דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Mary Kay Inc. מכריזה על השחקנית והנדבנית מוניק קולמן כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים
Mary Kay Inc. מכריזה על השחקנית והנדבנית מוניק קולמן כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים
חיים נוי 20/02/20 |  צפיות: 238

Mary Kay Inc. מכריזה על השחקנית והנדבנית מוניק קולמן כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים

דאלאס, 19 בפברואר 2020, (BUSINESS WIRE):

Mary Kay Inc., מובילה ותיקה בהעצמה נשית, גאה להודיע שמוניק קולמן הוכרזה כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים של המותג. תוכנית ורוד משנה חיים -- המחויבות הגלובלית של Mary Kay לציין את האנשים והארגונים שמשפרים את חייהן של נשים ונערות ברחבי העולם -- תמכה ביותר משלושה מיליון נשים והמשפחות שלהן על ידי שיתוף פעולה עם יותר מ-2000 ארגונים ותרימת יותר מ-15 מיליון דולר.

תוכנית ההעצמה ורוד משנה חיים של Mary Kay תורמת כספים לארגונים שמתמקדים בתמיכה במחקרי סרטן, עוזרים לשים קץ לרעב, מגנים על שורדות של אלימות במשפחה, מייפים את הקהילות שלנו, מעודדים את הילדים שלנו ללכת בעקבות החלומות שלהם ועוד הרבה תוכניות אחרות שמעצימות נשים ונערות. ב-2020 Mary Kay יצרה את תוכנית הזוכים בכבוד של ורוד משנה חיים כדי לציין נשים משפיעות מרחבי העולם שמשנות חיים -- ואת ההיסטוריה -- לטובה.

הרבה לפני שמוניק קולמן פיארה לראשונה את מסך הכסף בתפקיד טיילור מקיסי בהיי סקול מיוזיקל של דיסני, היא הייתה נערה צעירה עם חלומות גדולים לשנות את העולם. קולמן תומכת בשיפור הרווחה החברתית והכלכלית של אנשים צעירים, ומונתה לתומכת הנוער הראשונה של האו"ם ב-2010. כתומכת נוער, קולמן העלתה את המודעות סביב האתגרים הכי רציניים שניצבים בפני נשים צעירות בכל העולם, כולל עוני, אלימות במשפחה, תקיפה מינית והיעדר משאבי השכלה.

"קרוב ל-16 אחוזים מאוכלוסיית העולם בין הגילים 15 ו-24*", אמרה שריל אדקינס-גרין, מנהלת השיווק הראשית של Mary Kay. "כשבחרנו את הזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים, חיפשנו מישהו שיוכל להיות הקול של אותם 1.2 מיליארד אנשים שלעיתים קרובות לא מיוצגים מספיק -- במיוחד בני נוער. גברת קולמן, פורצת דרך ותומכת ללא לאות בנוער, מגלמת ללא התנצלות את המשימה שלנו.

במשך השנים קולמן תמכה בארגוני תמיכה שונים, ביניהם למשל Thirst Project, She’s The First, Global Kids, Lollipop Theater, Better Youth, WeDay, Playworks, Allstate Foundation, Girl Up Campaign של קרן האו"ם ועוד. בתקופת כהונתה כתומכת נוער של האו"ם, היא יצאה למסע שיזמה בעצמה ב-24 מדינות כדי לעודד אנשים לפעול בנושאים הכי דחופים שניצבים בפני אנשים צעירים כיום.

"נערות כיום, במיוחד אלה שגרות בקהילות שלא מקבלות מספיק שירותים, ניצבות בפני אתגרים ללא תקדים, ובה בעת, יש להן הזדמנויות ללא מקבילים", אמרה קולמן. "אני חשה שהעבודה הכי חשובה שאני עושה היא העבודה שאני עושה כדי לעזור לאחרים, ולכן לכבוד הוא לי לקבל הכרה מ-Mary Kay כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים. תקוותי היא שארגונים כמו Mary Kay ימשיכו לעזור לנערות ברחבי העולם לנצל את הפוטנציאל שלהן עכשיו ובעתיד".

*מקור: האו"ם -- המחלקה לעניינים כלכליים וחברתיים - חטיבת האוכלוסייה. 2019.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52174544/en

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת לחקר המדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, בשמים ותוספי תזונה בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד את הילדים שלנו ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.marykay.com.

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנטרה ביו מודיעה על התוצאות הכספיות והתפעוליות שלה ברבעון ובשנה שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2019
-- נתוני הסמנים הביולוגיים אחרי שלושה החדשים מהניסוי הקליני שלב 2 של EB613 צפויים ברבעון השני של 2020 ונתונים נוספים צפויים ב-2020 ותחילת 2021

Mary Kay מייצרת ותורמת חומר חיטוי לידיים כדי להילחם במגפת קוביד-19
Mary Kay Inc. הודיעה שהחברה תקדיש חלק מיכולות שרשרת האספקה והייצור הגלובלית שלה לייצור חומר חיטוי לידיים שמאוד נחוץ. המוצרים הראשונים שייצאו מקו הייצור יהיו תרומה לאנשים שבחזית הטיפול במגפת קוביד-19.

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS גדל ב-180% ב-2019 בהשוואה ל-2018
המחקר הכי עדכני של ניוסטאר מגלה גידול כולל במספר ההתקפות מכל גודל

פירמיד אנליטיקס ( Pyramid Analytics) המפתחת את הדור הבא של טכנולוגיית בינה עסקית ((BI לארגונים וחברות גלובליות, השלימה סבב גיוס בהיקף של 25 מיליון דולר בהובלת קרן JVP
Pyramid Analytics, מפתחת פלטפורמת הדור הבא בתחום הבינה העסקית (BI) לארגונים וחברות גלובליות, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס של 25 מיליון דולר בהובלת קרן הון הסיכוון JVP.

סיקסגיל מצטרפת לתוכנית השותפים המפתחים של ThreatConnect
סיקסגיל, חברת מודיעין איומים מובילה, שמחה להודיע על קבלתה לתוכנית השותפים המפתחים של ThreatConnect. אנליסטים של מודיעין סייבר שמשתמשים בפלטפורמת פעולות האבטחה המופעלת על ידי מודיעין של ThreatConnect יוכלו עכשיו לנסות ולרכוש את הזנות המודיעין של סיקסגיל כדי לקבל תובנות טובות יותר על נקודות חולשה.

LeadsRx מרחיבה את העסקים הבינ"ל עם המפיצה הראשונה - Puzzle Ads מברזיל
LeadsRx, חברה של תוכנת ייחוס שיווק, התרחבה מחוץ לארה"ב עם המפיצה ראשונה שלה, Puzzle Ads. המהלך הזה הוא בתגובה לעניין הולך וגדל בניתוחי שיווק נטולי פניות מחוץ לארה"ב, במיוחד בברזיל, אוסטרליה, בריטניה ואירופה.

JPMorgan Chase מבצע השקעה פילנתרופית של 50 מיליון דולר כדי לעזור לטפל בהשפעות המיידיות ולטווח הארוך של קוביד 19
20/03/20 | בריאות
JPMorgan Chase הודיע היום על התחייבות פילנתרופית גלובלית של 50 מיליון דולר כדי לטפל באתגרים המיידיים של בריאות הציבור והכלכליים בטווח הארוך מהפנדמיה הגלובלית של קוביד-19

קרן ג'ק מא וקרן עליבאבא הודיעו על תרומות לארבע מדינות בדרום מזרח אסיה
הקרנות הצליחו להושיט יד לממשלות של מלזיה, אינדונזיה, תאילנד והפיליפינים ולהציע את התרומה של אספקה רפואית. המטרה של הקרנות היא לעזור במלחמה נגד נגיף הקוביד-19 במדינות האלה, ותמיכה נוספת במדינות שכנות תגיע בהמשך.

ווייפרו משיקה את היחידה העסקית מיקרוסופט לפתרונות שינוי דיגיטלי
היחידה העסקית תשתמש בטכנולוגיות של מיקרוסופט כדי לענות על צורכי הענן של הלקוחות

גטסוויפט מוסיפה את המושל והמועמד לנשיאות לשעבר הווארד דין והגנרל (בדימוס) מרק באומן כשיושבי ראש משותפים של הוועדה המייעצת
GetSwift Limited (ASX: GSW) ("גטסוויפט" או "החברה"), ספקית מובילה של תוכנה כשירות של טכנולוגיית לוגיסטיקה, הודיעה על הקמתה של מועצה מייעצת חדשה ועל המינוי של מושל ורמונט לשעבר הווארד דין והגנרל (בדימוס) מרק באומן כשיושבי ראש משותפים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI