דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
איריס וינשטיין 19/10/20 |  צפיות: 254

חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מגדילה את מספר השותפים שלה שנה אחר שנה, ומדווחת על רשת שותפים אסטרטגיים גלובלית המונה קרוב ל-400 שותפים בשנת 2020. התרחבות זאת מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים, הנדרשים על ידי עסקים ברחבי העולם בתקופות מאתגרות, ולהגדיל את היקף המכירות.

באמצעות שותפיה החדשים והקיימים, Infinidat מציעה מודלים מסחריים חדשים לצד מודלים גמישים של צריכה של הטכנולוגיה המובילה שלה, המצמצמת סיכון, עלות ומורכבות של הנכס החשוב ביותר של העסק - המידע שלו.

האופן שבו עסקים מתקשרים ביניהם השתנה באופן משמעותי בשנת 2020. כדי להבטיח תמיכה יעילה של קהילת השותפים במהלך מגיפת הקורונה, Infinidat ערכה למעלה מ-60 אירועים וירטואליים במהלך ששת החודשים האחרונים. למרות המעבר לתמיכה "100% וירטואלית", החברה שמרה על סטטוס של 'עסקים כרגיל' עם כל שותף.

חנן אלטיף, דירקטור השותפים ב- EMEA ו- APJ ב- Infinidat אמר: "אנו מטפחים קשרים הדוקים ויחסי אמון עם כל השותפים שלנו ברחבי EMEA ו- APJ. בנוסף לחדשנות העסקית הנוכחית שלנו, כמו מודל התמחור האלסטי, בו הלקוח מקבל את נפח האחסון המלא באופן מיידי אך משלם רק עבור הקיבולת בה הוא משתמש בפועל, פיתחנו תמריצים נוספים. הדבר מאפשר לנו לתת למשפחת השותפים שלנו את הכלים הטובים ביותר, באמצעותם הם יכולים להציע ללקוחותיהם פתרונות יצירתיים טכנולוגית וכדאיים כלכלית - מפתח להצלחה במצב הנוכחי של חוסר ודאות כלכלית".

מר שיניצ'י קוטני, סמנכ"ל חטיבת מכירות בחברת Marubeni Information Systems Co. בע"מ, יפן אמר כי: "התרשמנו מהערך של תוכנית השותפים של Infinidat ושמחנו לראות את הצריכה המהירה של פתרונותיה בשוק, במיוחד בסקטור הפיננסי ובתעשיית הרכב. ההכשרה המקוונת, לצד התדרוכים הוירטואליים ש- Infinidat מציעה, מספקים בהירות ומיקוד לצוותים וליועצים שלנו".

פורטל השותפים החדש

חברת Infinidat מציעה לשותפים את אותה גישה לתכנים ואת אותן הכשרות שניתנות לצוותים הפנימיים שלה, עם שיתוף שקוף של מודיעין ופתרונות מובילים בשוק. פורטל השותפים הפך לנגיש יותר מתמיד כאשר Infinidat מציידת את השותפים בנתונים ששומרים אותם בחזית, עם טכנולוגיות עדכניות וכאמור, מודלים פיננסיים מתקדמים.

מיץ' דיודאטו, מנהל מכירות שותפים, צפון אמריקה ב- Infinidat אמר כי: "שותפינו בצפון אמריקה הם יסוד לצמיחה אסטרטגית בסקטורים העיקריים שלנו. בנוסף, רבים מהלקוחות החדשים שלנו מזוהים בתחילה באמצעות שיתופי פעולה יעילים עם השותפים שלנו, המחזקים מסלולים אופטימליים לשוק. אנו ממשיכים להתמקד בהשקעה בשותפים שלנו, באנשיהם ובהעצמת העסקים שלהם".

למידע נוסף על תכניות השותפים הייחודיות של Infinidat אנא צרו קשר עם:

חנן אלטיף - EPO@infinidat.com


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
התקפות פישינג עולות ב-220% בשיא משבר הקורונה ככל שהאופורטוניזם של פושעי הסייבר מתעצם
מעבדות F5 Labs משחררות את דוח הפישינג וההונאה לשנת 2020: הונאות הקורונה והגידול בתחכום של התוקפים מעלים את סיכוני הסייבר העולמיים

חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon Web Services (AWS) MSP (Managed Service Provider) Partner.

חברת Infinidat ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי חדש
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי ומנכ"ל פעילות מרכז הפיתוח בישראל. בר-אור יהיה אחראי על פעילות המו"פ, בקרת איכות וחדשנות במוצרים, כמו גם תפעול ומערכות מידע, וידווח ליו"ר הדירקטוריון, בועז חלמיש.

חברת Comm-IT זוכה בפרס Rising Star של רשת השותפים של AWS לשנת 2020
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בפרס
AWS Partner Network Rising Star Award לשנת 2020 בישראל.


חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery Partner דרך תכנית AWS Service Delivery Program.

Infinidat משלבת כוחות עם VMware כדי להתמודד עם איומי אבטחה של IoT
Infinidat, ספקית מובילה בשוק פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה כי היא משלבת כוחות עם VMware כדי לספק פתרון מקיף למרכזי נתונים מוגדרי תוכנה, המתמודד עם איומי אבטחה שוטפים ומתפתחים של רשתות Edge ו-IOT.

מגפת הקורונה יצרה גל עצום של התקפות מניעת שירות והשתלטות על חשבונות
ניתוח של מעבדות F5 Labs מגלה שיאים חדשים ושינויים משמעותיים בדפוסי ההתקפות בעקבות הסגר המוטל סביב העולם

חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
התרחבות לקרוב ל- 400 שותפים סביב העולם מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים לעסקים בתקופות מאתגרות ולהגדיל את היקף המכירות

כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
כלמוביל משדרגת את מערך האחסון עם הדור החדש של InfiniBox בהיקף של 2 פטה בייט

מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI