דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Frost & Sullivan מדרגת את ThetaRay כמובילה בקטגורית פתרונות AI-BASED BIG DATA ANALYTICS ומעניקה לה ציון מושלם
Frost & Sullivan מדרגת את ThetaRay כמובילה בקטגורית פתרונות AI-BASED BIG DATA ANALYTICS ומעניקה לה ציון מושלם
איריס וינשטיין 17/03/20 |  צפיות: 217

פירמת המחקר Frost & Sullivan פרסמה את תוצאות המחקר שלה בתחום AI-BASED BIG DATA ANALYTICSוהעניקה ציון 9.5 מתוך 10 אפשרי לThetaRayהישראלית. בין הקריטריונים שבחנה היו: אספקת מובילות טכנולוגית ללקוחות, השפעה על הלקוח ומינוף טכנולוגי.

Thetaray, חברה ישראלית לניתוח נתונים גדולים ( Big Data) פיתחה פלטפורמת בינה מלאכותית אינטואטיבית (Intuitive AI) המחקה את יכולות קבלת ההחלטות של האינטואיציה האנושית. הפלטפורמה יכולה לזהות פעילות זדונית לא ידועה קיימת וגם היסטורית של גורמים עוינים.

מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay מסר כי: תוצאות המחקר של Frost & Sullivan משקפות את המובילות הטכנולוגית של פלטפורמת ה- AI האינטואטיבית של החברה. "אנחנו מציעים היום ללקוחות החברה את האפשרויות המתקדמות ביותר לנהל את הסיכונים שלהם ולהגן על עצמם מפעולות זדוניות מראש וללא תלות בחוקים ובמקור הנתונים והאיומים."

בסקירת השוק והצרכים כתבו ב- Frost & Sullivan כי "חברות העוברות טרנספורמציה דיגיטלית צריכות לזהות איומים / סיכונים צצים והזדמנויות צמיחה על ידי איתור מדויק ואמין של התנהגות בלתי חוקית, בזמן אמת, במערכות נתונים גדולות ומורכבות, ללא קשר למקור הנתונים. המהירות והתחכום של האיומים ממשיכים להתגבר ולהתקדם. באופן טבעי, חברות רוצות לגלות את "הלא ידועים הלא ידועים" ( Unknown Unknown) - סוגי איום / התקפה שאינם ידועים וקיומו של האיום אינו ידוע - לפני שהפעילות שלהם תיפגם או המוניטין ייפגע. לפיכך, די בכך שאיתור רק איומים ידועים או איומים שהוגשו מראש אינו מספיק. במילים אחרות, ארגונים אינם מסוגלים לתפוס איומים לא ידועים באמצעות מערכות מבוססות כללים מדור קודם.

יתר על כן, פתרונות אנליטיקה מבוססי חוקים המשתמשים באלגוריתמים מפוקחים מוטים ואינם מצליחים לחשוף את הלא ידועים הידועים מכיוון שהם יכולים להגדיר / לחפש רק סוגים של איום או התקפה שנראו בעבר. בנוסף, גישות כאלה מועדות להתראות חיוביות שגויות (false positive) , לעיתים באחוזון ה- 90.

בנסיבות כאלה, ספקים המציעים פתרונות אנליטיים מתקדמים ומדויקים בכדי לחשוף את הלא נודעים הלא ידועים ולהתמודד עם האתגרים האמורים, צפויים להבטיח עמדת מנהיגות בשוק.

Frost & Sullivan מעריכים את יכולת הפתרון של ThetaRay לאתר התנהגות בלתי חוקית בתוך מערכי נתונים גדולים ומורכבים; לזהות במדויק את הלא ידועים הידועים; ותוצאות חיוביות שגויות נמוכות יותר. הלקוחות הגלובליים של ThetaRay יכולים כעת לזהות סיכונים מתעוררים, לגלות הזדמנויות צמיחה חדשות, לצבור יעילות עלות ולמקד את כל הצוותים שלהם במציאת מה שחשוב ביותר והכל באמינות קיצונית.

שלא כמו פתרונות מתחרים, האלגוריתמים של ThetaRay אינם מבוקרים לחלוטין - הם אינם צריכים לדעת את הנתונים או להבין כיצד נראה איום כדי לקבוע מה לא תקין. במילים אחרות, אלגוריתמים שלא מבוקרים חושפים התנהגות בלתי חוקית בנתונים ללא הטיית והגבלת חוקים. יתרה מזאת, ThetaRay מספקת גישה מוגברת או היברידית, בה למידה ראשונית מתבצעת באופן מפוקח. לדוגמה, אלגוריתמים לא מבוקרים לומדים מאלגוריתמים מפוקחים (אם כי אלגוריתמים לא מבוקרים ממשיכים להיות האלגוריתמים הראשיים) על מה זה נורמליות ואז משתמשים בידע זה כדי להאיץ, לשפר ולמקד את כוחם של אלגוריתמים ללא פיקוח בבעיה עסקית נתונה.

הלקוחות של ThetaRay מוצאים את מהירות הפעולה מושכת מכיוון שהטכנולוגיה הייחודית של החברה ( AI אינטואיטיבי), בשילוב עם אלגוריתמים ללא פיקוח לחלוטין, מאפשרת לחברה לפרוס את הפתרון שלה בשבועות ולא במינימום שישה חודשים למערכות מבוססות חוקים; באופן דומה, הפתרון של החברה יכול לבצע ניתוחים מורכבים על כמויות עצומות של נתונים תוך דקות ולא חודשים. בהיותה רב-תחומית, הפלטפורמה של ThetaRay משלבת נתונים ממקורות רבים ברחבי הארגון במסגרת אנליטית אחת, שהופכת חכמה יותר כשמוסיפים מקור נתונים חדש.

כדי לענות על דרישות התעשייה וההתקדמות הטכנולוגית, מוציאה ThetaRay,את גרסה 4.0 של הפלטפורמה שלה מאפייני ניתוח משופרים משמעותית. אמנם ניתן לפרוס את הפלטפורמה ב- Azure, AWS או GCP, אך לחברה יש גם גרסת מקום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
הכשרה חברה לביטוח בוחרת בפתרונות האחסון של Infinidat
היקף הפרויקט, בנפח של מעל פטה בייט, עומד על מיליוני שקלים.

מחקר חדש של F5 Labs מצא כי ספקי שירות גלובליים נמצאים יותר תחת התקפות DDoS
מעבדות F5 Labs: 77% מכלל אירועי האבטחה המתועדים של ספקי השירות בשנת 2019 קשורים ל-DDoS

ThetaRay מצטרפת לתוכנית השותפים של מיקרוסופט
Big Data Analytics Leader’s AML for Correspondent Banking Solution זמין כעת ב- Marketplace Azure מוסד פיננסי אמריקאי גדול ראשון בארה"ב כבר חתם על הסכם לשימוש בו

משה ינאי, מנכ"ל Infinidat הישראלית, בפניה אישית ללקוחות החברה:
Infinidat מציעה שירותים בחינם כדי לעזור ללקוחות להתמודד עם נגיף הקורונה

Frost & Sullivan מדרגת את ThetaRay כמובילה בקטגורית פתרונות AI-BASED BIG DATA ANALYTICS ומעניקה לה ציון מושלם
פירמת המחקר Frost & Sullivan פרסמה את תוצאות המחקר שלה בתחום AI-BASED BIG DATA ANALYTICS והעניקה ציון 9.5 מתוך 10 אפשרי לThetaRay הישראלית

חברת המרטק Fyllo בוחרת בפתרון המיקום הגיאוגרפי המוביל של Digital Element
הפתרון שהוטמע מאפשר ל- Fyllo לפרסם מידע אודות מוצרי קנאביס בהתאם לחוקים ולרגולציות הנהוגות בכל אזור בעולם

חברת Intentia ממנה את רועי עדן לסמנכ"ל הצלחת לקוחות ושיווק
המינוי של עדן הינו על רקע התרחבותה של החברה והגדלת מנין הלקוחות והפרויקטים.

קבוצת Comm-IT מכריזה על מיזוג זרוע ה- Embedded שלה עם B.A. Microwaves
המיזוג עם B.A Microwaves, המתמחה בפתרונות חומרה, תקשורת וטלמטריה, מעמיקה את פעילותה של הקבוצה בתחום המערכות המשובצות מחשב

חברת Infinidat חוצה רף אחסון של 6 אקסה בייט בפריסה גלובלית
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה בייט, הודיעה היום כי היא פרסה נפח אחסון של יותר מ- 6 אקסה בייט גלובלית. העלייה מ- 5 אקסה בייט ליותר מ- 6 אקסה בייט בפחות משישה חודשים משקפת את הגידול המהיר בדרישה בשוק למערכות אחסון גדולות ובעלות זמינות גבוהה ואת המשך ההצלחה של Infinidat באספקת פתרונות איכותיים ומותאמים למשימות קריטיות.

חברת Comm-IT פיתחה פלטפורמה חדשנית שתעזור לקניונים לנצח את התחרות בזירה הדיגיטלית
הפרויקט התבצע עבור חברת הסטארט-אפ האמריקאית RTDS במהלך שנה ובהיקף של 3 מיליון דולר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI