דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים בית הספר לאריגים ועיצוב של אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי מציג פרויקטי עיצוב אופנה של שנת הסיום באמצעות למידה מרחוק
בית הספר לאריגים ועיצוב של אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי מציג פרויקטי עיצוב אופנה של שנת הסיום באמצעות למידה מרחוק
חיים נוי 08/04/20 |  צפיות: 293

 

בית הספר לאריגים ועיצוב של אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי מציג פרויקטי עיצוב אופנה של שנת הסיום באמצעות למידה מרחוק

הסטודנטים לעיצוב אופנה של אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי יוצרים בגדים מהבית כדי להציג את פרויקט שנת הסיום באופן וירטואלי

דובאי, איחוד האמירויות, 7 באפריל 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

סטודנטים מבית הספר לאריגים ועיצוב של אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי יציגו את תיקי האופנה הסופיים שלהם כחלק מתוכניות הלמידה מרחוק של האוניברסיטה בתקופה זאת. זה מתאפשר באמצעות שימוש בכלים דיגיטליים שונים, שיתוף של פרקטיקות לימוד דיגיטלי מקמפוסים אחרים של הריוט-וואט בעולם וכשאנשי הסגל מספקים תמיכה מרחוק.

ונסה נורתוואי, מנהלת בית הספר לאריגים ועיצוב באוניברסיטת הריוט-וואט דובאי אומרת: "סביבה שלמה של תמיכה וטכנולוגיות זמינה כדי לאפשר לסטודנטים שלנו לשגשג מבחינה יצירתית. כאנשי סגל, אנחנו מבטחים שאנו משקיעים ומעצימים את מובילי העיצוב העתידיים של איחוד האמירויות ומציידים אותם בידע והמיומנויות שנחוצים כדי להצליח. לפי מועצת העיצוב והאופנה של דובאי, יש ציפייה לגידול של פחות 20% על בסיס שנתי במספר המעצבים ברמות הזוטרות בשנתיים עד שלוש הבאות בתעשיית העיצוב. אנחנו ממשיכים לכן לעודד את הסטודנטים שלנו להיות יצירתיים ומלאי תשוקה בלימודים שלהם כדי להתחיל בקריירות בתעשיית העיצוב הצומחת במדינה".

בית הספר לאריגים ועיצוב של הריוט-וואט נוטל על עצמו ומספק השכלה ומחקר ייחודיים באופנה, עיצוב וקשרים בתעשייה. בית הספר חיפש דרכים יצירתיות חדשות עבור הסטודנטים להציג את עבודת העיצוב המעשית שלהם. בדרך כלל הם מציגים את העבודה שלהם בתצוגת תואר שנתית, אבל השנה תהליך המסירה של היצירתיות עבר שינוי. חברי הסגל מספקים שיעורים מקוונים כדי לתמוך בפרויקטים שמתבצעים וכמה מהדרכים שזה הושג הן באמצעות הרצאות וירטואליות, סרטים וסמינרים בזמן אמת. סטודנטים לאופנה ימשיכו לפתח את התיקים שלהם באופן דיגיטלי באמצעות טכנולוגיית תב"ם מתקדמת שמספקת האוניברסיטה, שעוזרת ליצירה, שינוי, ניתוח ומיטוב של עיצוב תלת מימדי במחשבים. הם ישתמשו גם בתוכנה יצירתית נוספת כמו אדובי פוטושופ וימסרו וידאו חי של בגדי האופנה שלהם וייצוגים דיגיטליים של החזון היצירתי שלהם. בנוסף, היות שהסטודנטים לא יכולים לגשת לסדנת העיצוב הפנימית שבקמפוס כדי ליצור בגדים, הם יעבירו במקום זאת את היצירתיות שלהם מהבית. זה יושג באמצעות פורמטים של תצוגה ודיבור מקוונים במהלך תהליכי התכנון והיצירתיות שלהם. הפלטפורמות המקוונות האלה ישפרו מאוד את המיומנויות הטכנולוגיות שלהם, וגם יציגו פלטפורמות טכנולוגיות חדשות שפותחו.

חשוב לאוניברסיטת הריוט-וואט דובאי להבטיח שהלמידה של הסטודנטים תימשך ללא הפרעה בתקופה זאת. האוניברסיטה נוקטת בכמה אמצעים כדי להבטיח את התקשורת המשופרת היעילה הזאת. זה באמצעות שימוש בכלים דיגיטליים שונים, שיתוף של פרקטיקות לימוד דיגיטלי מקמפוסים אחרים ותמיכה בפונקציות שונות של האוניברסיטה כגון קריירות ושלומות דרך דואל וועידות וידאו.

למידע נוסף על בית הספר לאריגים ועיצוב, ועל תיק הקורסים שזמינים, בקרו בבקשה בקישור הבא: https://www.tex.hw.ac.uk/dubai/

אודות אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי

בהיותה האוניברסיטה הבריטית הראשונה שהקימה קמפוס בדובאי ב-2005, ועם הסמכה של חמישה כוכבים מהרשות לידע והתפתחות האדם, אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי ביססה את עצמה כחלוצה בשוק ההשכלה הגבוהה באיחוד האמירויות. בזכות המוניטין של האוניברסיטה בהוראה ברמה העליונה ומחקר מעשי פורץ דרך בשילוב הקשרים החזקים שלה לעסקים ולתעשייה, היא מושכת אוכלוסייה משגשגת של סטודנטים לתואר ראשון ומוסמכים.

אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי מציעה מגוון גדול של תוכניות ותחומים בקורסים למוסמכים ולתואר ראשון. לבוגרים של הריוט-וואט יש פוטנציאל העסקה גבוה והם מבוקשים על ידי הארגונים הטובים ביותר בכל העולם, כשיותר מ-90% בתפקידים ברמת מוסמכים או לימודי המשך בתוך שישה חודשים מסיום הלימודים.

לפרטים נוספים:

Reem Dabat
Heriot-Watt Dubai
+97145610323
r.dabat@hw.ac.uk

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מוצרים של Amika Mobile נבחרו לניסוי של מעקב מגעים של קוביד-19 על ידי ממשלת קנדה
מוצרי המודעות למצב, שליטה ובקרה של Amika Mobile , Amika Mobility Server (AMS) והיישומונים הסלולריים שלו כולל Amika®Panic ו- Amika®Guard שמספקים תקשורת דו כיוונית על גבי מסרונים, דואל, הודעות מוקפצות, הודעות נדחפות ושיחות קוליות נבחרו באמצעות תהליך תחרותי לפרויקט עם ממשלת קנדה על ידי Innovative Solutions Canada שמטרתו לעודד עסקים קטנים ובינוניים להביא פתרונות חדשניים למשרדים של ממשלת קנדה.

מנהל אזורי חדש של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה החל ב-15 ביוני
סינג'נטה Syngenta הודיעה על שלושה מינויים אסטרטגיים של מנהלים שתומכים בהמשך הצמיחה וההשקעה בעסקי הזרעים שלה באירופה ובעולם.

Mary Kay חושפת מחקר פורץ דרך בתוכנית הווירטואלית של Skin of Color Society
Mary Kay Inc., מובילה בחידושים בטיפוח העור כבר יותר מ-56 שנים, המשיכה בתמיכה המתמשכת שלה בקהילת הקוסמטיקה והקהילה המדעית על ידי הצגת ממצאים בתוכנית הווירטואלית של כנס 2020 של Skin of Color Society.

סמיתס מדיקל מודיעה על שותפות היישומון של התאחדות ההדרכה על מכונות הנשמה
סמיתס מדיקל הודיעה היום שהיא הצטרפה לכמה מהיצרניות האחרות של מכונות הנשמה בעולם בהתאחדות ההדרכה על מכונות הנשמה (VTA) כדי לתמוך בגישה של ספקי שירותים רפואיים למאגר מרכזי של הדרכה על מכונות הנשמה. אפשר למצוא את התוכן ביישומון סלולרי שמנוהל על ידי אלגו.

קואנטס מגישה בקשה לשדרג את הרישום לנאסד"ק
Cuentas, Inc. (OTCQB: CUEN), ספקית פינטק מובילה של פתרונות בנקאות ותשלומים סלולריים שמיועדים לשרת את הקהילה ההיספנית וקהילת הלטינו, הגישה את הבקשה הרשמית שלה לרשום את המניות הרגילות שלה בשוק ההון של נאסד"ק.

Blue Ocean Robotics זוכה להכרה באמצעות פרס המובילות במוצרי רובוטים 2020 על הרובוטים UVD שקוטלים נגיפים
"פרס הפרקטיקות הטובות ביותר" של Frost & Sullivan מכיר בהשפעה של הרובוטים UVD בחיטוי נגד נגיפים כמו קוביד-19 וגם ברובוטי השירות האחרים של החברה, GoBe Robots ו-PTR Robots

Entera Bio Ltd מודיעה על נתוני ביניים של הסמנים הביולוגיים מהניסוי הקליני שלב 2 של EB613 ותוצאות כספיות של הרבעון הראשון של 2020
-- גידול מובהק מבחינה סטטיסטית אחרי חודש אחד בסמן הביולוגי P1NP מהמחצית הראשונה של החולות עם המנה הכי גדולה של EB613 –

אנדרסן גלובל מוסיפה עומק לנוכחות במכסיקו
אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם החברה למיסים SKATT, כשהיא מחזקת את הנוכחות הקיימת של הארגון במכסיקו ומגדילה את טביעת הרגל האזורית שלה באמריקה הלטינית. לחברה יש שלושה מקומות במכסיקו: מכסיקו סיטי, גוודלחרה וקוורטרו.

אמזון מודיעה על חמישה פרויקטים סולריים חדשים בקנה מידה של חברות שירותים ציבוריים כדי לספק חשמל לפעילות הגלובלית בסין, אוסטרליה וארה"ב
חמשת הפרויקטים כוללים את פרויקט האנרגיה המתחדשת הראשון של אמזון בסין, השני באוסטרליה, השלישי והרביעי באוהיו וה-12 במדינת וירג'יניה, עם קיבולת ייצור אנרגיה מתחדשת נוספת כוללת של 615 MW וייצור צפוי של 1.2 מיליון MWh של אנרגיה בשנה, או מספיק כדי לספק חשמל ל-113,000 בתים אמריקנים ממוצעים.

יעילות חזקה של תרופה פוטנציאלית של NanoViricides נצפתה במודל בעלי חיים של זיהום על ידי נגיף קורונה בבני אדם שמשתמש ב-ACE2
NanoViricides, Inc. (NYSE American: NNVC), מובילה בפיתוח של טיפולים מאוד יעילים נגד נגיפים המבוססים על פלטפורמת ננו תרופות, הודיעה היום שיעילות חזקה נגד זיהום על ידי נגיף קורונה שמשתמש ב-ACE2 במודל של בעלי חיים נצפתה בתרופה הפוטנציאלית שהיא מפתחת נגד SARS-CoV-2 לטיפול במגוון המחלות קוביד-19.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI