דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים RELIEF THERAPEUTICS Holding SA מודיעה על הסגירה של ההסכם להחלפת מניות שלה עם Sonnet BioTherapeutics, Inc.
RELIEF THERAPEUTICS Holding SA מודיעה על הסגירה של ההסכם להחלפת מניות שלה עם Sonnet BioTherapeutics, Inc.
חיים נוי 02/04/20 |  צפיות: 340

RELIEF THERAPEUTICS Holding SA מודיעה על הסגירה של ההסכם להחלפת מניות שלה עם Sonnet BioTherapeutics, Inc. עבור המכירה של חברת הבת בבעלות מלאה שלה Relief Therapeutics SA

  • RELIEF THERAPEUTICS Holding SA (SIX:RLF, "רליף הולדינג")מודיעה היום על הסגירה של ההסכם המחייב להחלפת מניות ("ההסכם")עבור הרכישה על ידי Sonnet BioTherapeutics, Inc. ("סונט"), עכשיו חברתבת של Sonnet BioTherapeutics Holdings, Inc. (Nasdaq:SONN, "סונט הולדינגס") של Relief Therapeutics SA ("Relief SA"), חברת בת של רליףהולדינג שנחתם ב-12 באוגוסט 2019
  • הסגירה הייתה כפופה למילוי כמה תנאיםמקדימים על ידי סונט שעכשיו מולאו
  • על סמך ההסכם, סונט שילמה לרליף הולדינגמניות רגילות שלה שהומרו ל-757,933 מניות רגילות רשומות למסחר של סונט הולדינגס
  • סונט תמשיך את המחויבות שלה שכבר התחילהלממן את הפיתוח הקליני של הנכס של Relief SA, AtexakinAlfa (פורמולציה במינון נמוך של Interleukin-6, IL-6, עכשיו "SON-080"), לטיפול בנוירופתיהפריפריאלית עם התמקדות בעיקר בנוירופתיה פריפריאלית הנגרמת בעקבות טיפולכימותרפי (CIPN)
  • רליף הולדינג מצידה תמקד את המשאבים שלהבפיתוח המהיר של אביפטדיל לטיפול בתוצאות של זיהומי קוביד-19 ובמיוחד תסמונתהמצוקה הנשימתית החריפה (ARDS)

ז'נבה, 2 באפריל 2020, (BUSINESS WIRE):

RELIEF THERAPEUTICS Holding SA (SIX:RLF, "רליף הולדינג") מודיעה היום על הסגירה של ההסכם המחייב להחלפת מניות ("ההסכם") עבור הרכישה על ידי Sonnet BioTherapeutics, Inc. ("סונט"), עכשיו חברת בת של Sonnet BioTherapeutics Holdings, Inc. (שנקראה בעבר Chanticleer Holdings, Inc.) (Nasdaq:SONN, "סונט הולדינגס") של Relief Therapeutics SA ("Relief SA"), חברת בת של רליף הולדינג שנחתם ב-12 באוגוסט 2019.

כתוצאה מכך, סונט רוכשת את כל המניות המונפקות של Relief SA שהופכת לחברת בת בבעלות מלאה שבסיסה ז'נבה של סונט. במקביל, סונט שילמה לרליף הולדינג מניות רגילות שלה שהומרו ל-757,933 מניות רגילות רשומות למסחר של סונט הולדינגס. המספר הזה שונה מ-7,111,947 מניות שנמסר עליהן במקור כי המניות של סונט הומרו למניות של סונט הולדינגס במיזוג שלה לאחרונה שנסגר ב-1 באפריל 2020 ביחס של בערך 0.106572 מניות של סונט הולדינגס למניה של סונט, תוך הבאה בחשבון של איחוד מניות שבוצע על ידי סונט הולדינגס מייד לפני המיזוג ביחס של 26:1.

סונט היא חברת ביוטק ממוקדת אונקולוגיה שמפתחת תרופות ביולוגיות ממוקדות על בסיס הפלטפורמה החדשנית שלה FHABTM. יחד עם הצנרת הקניינית של נכסים בשלב הקדם קליני שלה, סונט תמשיך את המימון של Atexakin Alfa שנרכשה יחד עם Relief SA. Atexakin Alfa היא פורמולציה במינון נמוך של Interleukin-6 שהראתה יעילות במודלי בעלי חיים של נוירופתיה (שנגרמת על ידי סוכרת או על ידי טיפול כימותרפי) וגם בטיחות בבני אדם בניסויים קליניים קודמים. סונט ממצבת את Atexakin Alfa לכניסה מהירה לניסוי קליני שמטרתו לאשר בטיחות וסבילות וגם לספק תובנות מקדמיות על יעילות עבור CIPN.

המכירה הזאת תאפשר לרליף הולדינג למקד את המשאבים שלה בהמשך הפיתוח של הנכס המרכזי שלה אביפטדיל למחלות ריאה. במיוחד, העדיפות העליונה של רליף הולדינג היא להתרכז בניסויים קליניים מיידיים של אביפטדיל לתוצאות של מחלות קוביד-19, במיוחד תסמונת המצוקה הנשימתית החריפה (ARDS). רליף הולדינג באמצעות שיתוף פעולה פעיל עם NeuroRX קיבלה לאחרונה ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) IND "המחקר יכול להימשך" לטיפול ב-ARDS שנגרם על ידי קוביד-19. ייתכן שלאחר מכן הפיתוח של אביפטדיל יימשך למחלות ריאה אחרות כולל סרקואידוזיס ופגיעה חריפה בריאות שלגביהן התוצאות הקליניות המקדמיות מעודדות.

"הסגירה של ההסכם הזה מהווה הישג מדהים ברמות שונות. הוא ייתן ל-atexakin alfa הזדמנות איתנה להראות בקליניקה את התועלת הריפויית שלה, ובה בעת הוא מביא לרליף הולדינג משאבים רבים ומיקוד למימון הפיתוח של הנכס הנותר שלה אביפטדיל. זאת הזדמנות ייחודית לתמוך בפיתוח הקליני של שתי תרופות עם פוטנציאל מדהים לשנות באופן חיובי את חייהם של החולים שנפגעו", אמר רגורם (רם) סלברג'ו, PhD, MBA, יו"ר רליף הולדינג. ברצוני להביע בחום את הכרת התודה שלי לאנשים שעבדו קשה כדי שזה יקרה ובמיוחד פנקג' מוהאן, מייסד סונט ויו"ר ומנכ"ל סונט הולדינגס".

"נמשיך באגרסיביות במחויבות הראשונית שלנו לפיתוח של Atexakin Alfa תוך הטלת לוחות זמנים מאוד תובעניים כדי להגיע ליעדים מתקדמים, כי אנחנו מאוד מאמינים בפוטנציאל של התרכובת הזאת לטפל בקבוצת המחלות הזאת שנגרמות על ידי נוירופתיה ולא מקבלות מספיק התייחסות", הוסיף פנקג' מוהאן, PhD, יו"ר ומנכ"ל סונט הולדינגס. "אנחנו יותר מאי פעם נרגשים להביא פתרונות תרופתיים חדשים לחולים נזקקים ו-Atexakin Alfa מתאימה באופן מושלם בתוך צנרת הפיתוח של פרויקטים בשלב המוקדם יותר שאנחנו מפתחים עכשיו. אני רוצה להודות לכל הנציגים של רליף הולדינג על המחויבות החיובית והתומכת להביא את העסקה הזאת להיכן שהסתיימה היום".

אודות RELIEF THERAPEUTICS Holding SA

רליף הולדינג היא חברה שמפתחת תרופות דרך השתתפות בגורמים פעילים שהשיגו קניין רוחני באמצעות פעילות המחקר שלהם או באמצעות קבלת רישיון. פעילויות הפיתוח של קבוצת החברות של רליף הולדינג מתמקדות בעיקר בפרויקטים בשלב הקליני המבוססים על מולקולות ממקור טבעי (פפטידים וחלבונים) עם היסטוריה של ניסויים קליניים ושימוש בחולים אנושיים או רציונל מדעי חזק. כעת, רליף הולדינג מרכזת את פעילותה בפיתוח פתרונות טיפול חדשים להתוויות שקשורות למחלות נשימה ובמיוחד ARDS שנגרם בגלל קוביד-19.

אודות Sonnet BioTherapeutics, Inc.

Sonnet BioTherapeutics, Inc., שהוקמה ב-2011 ועכשיו היא חברת בת בבעלות מלאה של Sonnet BioTherapeutics Holdings, Inc., היא חברת ביוטק ממוקדת אונקולוגיה עם פלטפורמה קניינית לתרופות ביולוגיות חדשניות לפעולה ספציפית אחת או שתיים. הטכנולוגיה, שנקראת FHAB™, משתמשת ב-scFv אנושי במלואו שנקשר לאלבומין סרום אנושי (HSA) ו"תופס עליו טרמפ" כדי להגיע לרקמות מטרה. FHAB™ היא היסוד של מבנה מודולרי, הכנס והפעל להגדלת היכולת של מגוון של סוגי תרופות של מולקולות גדולות, כולל ציטוקינים, פפטידים, נוגדנים וחיסונים.

אודות נוירופתיה פריפריאלית הנגרמת בעקבות טיפול כימותרפי

נוירופתיה פריפריאלית הנגרמת בעקבות טיפול כימותרפי (CIPN) היא ניוון הדרגתי של סיבי עצב כתוצאה של כימותרפיה. זה מצב מתיש שאין לו כיום טיפול מאושר. התסמינים של CIPN הם כאב, חולשה מוטורית, אובדן תפיסה חושית בגפיים ופגיעה במערכת העצבים האוטונומית. מעריכים שיותר מ-50% מחולי הסרטן שמקבלים כימותרפיה מפתחים CIPN והמצב נשאר אצל יותר מ-50% משורדי הסרטן.

RELIEF THERAPEUTICS Holding SA רשומה למסחר בבורסה השוויצרית SIX בסימול RLF.

דמיין קונוס, שותף, Vischer Genève Sàrl, ז'נבה/ שווייץ, ייצג את רליף הולדינג בעסקה הזאת. ריימונד פלטון, הוא שותף מנהל שותף/ מנהל המחלקה התאגידית של Greenbaum, Rowe, Smith and Davis Counselors at law מוודברידג', ניו ג'רזי, ארה"ב ועמד בראש הצוות המשפטי שייצג את סונט בעסקה הזאת.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של רליף הולדינג בכתובת www.relieftherapeutics.com.

אנשי קשר

קשרי משקיעים
RELIEF THERAPEUTICS Holding SA
Avenue de Sécheron 15
CH-1202 Geneva
investors@relieftherapeutics.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מוצרים של Amika Mobile נבחרו לניסוי של מעקב מגעים של קוביד-19 על ידי ממשלת קנדה
מוצרי המודעות למצב, שליטה ובקרה של Amika Mobile , Amika Mobility Server (AMS) והיישומונים הסלולריים שלו כולל Amika®Panic ו- Amika®Guard שמספקים תקשורת דו כיוונית על גבי מסרונים, דואל, הודעות מוקפצות, הודעות נדחפות ושיחות קוליות נבחרו באמצעות תהליך תחרותי לפרויקט עם ממשלת קנדה על ידי Innovative Solutions Canada שמטרתו לעודד עסקים קטנים ובינוניים להביא פתרונות חדשניים למשרדים של ממשלת קנדה.

מנהל אזורי חדש של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה החל ב-15 ביוני
סינג'נטה Syngenta הודיעה על שלושה מינויים אסטרטגיים של מנהלים שתומכים בהמשך הצמיחה וההשקעה בעסקי הזרעים שלה באירופה ובעולם.

Mary Kay חושפת מחקר פורץ דרך בתוכנית הווירטואלית של Skin of Color Society
Mary Kay Inc., מובילה בחידושים בטיפוח העור כבר יותר מ-56 שנים, המשיכה בתמיכה המתמשכת שלה בקהילת הקוסמטיקה והקהילה המדעית על ידי הצגת ממצאים בתוכנית הווירטואלית של כנס 2020 של Skin of Color Society.

סמיתס מדיקל מודיעה על שותפות היישומון של התאחדות ההדרכה על מכונות הנשמה
סמיתס מדיקל הודיעה היום שהיא הצטרפה לכמה מהיצרניות האחרות של מכונות הנשמה בעולם בהתאחדות ההדרכה על מכונות הנשמה (VTA) כדי לתמוך בגישה של ספקי שירותים רפואיים למאגר מרכזי של הדרכה על מכונות הנשמה. אפשר למצוא את התוכן ביישומון סלולרי שמנוהל על ידי אלגו.

קואנטס מגישה בקשה לשדרג את הרישום לנאסד"ק
Cuentas, Inc. (OTCQB: CUEN), ספקית פינטק מובילה של פתרונות בנקאות ותשלומים סלולריים שמיועדים לשרת את הקהילה ההיספנית וקהילת הלטינו, הגישה את הבקשה הרשמית שלה לרשום את המניות הרגילות שלה בשוק ההון של נאסד"ק.

Blue Ocean Robotics זוכה להכרה באמצעות פרס המובילות במוצרי רובוטים 2020 על הרובוטים UVD שקוטלים נגיפים
"פרס הפרקטיקות הטובות ביותר" של Frost & Sullivan מכיר בהשפעה של הרובוטים UVD בחיטוי נגד נגיפים כמו קוביד-19 וגם ברובוטי השירות האחרים של החברה, GoBe Robots ו-PTR Robots

Entera Bio Ltd מודיעה על נתוני ביניים של הסמנים הביולוגיים מהניסוי הקליני שלב 2 של EB613 ותוצאות כספיות של הרבעון הראשון של 2020
-- גידול מובהק מבחינה סטטיסטית אחרי חודש אחד בסמן הביולוגי P1NP מהמחצית הראשונה של החולות עם המנה הכי גדולה של EB613 –

אנדרסן גלובל מוסיפה עומק לנוכחות במכסיקו
אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם החברה למיסים SKATT, כשהיא מחזקת את הנוכחות הקיימת של הארגון במכסיקו ומגדילה את טביעת הרגל האזורית שלה באמריקה הלטינית. לחברה יש שלושה מקומות במכסיקו: מכסיקו סיטי, גוודלחרה וקוורטרו.

אמזון מודיעה על חמישה פרויקטים סולריים חדשים בקנה מידה של חברות שירותים ציבוריים כדי לספק חשמל לפעילות הגלובלית בסין, אוסטרליה וארה"ב
חמשת הפרויקטים כוללים את פרויקט האנרגיה המתחדשת הראשון של אמזון בסין, השני באוסטרליה, השלישי והרביעי באוהיו וה-12 במדינת וירג'יניה, עם קיבולת ייצור אנרגיה מתחדשת נוספת כוללת של 615 MW וייצור צפוי של 1.2 מיליון MWh של אנרגיה בשנה, או מספיק כדי לספק חשמל ל-113,000 בתים אמריקנים ממוצעים.

יעילות חזקה של תרופה פוטנציאלית של NanoViricides נצפתה במודל בעלי חיים של זיהום על ידי נגיף קורונה בבני אדם שמשתמש ב-ACE2
NanoViricides, Inc. (NYSE American: NNVC), מובילה בפיתוח של טיפולים מאוד יעילים נגד נגיפים המבוססים על פלטפורמת ננו תרופות, הודיעה היום שיעילות חזקה נגד זיהום על ידי נגיף קורונה שמשתמש ב-ACE2 במודל של בעלי חיים נצפתה בתרופה הפוטנציאלית שהיא מפתחת נגד SARS-CoV-2 לטיפול במגוון המחלות קוביד-19.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI