דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Ozow - סוללת את הדרך לבנקאות פתוחה בדרום אפריקה
Ozow - סוללת את הדרך לבנקאות פתוחה בדרום אפריקה
חיים נוי 28/07/20 |  צפיות: 188

Ozow - סוללת את הדרך לבנקאות פתוחה בדרום אפריקה

אוזו, שמוסיפה יותר מ-100,000 משתמשים חדשים בחודש בדרום אפריקה ונמיביה, נוקטת עכשיו בצעדים להביא את פלטפורמת התשלומים שלה לשאר אפריקה ולעולם

יוהנסבורג, דרום אפריקה, 28 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

"בכלכלה גלובלית שמשתנה כל הזמן, שבאופן מסורתי נשלטת על ידי בנקים מאז 1472, (ולא סביר שזה ישתנה בעשורים הקרובים), אוזו ממוצבת כגורם משבש שקורא תיגר על המצב הקיים. אוזו מובילה עם פלטפורמה של בנקאות פתוחה באפריקה, והצמיחה המדהימה של העסק בשש השנים האחרונות מספרת את הסיפור של חברת הזנק מהירת צמיחה שעומדת לכבוש את אפריקה בסערה", אומר המנכ"ל והמייסד המשותף של אוזו תומא פייס. "כחברה שמובלת על ידי השוק ההצלחה של אוזו גדלה והיא לוכדת שוק שלם (המהווה 70% משוק העברות הכספים האלקטרוניות המיידיות בדרום אפריקה), מהלב של עיירות ואזורים כפריים מקופחים ועד ל-LSM הכי גבוהים. המשתמשים מציינים כולם שפלטפורמת התשלומים היא חלופה יותר טובה, בטוחה וקלה לכרטיסים או תשלומי העברות כספים אלקטרוניות ידניות".

יש יותר מ-49 מיליון חשבונות בנק בדרום אפריקה לבדה - המשתמשים פשוט צריכים דרך נוחה לשלם מהם. שם פלטפורמת התשלומים המקוונים המאובטחים של אוזו מובילה את החדשנות בתשלומים.

"צרכנים, סוחרים ובנקים בדרום אפריקה ונמיביה מכירים עכשיו באוזו כדרך המהירה והמהימנה לבצע תשלומים", אומר פייס. "היות שרוב האנשים באזור נכנסים לאינטרנט בעיקר דרך המכשירים הניידים שלהם (וזה נכון גם בשאר אפריקה) -- ולעיתים קרובות משלמים מראש על זמן אויר/ נתונים -- המהירות של העסקה חיונית. אנחנו מחויבים לאפשר תשלומים תוך שניות".

המוצר האחרון שאוזו התחילה להפיץ הוא חידוש ראשון בעולם שהוגשה עליו בקשה לפטנט בשם Ozow PIN שגם גרם לצמיחה מוגדלת של העסק. הטכנולוגיה הזאת מאפשרת למשתמש לבצע טוקניזציה לתשלום ולבצע קניות חוזרות על ידי הזנה פשוטה של קוד אישי עם ארבע ספרות. החידוש הראשון בעולם הזה כבר לוקח באגרסיביות את חלק הארי של שוק התשלומים באמצעות מזומן, כרטיסים ואפשרויות חלופיות בכך שהוא מאפשר למשתמשים לבצע עסקאות בכלל זמן, בכל מקום באינטרנט, או בנקודת מכירה, בלי צורך ביישומון או רישום. "כחברת תשלומים מובילה בשוק באפריקה, שמנו את הצרכים של הלקוחות שלנו תחילה, והתוצאה היא גידול של יותר מ-50% בתשלומים חוזרים מאז הצגתה של הטכנולוגיה החדשה הזאת", אומר פייס. אפשר להשתמש ב-Ozow גם להגשת חשבונות אלקטרוניים בשותפות עם SAGE ו-Xero, לתשלומים במסרונים דרך כל הרשתות הגדולות, ולקודי QR. השירות הופך לזמין בחמש מ-11 השפות הרשמיות של דרום אפריקה, עם תוכניות להוסיף את השפות האחרות בחודשים הקרובים.

מנקודת המבט של הסוחרים, אוזו פועלת כשכבה נוספת של אבטחה על זאת של תשתית הבנקאות הקיימת, שומרת שכל העסקאות יהיו מאוד בטוחות בכל זמן ומספקת סביבה שהוכחה כבטוחה יותר מכל מנגנון תשלומים אחר. ברגע שתשלום אושר, הוא לא ניתן לביטול, באמצעות הוראה דיגיטלית בזמן אמת שמנפיק הבעלים של חשבון המקור.

אוזו הוקמה ב-2014 על ידי מיצ'אן אדמס ולייל אקסטין (שניהם דרום אפריקנים) יחד עם המנכ"ל תומא פייס, צרפתי שגר בדרום אפריקה יותר מ-16 שנים.

בחמש השנים האחרונות אוזו הפך למותג התשלומים הכי אמין בקרב משתמשים שפיתחו קשר רגשי עז למותג, שאיפשר לרבים לבצע עסקאות באופן דיגיטלי בפעם הראשונה.

ערכי החברה של אוזו והתרבות שפיתחה מתרכזים בהעצמת בעלי העניין שלה ובהשפעה. באפריל בשנה שעברה אוזו הציגה קמפיין "0% עמלות" עבור ארגונים ללא ממשלתיים/ ללא כוונת רווח וגם לעסקים קטנים ובינוניים, ושוב הובילה את השוק כעסק אחראי מבחינה חברתית, על ידי העברת ערך לבעלי עסקים (אלמנט קריטי בכלכלה של דרום אפריקה) שלעיתים קרובות שמים את הצרכים של הלקוחות שלהם לפי הצרכים שלהם.

"כיום אוזו הוא צוות של יותר מ-50 אנשים ששותפים לחזון של הבאת פתרונות התשלומים המהירים והקלים שלנו ליבשת אפריקה ובסופו של דבר לעולם. באמצעות אוזו, בעולם שבו יותר מ-9.7 טריליון ראנד בשנה מועברים דרך תשלומים "מבנק לבנק", הרבה יותר מפי 11 מנתח השוק של תשלומים דרך כרטיסים, ההזדמנות של כלילה פיננסית לכולם היא למעשה בלתי מוגבלת", אומר פייס.

"הגישה שלנו פתוחה לחלוטין, ואנחנו רוצים ליצור שותפויות עם בנקים וספקי תשלומים אחרים בכל אחד מהשווקים שאנחנו נכנסים אליהם", אמר. "הקדשנו את הזמן כדי להבטיח שהטכנולוגיה שלנו מוכנה להגדלה, ואנחנו מאמינים שהרגע הזה הגיע עכשיו".

אנשי קשר

Thomas Pays
thomas@ozow.com
+27 (74) 110-1011

מקור: Ozow

מולטימדיה

וידאו

Ozow PINמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קרן מטלייף מתחייבת ל-500,000$ למאמץ השיקום בלבנון
"לבנו נשבר כשראינו את ההרס בביירות, ואנו רוצים לעשות הכל כדי לעזור לתושבי לבנון", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף, מישל כאלאף. "תמיכה כספית זו מטעם קרן מטלייף תספק צרכים מיידיים ותעזור להתאוששות המדינה".

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.

אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי.

אנדרסן גלובל נכנסת לצ'ילה בשיתוף פעולה עם שתי חברות
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הצ'יליאני באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם שתי חברות מבוססות בסנטיאגו: משרד עורכי הדין Chirgwin Peñafiel וחברת המס SPASA Consulting. החברות הללו הן בשותפות קרובה זו לזו ומוסיפות עומק ורוחב לפלטפורמה הדרום האמריקנית של הארגון עם התרחבותה המתמדת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI