה על שותפות אסטרטגית עם קבוצת MAX, והסכם למכירת CreditGuard

מונטריאול ותל אביב, ישראל, 19 בפברואר 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

Nuvei, ספקית עולמית של טכנולוגיות תשלום, כרתה הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת Max , אחד מהגופים הפיננסיים המובילים בישראל. במסגרת שותפות זו, לקוחות עסקיים של MAX המעוניינים לפתח פעילות עסקית מחוץ לישראל יוכלו לקבל גישה לרשת סליקת התשלומים של Nuvei בצפון אמריקה, באירופה, באמריקה הלטינית ובאזור אסיה - מדינות האוקיינוס השקט. כחלק מן ההסכם, Nuvei הסכימה למכור ל-MAX את מלוא אחזקותיה ב-CreditGuard, ספקית שירותי סליקה לבתי עסק בישראל.

הפלטפורמה הטכנולוגית הקניינית של Nuvei מאפשרת לעסקים להגדיל את היקף הפעילות ברמה העולמית, ומציעה ללקוחות של MAX אפשרות לבצע עסקאות ביותר מ-150 מטבעות וביותר מ- 250 אמצעי תשלום חלופיים, כל זאת באמצעות הטמעה של מערכת אחת. מצד שני, בתי עסק הסולקים עם Nuvei יוכלו להתחבר לשירותי סליקת התשלומים של MAX בישראל.

"ביצענו סינון קפדני כדי למצוא את השותפה האידיאלית להתרחבות של עסקי סליקת התשלומים שלנו לישראל, ומצאנו חברה שתבטיח המשכיות בפעילות של CreditGuard ואת המשך הצלחתה, לצד הלקוחות והעובדים שלה," אמר פיליפ פאייר, יו"ר ומנכ"ל Nuvei. "יש לנו ביטחון מלא בחזון ובאסטרטגיה של MAX לאספקת מוצרים ושירותים יוצאים מן הכלל ללקוחות של CreditGuard. מצד שני, השותפות תאפשר ל-Nuvei להגדיל את טביעת הרגל העולמית שלה ולעגן את מעמדה כחברה מובילה בתחום שירותי התשלום, עם היקף פעילות עצום ונוכחות נרחבת."

"הרכישה הזו עומדת בקנה אחד עם הגישה שלנו המציבה את הלקוח במרכז. ישראל עומדת על סף מהפכה בתחום שירותי התשלום, והמהפכה הזו תחייב עסקים בכל הגדלים להיערך מחדש בפעילות האונליין והאופליין שלהם ולהתאים את המערכות שלהם לדרישות של EMV," אמר אוהד מימון, סמנכ"ל פיתוח עסקי ואסטרטגיה ב-MAX. "אלה חדשות חשובות לעסקים הישראליים שמצטרפים למהפכה הדיגיטלית. CreditGuard מספקת מגוון שירותי תשלום דיגיטליים מתקדמים ומאובטחים בכל ערוצי המכירות. שיתוף הפעולה עם Nuvei יאפשר לנו להתאים פתרונות תשלום גלובליים ללקוחות המסחריים שלנו."

"הערך האמיתי של CreditGuard טמון במחויבותה יוצאת הדופן לשרת את לקוחותיה," אמר אוריאל בן דוד, מנכ"ל CreditGuard. "נמשיך להתייחס אליהם כנכסים החשובים ביותר של החברה. אנו מאמינים שהחיבור עם MAX יאפשר לנו להרחיב את מגוון השירותים שלנו ולשדרג את המוצרים שאנו מעניקים ללקוחותינו."

Nuvei רכשה את CreditGuard במסגרת רכישת SafeCharge בשנת 2019. השלמת המכירה של CreditGuard כפופה לתנאים המקובלים ולאישורים רגולטוריים.

אודות Nuvei

חברת Nuvei היא הקהילה הראשונה בעולם של מומחים לשירותי תשלום. אנו מספקים שירותי תשלום כלל -ערוציים עם תמיכה מלאה לעסקים גדולים, בינויים וקטנים ולשותפי הפצה, בעזרת חבילת הטכנולוגיות הקנייניות הרחבה שבידינו. אנו גם מעניקים לארגוני מכירות עצמאיים (ISO), ליצרני תוכנה בלתי תלויים (ISV), לספקי שירותי סליקה ולפלטפורמות מסחר אלקטרוני את הטכנולוגיה, הידע ושירות הלקוחות הנדרשים להם כדי להצטיין בתחומם. החזון שלנו, המגובה בפלטפורמה גלובלית ובשירות מקצה לקצה, הוא לבנות רשת שתאפשר ללקוחות ולשותפים שלנו לשגשג בגדול. מטרתנו היא ליצור הזדמנויות גדולות וטובות יותר לכולם בתחום שירותי התשלום, ולסלול את הדרך ליצירת שותפויות מוצלחות. למידע נוסף היכנסו לאתר www.nuvei.com.

אודות קבוצת MAX

קבוצת MAX המבוססת בישראל היא חברה פיננסית מובילה המספקת שירותי תשלום ואשראי מתקדמים. MAX, לשעבר לאומי קארד, נמכרה לקרן ורבורג פינקוס בשנת 2019. היא אחת מחברות כרטיסי האשראי הגדולות בישראל, והיא מספקת שירותים מתקדמים לרוב המוסדות הפיננסיים הגדולים בישראל, לסוחרים ולצרכנים. MAX משרתת כ-2.5 מיליון בעלי כרטיסי אשראי, בשיתוף עם ויזה ועם מאסטרקארד. היא גם משרתת יותר מ-50,000 סוחרים מכל המגזרים ובכל הגדלים. החברה מינפה את יכולות הליבה שלה כדי לפתח היצע שירותים פיננסיים מגוון יותר לכל סוגי הלקוחות, כמו תיק מגוון של פתרונות אשראי. הרכישה האחרונה של הקבוצה, רכישת Capit, עומדת בקנה אחד עם גישתה ששואפת להעניק לסוחרים הישראליים מגוון שירותים רחב יותר. למידע נוסף אנא היכנסו לאתר של MAX בכתובת: www.max.co.il

פרטים ליצירת קשר

לואיס גיאורגקאקיס

Nuvei

+1 514-670-8001

lgeorgakakis@nuvei.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנטרה ביו מודיעה על התוצאות הכספיות והתפעוליות שלה ברבעון ובשנה שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2019
-- נתוני הסמנים הביולוגיים אחרי שלושה החדשים מהניסוי הקליני שלב 2 של EB613 צפויים ברבעון השני של 2020 ונתונים נוספים צפויים ב-2020 ותחילת 2021

Mary Kay מייצרת ותורמת חומר חיטוי לידיים כדי להילחם במגפת קוביד-19
Mary Kay Inc. הודיעה שהחברה תקדיש חלק מיכולות שרשרת האספקה והייצור הגלובלית שלה לייצור חומר חיטוי לידיים שמאוד נחוץ. המוצרים הראשונים שייצאו מקו הייצור יהיו תרומה לאנשים שבחזית הטיפול במגפת קוביד-19.

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS גדל ב-180% ב-2019 בהשוואה ל-2018
המחקר הכי עדכני של ניוסטאר מגלה גידול כולל במספר ההתקפות מכל גודל

פירמיד אנליטיקס ( Pyramid Analytics) המפתחת את הדור הבא של טכנולוגיית בינה עסקית ((BI לארגונים וחברות גלובליות, השלימה סבב גיוס בהיקף של 25 מיליון דולר בהובלת קרן JVP
Pyramid Analytics, מפתחת פלטפורמת הדור הבא בתחום הבינה העסקית (BI) לארגונים וחברות גלובליות, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס של 25 מיליון דולר בהובלת קרן הון הסיכוון JVP.

סיקסגיל מצטרפת לתוכנית השותפים המפתחים של ThreatConnect
סיקסגיל, חברת מודיעין איומים מובילה, שמחה להודיע על קבלתה לתוכנית השותפים המפתחים של ThreatConnect. אנליסטים של מודיעין סייבר שמשתמשים בפלטפורמת פעולות האבטחה המופעלת על ידי מודיעין של ThreatConnect יוכלו עכשיו לנסות ולרכוש את הזנות המודיעין של סיקסגיל כדי לקבל תובנות טובות יותר על נקודות חולשה.

LeadsRx מרחיבה את העסקים הבינ"ל עם המפיצה הראשונה - Puzzle Ads מברזיל
LeadsRx, חברה של תוכנת ייחוס שיווק, התרחבה מחוץ לארה"ב עם המפיצה ראשונה שלה, Puzzle Ads. המהלך הזה הוא בתגובה לעניין הולך וגדל בניתוחי שיווק נטולי פניות מחוץ לארה"ב, במיוחד בברזיל, אוסטרליה, בריטניה ואירופה.

JPMorgan Chase מבצע השקעה פילנתרופית של 50 מיליון דולר כדי לעזור לטפל בהשפעות המיידיות ולטווח הארוך של קוביד 19
20/03/20 | בריאות
JPMorgan Chase הודיע היום על התחייבות פילנתרופית גלובלית של 50 מיליון דולר כדי לטפל באתגרים המיידיים של בריאות הציבור והכלכליים בטווח הארוך מהפנדמיה הגלובלית של קוביד-19

קרן ג'ק מא וקרן עליבאבא הודיעו על תרומות לארבע מדינות בדרום מזרח אסיה
הקרנות הצליחו להושיט יד לממשלות של מלזיה, אינדונזיה, תאילנד והפיליפינים ולהציע את התרומה של אספקה רפואית. המטרה של הקרנות היא לעזור במלחמה נגד נגיף הקוביד-19 במדינות האלה, ותמיכה נוספת במדינות שכנות תגיע בהמשך.

ווייפרו משיקה את היחידה העסקית מיקרוסופט לפתרונות שינוי דיגיטלי
היחידה העסקית תשתמש בטכנולוגיות של מיקרוסופט כדי לענות על צורכי הענן של הלקוחות

גטסוויפט מוסיפה את המושל והמועמד לנשיאות לשעבר הווארד דין והגנרל (בדימוס) מרק באומן כשיושבי ראש משותפים של הוועדה המייעצת
GetSwift Limited (ASX: GSW) ("גטסוויפט" או "החברה"), ספקית מובילה של תוכנה כשירות של טכנולוגיית לוגיסטיקה, הודיעה על הקמתה של מועצה מייעצת חדשה ועל המינוי של מושל ורמונט לשעבר הווארד דין והגנרל (בדימוס) מרק באומן כשיושבי ראש משותפים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI