דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים בעידן הקורונה
חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים בעידן הקורונה
איריס וינשטיין 12/08/20 |  צפיות: 522

התכנית כוללת כלים ומשאבים המאפשרים לשותפים לספק מענה מהיר וגמיש ללקוחותיהם

חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים עם סט כלים ומשאבים ייחודיים לתקופת משבר הקורונה. תכנית זו מאפשרת לשותפים לספק מענה מהיר וגמיש לאתגרים חדשים שעולים בקרב לקוחות החברה. בין היתר, מתייחסת F5 בתכנית לנושאי שדרוגים, תמיכה, הדרכות ושירותים ללא עלות.

מוטי בן-שושן, מנהל השותפים ב-F5 בישראל, יוון וקפריסין אמר כי: "F5 היא חברה המבוססת על שותפים וקידום ערוצי המכירה. החברה דאגה להיות בין החברות הראשונות להעביר את הפעילות הפיזית לווירטואלית בכל הערוצים, תוך דאגה למספר גבוה של הכשרות מקוונות והדרכות אישיות לשותפים בכדי להתמודד עם עומס הפרויקטים שנוצר בעקבות המשבר. תוצאות המהלך מדברות בעד עצמן עם הטמעות מהירות ומוצלחות של פרויקטים שעוכבו או היו בסימן שאלה לפני המשבר. לקוחותינו זכו לחוויית לקוח משופרת, וזאת למרות לוחות הזמנים הצפופים".

F5 מכריזה על סט פתרונות לטובת תמיכה בשותפים ובלקוחות בתקופת המשבר, הכוללת את הכלים והמשאבים הבאים:

רישוי זמני ושדרוגים מורחבים: כדי להתמודד עם חוסר הודאות, F5 מציעה שדרוגים מורחבים ורישיונות ניסיון לשותפים וללקוחות, במיוחד במוצרים כמו Access Policy Manager, NGINX, F5 Cloud Services ו-Silverline. הפתרונות זמינים במגוון פלטפורמות ומודלי צריכה.

הכשרות: F5 מציעה סדרת סמינרים מקוונים חינוכיים סביב גישה מרחוק, אבטחה ושיטות עבודה מומלצות. סמינרים מקוונים אלה זמינים לפי דרישה, והסדרה ממשיכה עם נושאים וטיפים חדשים שיעזרו לשותפים ולקוחות לעבוד בצורה חכמה יותר.

שינוי דרישות הסמכה: F5 מאריכה את אישורי ההסמכה של השותפים והלקוחות שלה, הם אינם צריכים לדאוג כי יאבדו הסמכה כתוצאה מהמשבר.

תוכנה ושירותים ללא עלות: F5 מסייעת לארגוני שירותי בריאות, עמותות וארגוני חינוך שנושאים בעיקר העול בעת משבר הקורונה ומציעה להם תוכנות ושירותים ללא עלות בכדי להגן עליהם מפני אתגרי אבטחה ואתגרים טכנולוגיים בעת התמודדותם עם המשבר.

גישה לתוכן מקצועי: F5 מספקת גישה ללא עלות לאירועים מקצועיים ווירטואליים, בין היתר לאירוע השנתי, כולל מעבדות בשווי של מאות דולרים למשתמש.

"כשהבנו שההתאוששות העסקית בעולם ובישראל לא תתרחש מהר כפי שכולנו היינו רוצים, נדרשנו למצוא דרכים חדשות לאפשר לעסקים להתקדם מתוך ידיעה שמצב העבודה הפך למורכב יותר ודורש גישה מאובטחת מרחוק, אתגרים הנולדים סביב גידול מאסיבי בנפחי התעבורה ושימוש עולה באפליקציות", מסכם בן שושן. "כארגון מוכוון לקוחות, אנו סומכים על שותפינו שיעזרו ללקוחות שלנו לפתור אתגרים מורכבים. זה נכון במיוחד בימי הקורונה, שכן הלקוחות שלנו מתמודדים עם בעיות שלא נתקלו בהן קודם, ולא נדרשו לפעול במהירות בתגובה למצבים קיצוניים מדי יום, ואפילו מס' פעמים ביום".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
התרחבות לקרוב ל- 400 שותפים סביב העולם מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים לעסקים בתקופות מאתגרות ולהגדיל את היקף המכירות

כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
כלמוביל משדרגת את מערך האחסון עם הדור החדש של InfiniBox בהיקף של 2 פטה בייט

מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים

מסתמן: פרשת סנודן פיננסית: הדלפת ענק של דו"חות בנקאיים סודיים
יותר מ-2,000 דיווחים של בנקים ברחבי העולם על העברות כספים חשודות הודלפו, וחשפו, לכאורה, כיצד צפון קוריאה העבירה כספים דרך בנקים אמריקניים, מקורב לפוטין התחמק מסנקציות בעזרת בנק בלונדון, ובנק אמריקני אפשר העברת מיליארד דולר למאפיונר. במסמכים ישנם גם מאות דיווחים מבנקים בישראל.

חברת Comm-IT משלימה פרויקט הקמת תשתית ענן AWS ב- Peer39
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, משלימה בימים אלו פרויקט להקמת תשתית ענן AWS ואבטחת מידע בחברת Peer39. היקף הפרויקט, שארך כשלושה חודשים, מוערך במאות אלפי שקלים.

מחקר F5: ענף השירותים הפיננסיים עובר למודל רב ענני ככל שהטרנספורמציה הדיגיטלית מואצת
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי 87% מארגוני השירותים הפיננסיים שנסקרו מפעילים סביבות רב ענניות

גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של F5
היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
F5 Silverline Shape Defense משפר את החוויה המקוונת והביטחון של המשתמש על ידי הבסת התקפות אוטומטיות המובילות להונאה מקוונת

חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS Data and Analytics Competency
קבלת הסטטוס מהווה הכרה ביכולת, בניסיון ובמומחיות המעמיקים של Comm-IT בביצוע פרויקטים ב- AWS

חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים בעידן הקורונה
התכנית כוללת כלים ומשאבים המאפשרים לשותפים לספק מענה מהיר וגמיש ללקוחותיהם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI