דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של F5
גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של F5
איריס וינשטיין 31/08/20 |  צפיות: 430

היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

חברת גילת טלקום, מקבוצת סאטקום מערכות (STCM), ספקית אינטרנט מובילה המתמחה בשוק האפריקאי, בחרה בתשתית ניהול התעבורה של F5 ומציעה קישוריות מתקדמת לאינטרנט המתבססת על שילוב ייחודי בין טכנולוגיית לווינים וסיבים אופטיים בתנאי רשת משתנים. פרויקט הטמעת הפתרון של F5 ארך מספר שבועות וביצעה אותו חברת אואזיס.

הפתרון שלF5מורכב ממספר מודולים, המאפשר לגילת לנהל את התעבורה ברשת בצורה חכמה על ידי בניית מוניטורים חכמים לדגימת רכיבי הרשת השונים. בהתאם לדגימות ניתן לשנות את נתיב התעבורה וכך לחסוך ברוחב פס, לשפר ביצועים, ולבצע בקרה וניהול רוחב פס של שירותים ואפליקציות שונות דוגמת נטפליקס או יו טיוב. בין המודולים שנכללו בפרויקט ניתן למנות את Traffic management, Traffic steering,Policy enforcement manager ו-SD Wan with closed feedback loop.

אמיר כהן, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בגילת טלקום, אמר כי: "בחרנו בפתרונות ניהול התעבורה החכמים של F5 לאחר בחינה מעמיקה של הפתרונות הקיימים בשוק. F5 התבלטה בפתרון שהציעה כי בהתאמה בין עולם האפליקציות לתנאי הרשת המשתנים נדרש פתרון ניהול תעבורה מבוסס תוכנה, שיוכל להעניק גמישות ויחסוך בעלויות של תשתיות תקשורת יקרות".

חגית גואל, מנהלת מכירות ב-F5, הוסיפה כי: "פרויקט הטמעת פתרון ניהול התעבורה בגילת מאפשר לחברה למקסם את הערך שהרשת שלה מציעה ללקוחותיה. הפתרון שלנו מעניק גמישות מרבית בתיעדוף רוחב הפס של הרשת, כך שהיא יכולה להציע פתרון זול ואפקטיבי שמאפשר החזר השקעה מידי ללקוחותיה".

עמוס רוזנבוים, CTO באואזיס, הוסיף גם הוא כי: "בליבת הפרויקט עמד שילוב בין הגמישות הגבוהה שמאפשרים מוצרי F5 לבין יכולות התאמה פרטנית לצורכי הרשת והלקוח אשר בוצעה על ידי מהנדסי אואזיס. הפרויקט מדגיש את היכולות הגבוהות של צוות ההנדסה באואזיס ללמוד את הסביבה הרשתית של הלקוח, למקסם את היתרונות של מוצרי F5, על מנת לייצר פתרון המותאם בצורה הדוקה לחזון הלקוח".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
התרחבות לקרוב ל- 400 שותפים סביב העולם מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים לעסקים בתקופות מאתגרות ולהגדיל את היקף המכירות

כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
כלמוביל משדרגת את מערך האחסון עם הדור החדש של InfiniBox בהיקף של 2 פטה בייט

מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים

מסתמן: פרשת סנודן פיננסית: הדלפת ענק של דו"חות בנקאיים סודיים
יותר מ-2,000 דיווחים של בנקים ברחבי העולם על העברות כספים חשודות הודלפו, וחשפו, לכאורה, כיצד צפון קוריאה העבירה כספים דרך בנקים אמריקניים, מקורב לפוטין התחמק מסנקציות בעזרת בנק בלונדון, ובנק אמריקני אפשר העברת מיליארד דולר למאפיונר. במסמכים ישנם גם מאות דיווחים מבנקים בישראל.

חברת Comm-IT משלימה פרויקט הקמת תשתית ענן AWS ב- Peer39
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, משלימה בימים אלו פרויקט להקמת תשתית ענן AWS ואבטחת מידע בחברת Peer39. היקף הפרויקט, שארך כשלושה חודשים, מוערך במאות אלפי שקלים.

מחקר F5: ענף השירותים הפיננסיים עובר למודל רב ענני ככל שהטרנספורמציה הדיגיטלית מואצת
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי 87% מארגוני השירותים הפיננסיים שנסקרו מפעילים סביבות רב ענניות

גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של F5
היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
F5 Silverline Shape Defense משפר את החוויה המקוונת והביטחון של המשתמש על ידי הבסת התקפות אוטומטיות המובילות להונאה מקוונת

חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS Data and Analytics Competency
קבלת הסטטוס מהווה הכרה ביכולת, בניסיון ובמומחיות המעמיקים של Comm-IT בביצוע פרויקטים ב- AWS

חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים בעידן הקורונה
התכנית כוללת כלים ומשאבים המאפשרים לשותפים לספק מענה מהיר וגמיש ללקוחותיהם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI