דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
איריס וינשטיין 25/08/20 |  צפיות: 489

F5 Silverline Shape Defense משפר את החוויה המקוונת והביטחון של המשתמש על ידי הבסת התקפות אוטומטיות המובילות להונאה מקוונת

חברת(NASDAQ: FFIV) F5 חושפת את Silverline Shape Defense, פתרון אבטחה המגן על אתרים מפני גלי התעבורה המקוונת המזויפת. באמצעות שירות חדש זה, שמנוהל באופן מלא, לקוחות יכולים להתמקד טוב יותר במשתמשים שלהם ולהגן על עסקיהם מפני בוטים, שימוש בפרטים וסיסמאות גנובים והתקפות אוטומטיות אחרות הגורמות להונאה הפוגעת ביעילות, מביאות לאובדן הכנסות ופוגעות במותג.

בינואר השלימה F5 את רכישת Shape Security כדי להוסיף לקו מוצריה הגנה מפני התקפות אוטומטיות, בוטים והונאות ממוקדות. Silverline Shape Defense הוא הפתרון הראשון שהיא חושפת מאסטרטגיה ארוכת טווח, שנועדה לספק שירותי Shape לארגונים בכל סדרי הגודל ובתעשיות שונות.

פתרון Silverline Shape Defense משתמש בבינה מלאכותית כדי לקבוע במדויק ובזמן אמת, אם הבקשה המקוונת מגיעה מאדם או בוט, ומבחינה בין פושע לאדם המורשה לגשת לנתוני הארגון. גישה זו עוצרת תנועה חשודה מבלי להשפיע על התחברות של משתמשים לגיטימיים. כך ארגונים נהנים מירידה דרמטית בהפסדים מהונאות מקוונות, הורדת עלויות תפעול וחווית משתמש משופרת. Silverline Shape Defense ממנף את כוחה של כל רשת Shape החוסמת למעלה ממיליארד התקפות על אפליקציות ביום.

עם השקת Silverline Shape Defense, ארגונים יכולים כעת להגן על היישומים שלהם באמצעות מערך משולב ומקיף של פתרונות אבטחה מנוהלים לחלוטין הכוללים גם הגנת Silverline DDoS, Silverline Web Application Firewall, ו-Silverline Threat Intelligence.

סורין בויאנגיו, מהנדס מערכות בחברת F5 בישראל, אמר כי: "התוספת של Shape Defense לקו מוצרי Silverline תאפשר ללקוחותינו להגן על האפליקציות והיוזמות הדיגיטליות שלהם מפני התקפות סייבר זדוניות ללא תקורה של צוות אבטחה גדול . שירותי האבטחה המנוהלים של Silverline F5 משפרים לא רק את האבטחה והביצועים של האפליקציה, אלא גם מגשרים על פער המשאבים של אנשי מקצוע מיומנים בתחום אבטחת סייבר, הדרושים כדי להתמודד עם איומי הסייבר האחרונים בזמן אמת".

יתרונות Silverline Shape Defense:

• ניתן לפריסה תוך 30 דקות או פחות, ללא צורך במומחיות אבטחת יישומים מתקדמת.

• קובע אם נעשים ניסיונות כניסה על ידי בוטים במקום משתמשים אמיתיים.

• הוא שקוף לחלוטין למשתמשים אמיתיים.

• כולל ממשק ניהול קל לשימוש, שמנטר את התנועות באתר ואת אופן הגנתו.

• פתרון מבוסס ענן לחלוטין כשירות מנוהל במלואו: ללא חומרה, ללא התקנה, ותמיד מעודכן.

F5 Silverline Managed Services מספקים הגנה של מומחים לעסקים ברחבי העולם וכוללים את היתרונות הבאים:

• אבטחה מקיפה של יישומים, כולל שירותי אנטי-בוט, WAF ו- DDoS המובילים בתעשייה מספק יחיד.

• קנייה, פריסה ותמיכה שוטפת פשוטה, כולל משאבי מרכז תפעול אבטחה 24 X 7.

• פורטל משולב אחד מספק תצוגה יחידה לכל שירותי Silverline, כולל שרותי בתצורת פרוקסי וניתוב, נראות לפרטי איום, ניתוח התקפות ופעולות שנעשו על ידי מומחי SOC.

• נראות של נקודות נוכחות מקומיות בגיאוגרפיות ברחבי העולם.

זמינות

Silverline Shape Defense זמין כעת. ניתן ליצור קשר עם מטה F5 המקומי או או לשלוח דוא"ל ל- SilverlineSales@F5.com לקבלת מידע נוסף אודות זמינות המוצר והשירותים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
התרחבות לקרוב ל- 400 שותפים סביב העולם מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים לעסקים בתקופות מאתגרות ולהגדיל את היקף המכירות

כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
כלמוביל משדרגת את מערך האחסון עם הדור החדש של InfiniBox בהיקף של 2 פטה בייט

מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים

מסתמן: פרשת סנודן פיננסית: הדלפת ענק של דו"חות בנקאיים סודיים
יותר מ-2,000 דיווחים של בנקים ברחבי העולם על העברות כספים חשודות הודלפו, וחשפו, לכאורה, כיצד צפון קוריאה העבירה כספים דרך בנקים אמריקניים, מקורב לפוטין התחמק מסנקציות בעזרת בנק בלונדון, ובנק אמריקני אפשר העברת מיליארד דולר למאפיונר. במסמכים ישנם גם מאות דיווחים מבנקים בישראל.

חברת Comm-IT משלימה פרויקט הקמת תשתית ענן AWS ב- Peer39
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, משלימה בימים אלו פרויקט להקמת תשתית ענן AWS ואבטחת מידע בחברת Peer39. היקף הפרויקט, שארך כשלושה חודשים, מוערך במאות אלפי שקלים.

מחקר F5: ענף השירותים הפיננסיים עובר למודל רב ענני ככל שהטרנספורמציה הדיגיטלית מואצת
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי 87% מארגוני השירותים הפיננסיים שנסקרו מפעילים סביבות רב ענניות

גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של F5
היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
F5 Silverline Shape Defense משפר את החוויה המקוונת והביטחון של המשתמש על ידי הבסת התקפות אוטומטיות המובילות להונאה מקוונת

חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS Data and Analytics Competency
קבלת הסטטוס מהווה הכרה ביכולת, בניסיון ובמומחיות המעמיקים של Comm-IT בביצוע פרויקטים ב- AWS

חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים בעידן הקורונה
התכנית כוללת כלים ומשאבים המאפשרים לשותפים לספק מענה מהיר וגמיש ללקוחותיהם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI