דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Frost & Sullivan מדרגת את ThetaRay כמובילה בקטגורית פתרונות AI-BASED BIG DATA ANALYTICS ומעניקה לה ציון מושלם
Frost & Sullivan מדרגת את ThetaRay כמובילה בקטגורית פתרונות AI-BASED BIG DATA ANALYTICS ומעניקה לה ציון מושלם
איריס וינשטיין 17/03/20 |  צפיות: 587

פירמת המחקר Frost & Sullivan פרסמה את תוצאות המחקר שלה בתחום AI-BASED BIG DATA ANALYTICSוהעניקה ציון 9.5 מתוך 10 אפשרי לThetaRayהישראלית. בין הקריטריונים שבחנה היו: אספקת מובילות טכנולוגית ללקוחות, השפעה על הלקוח ומינוף טכנולוגי.

Thetaray, חברה ישראלית לניתוח נתונים גדולים ( Big Data) פיתחה פלטפורמת בינה מלאכותית אינטואטיבית (Intuitive AI) המחקה את יכולות קבלת ההחלטות של האינטואיציה האנושית. הפלטפורמה יכולה לזהות פעילות זדונית לא ידועה קיימת וגם היסטורית של גורמים עוינים.

מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay מסר כי: תוצאות המחקר של Frost & Sullivan משקפות את המובילות הטכנולוגית של פלטפורמת ה- AI האינטואטיבית של החברה. "אנחנו מציעים היום ללקוחות החברה את האפשרויות המתקדמות ביותר לנהל את הסיכונים שלהם ולהגן על עצמם מפעולות זדוניות מראש וללא תלות בחוקים ובמקור הנתונים והאיומים."

בסקירת השוק והצרכים כתבו ב- Frost & Sullivan כי "חברות העוברות טרנספורמציה דיגיטלית צריכות לזהות איומים / סיכונים צצים והזדמנויות צמיחה על ידי איתור מדויק ואמין של התנהגות בלתי חוקית, בזמן אמת, במערכות נתונים גדולות ומורכבות, ללא קשר למקור הנתונים. המהירות והתחכום של האיומים ממשיכים להתגבר ולהתקדם. באופן טבעי, חברות רוצות לגלות את "הלא ידועים הלא ידועים" ( Unknown Unknown) - סוגי איום / התקפה שאינם ידועים וקיומו של האיום אינו ידוע - לפני שהפעילות שלהם תיפגם או המוניטין ייפגע. לפיכך, די בכך שאיתור רק איומים ידועים או איומים שהוגשו מראש אינו מספיק. במילים אחרות, ארגונים אינם מסוגלים לתפוס איומים לא ידועים באמצעות מערכות מבוססות כללים מדור קודם.

יתר על כן, פתרונות אנליטיקה מבוססי חוקים המשתמשים באלגוריתמים מפוקחים מוטים ואינם מצליחים לחשוף את הלא ידועים הידועים מכיוון שהם יכולים להגדיר / לחפש רק סוגים של איום או התקפה שנראו בעבר. בנוסף, גישות כאלה מועדות להתראות חיוביות שגויות (false positive) , לעיתים באחוזון ה- 90.

בנסיבות כאלה, ספקים המציעים פתרונות אנליטיים מתקדמים ומדויקים בכדי לחשוף את הלא נודעים הלא ידועים ולהתמודד עם האתגרים האמורים, צפויים להבטיח עמדת מנהיגות בשוק.

Frost & Sullivan מעריכים את יכולת הפתרון של ThetaRay לאתר התנהגות בלתי חוקית בתוך מערכי נתונים גדולים ומורכבים; לזהות במדויק את הלא ידועים הידועים; ותוצאות חיוביות שגויות נמוכות יותר. הלקוחות הגלובליים של ThetaRay יכולים כעת לזהות סיכונים מתעוררים, לגלות הזדמנויות צמיחה חדשות, לצבור יעילות עלות ולמקד את כל הצוותים שלהם במציאת מה שחשוב ביותר והכל באמינות קיצונית.

שלא כמו פתרונות מתחרים, האלגוריתמים של ThetaRay אינם מבוקרים לחלוטין - הם אינם צריכים לדעת את הנתונים או להבין כיצד נראה איום כדי לקבוע מה לא תקין. במילים אחרות, אלגוריתמים שלא מבוקרים חושפים התנהגות בלתי חוקית בנתונים ללא הטיית והגבלת חוקים. יתרה מזאת, ThetaRay מספקת גישה מוגברת או היברידית, בה למידה ראשונית מתבצעת באופן מפוקח. לדוגמה, אלגוריתמים לא מבוקרים לומדים מאלגוריתמים מפוקחים (אם כי אלגוריתמים לא מבוקרים ממשיכים להיות האלגוריתמים הראשיים) על מה זה נורמליות ואז משתמשים בידע זה כדי להאיץ, לשפר ולמקד את כוחם של אלגוריתמים ללא פיקוח בבעיה עסקית נתונה.

הלקוחות של ThetaRay מוצאים את מהירות הפעולה מושכת מכיוון שהטכנולוגיה הייחודית של החברה ( AI אינטואיטיבי), בשילוב עם אלגוריתמים ללא פיקוח לחלוטין, מאפשרת לחברה לפרוס את הפתרון שלה בשבועות ולא במינימום שישה חודשים למערכות מבוססות חוקים; באופן דומה, הפתרון של החברה יכול לבצע ניתוחים מורכבים על כמויות עצומות של נתונים תוך דקות ולא חודשים. בהיותה רב-תחומית, הפלטפורמה של ThetaRay משלבת נתונים ממקורות רבים ברחבי הארגון במסגרת אנליטית אחת, שהופכת חכמה יותר כשמוסיפים מקור נתונים חדש.

כדי לענות על דרישות התעשייה וההתקדמות הטכנולוגית, מוציאה ThetaRay,את גרסה 4.0 של הפלטפורמה שלה מאפייני ניתוח משופרים משמעותית. אמנם ניתן לפרוס את הפלטפורמה ב- Azure, AWS או GCP, אך לחברה יש גם גרסת מקום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance

כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון

היזם אראל מרגלית, מייסד ויו"ר קרן JVP, מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת הסייבר הישראלית, ThetaRay
מרגלית, שנבחר על ידי עיתון העסקים פורבס כאחד מ-50 אנשי ההון סיכון הטובים בעולם ברשימת "בעלי מגע הזהב", יסייע ל- ThetaRay להשיג את יעדיה הבאים.

חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת Intentia מרחיבה את מסלולי השירות בתחום ה- ERP
חברת Intentia, המייצגת בישראל את פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה, Infor M3, מכריזה על הרחבת מסלולי השירות לארגוני תעשייה. ההרחבה הינה חלק מתכנית אסטרטגית ממוקדת לקוח, המיושמת על רקע עליה במספר הלקוחות של החברה מסדרי גודל שונים והרצון לספק מענה גמיש לדרישות לקוחות בעלי היקפי פעילות שונים.

קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של שירותים דיגיטליים

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI