דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ברנד ניו גלקסי פותחת משרד אזורי חדש בדובאי
ברנד ניו גלקסי פותחת משרד אזורי חדש בדובאי
חיים נוי 20/10/20 |  צפיות: 261

ברנד ניו גלקסי פותחת משרד אזורי חדש בדובאי

ברנד ניו גלקסי (BNG), פלטפורמה עצמאית שמשלבת פתרונות עסקיים חכמים בתחומי המכירות והטכנולוגיה - הודיעה על הפתיחה של משרד אזורי חדש בדובאי, אדיל חאן מצטרף לברנד ניו גלקסי מסאצי' אנד סאצ'י המזרח התיכון ואפריקה שם מילא את תפקיד המנכ"ל, וזובאיר ס. סידיקי הוא המנהל הכללי לשעבר של UM המזרח התיכון וצפון אפריקה בדובאי, חאן וסידיקי יהוו את צוות ההנהלה של ברנד ניו גלקסי דובאי בתור מנכ"ל המזרח התיכון ואפריקה ומנהל התפעול הראשי של המזרח התיכון ואפריקה, בהתאמה

ורשה, פולין, 20 באוקטובר 2020, (ACCESSWIRE) :

ההחלטה שלBNG-Brand New Galaxy לפתוח אתר חדש תחזק את המעמד שלה באזור בכל היכולות החשובות שמייצגת ההחזקה.


זובאיר ס. סידיקי (משמאל) ואדיל חאן (מימין)

"למשרד החדש יש תפקיד מאוד חשוב בהאצת הגדלת הפעילות של ברנד ניו גלקסי והוא נותן לנו אפשרות אסטרטגית לגלות את אזור המזרח התיכון ואפריקה באופן דינמי אפילו יותר. אנחנו במסלול צמיחה אגרסיבי והמשרד בדובאי מאפשר לנו לספק פתרונות מקיפים אפילו יותר ללקוחות שלנו ברחבי עולם" - קצפר קלוס, מנכ"ל ברנד ניו גלקסי.

"החוזים הגלובליים הנוכחיים שלנו וההזדמנויות שיש לנו באזור הביאו אותנו למסקנה ברורה לגבי השקעות איתנות בנוכחות החזקה של BNG במזרח התיכון. עם מנהלים מובילים בענף כמו אדיל וזובאיר, החלומות הגדולים שלנו לא מוגבלים. המשרד בדובאי יהיה לא רק מרכז מקומי אלא גם יארח חוזים גלובליים. כל זה כדי להביא ללקוחות שלנו ערך מוסף ברור - שילוב סינרגטי של היכולות של משרד המזרח התיכון ואפריקה: ביצועים ואוטומציה, מסחר אלקטרוני, קריאייטיב והפקת תוכן" - מיכל גלפינסקי, מנהל הצמיחה הראשי של ברנד ניו גלקסי.

ברנד ניו גלקסי היא פלטפורמה עצמאית, גלובלית מהירת צמיחה לפתרונות תקשורת, שיווק וטכנולוגיה. בסך הכל, יותר מ-400 מומחים עובדים בה. ל-BNG יש רעיונות שטובים יותר בסביבה של חברת הזנק, למרות שהגודל שלה מתחרה גם עם סוכנויות של רשתות. (Pathfinder 23 - סוכנות למסחר אלקטרוני; Life on Mars, חנות קריאייטיב שמזינה מותגים וענפים ברעיונות חדשניים; Spacecamp, סוכנות דיגיטלית; Synthrone, פלטפורמה לאוטומציה של יישום ואנליטיקות של מותגים במסחר אלקטרוני; New Gravity, בית תוכנה; Robonauts Pictures, אולפן הפקה של מסחר אלקטרוני, Stratosfera - ייעוץ באסטרטגיות שיווק גלובלית, Man on the Moon - סוכנות משאבי אנוש).

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://mea.brandnewgalaxy.com/.

Jagoda Prętnicka, Head of communications
Phone: 0048 506 780 846
Email: J.pretnicka@brandnewgalaxy.com

מקור: Brand New Galaxy

** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים, בודור לייזר מפתיעה כל הזמן את השוק
האביב של 2020 שונה. מגיפה פתאומית עצרה אותנו מכל סוג של התפתחות. העולם אפוף בערפל המגיפה, וכולם חוששים ממגיפת קוביד-19. אין ספק שההתפרצות של המגיפה הזאת הנחיתה מכה גדולה על כלכלת העולם. בהקשר הזה, "יעילות רבה" הפכה לדרישה הכללית מייצור ועיבוד בכמה תעשיות חשובות כמו מכונות כבדות, נסיעה ברכבות עירוניות, רכבות מהירות ואנרגיה חדשה וכדומה.

Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים כדי לשנות את תעשיית הנפט והגז באמצעות משימה אוטונומית
Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין
SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

SNOMED CT תומך במועצת הבריאות המחוזית של קנטרברי בניו זילנד במימוש החזון של מערכת בריאות מבוססת נתונים, מחוברת ומשולבת
SNOMED International פרסמה סדרה של סרטים שמראה את הערך שמערכת בריאות מפיקה מהתקנה ושימוש של SNOMED CT, הטרמינולוגיה הקלינית הכי מקיפה בעולם.

Clever Leaves מתרחבת בברזיל באמצעות הסכם הספקה רב שנתי עם GreenCare
Clever Leaves קיבלה תשלום ראשון של 2 מיליון דולר עם החתימה על ההסכם "קח או שלם" בשווי 4 מיליון דולר

HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון בין 29 בנובמבר ו-2 בדצמבר
כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של HIMSS ו- Health 2.0 יתקיימו כאירוע דיגיטלי מ-29 בנובמבר עד 2 בדצמבר 2020, תחת חסותו שלד"ר תאופיק בין פאווזן אל-רביע, שר הבריאות של סעודיה, ובשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, מועצת הבריאות הסעודית והנציבות הסעודית למומחי בריאות.

PRA Health Sciences ממנה בעל תפקיד בכיר ב-FDA לנהל את מרכז המצוינות הגלובלי החדש לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים
ד"ר אייזיק רודריגז-צ'אבס מביא מומחיות גדולה מאוד בציות לרגולציה ומתודולוגיות של ניסויים קליניים לפרקטיקת ה-DCT המובילה בענף של PRA

טומי הילפיגר ממנה את אייברי בייקר לנשיאה ומנהלת מותג ראשית
חברת טומי הילפיגר, שבבעלות PVH Corp. [NYSE:PVH], שמחה להודיע על המינוי של אייברי בייקר לנשיאה ומנהלת מותג ראשית, בתוקף מ-17 בנובמבר 2020. בתפקיד החדש הזה שנוצר, יש לבייקר אחריות גלובלית על המוצר, השיווק והחוויות של המותג בכל הקטגוריות, האזורים והערוצים.

OKEx תחדש את המשיכות אחרי ההשעיה הזמנית
OKEx (www.okex.com), הבורסה מובילה בעולם לספוט ונגזרים של מטבעות קריפטו, שמחה להודיע ששירותי המשיכה של כל הנכסים הדיגיטליים יחודשו ב-27 בנובמבר או לפניו. כאמצעי ביטחון כדי לשנור על כספי המשתמשים, המשיכות מהבורסה הושעו זמנית ב-16 באוקטובר, כשהפונקציות האחרות בפלטפורמה לא הושפעו. הבעיה שגרמה ל-OKEx להפעיל את אמצעי הביטחון החריג נפתרה מאז.

ייצור הסוללות של ליתיום ורקז ממשיך לגדול
למרות ש-2020 הביאה הרבה אתגרים בלתי צפויים לכל העסקים ברחבי העולם, Lithium Werks ליתיום ורקז ממשיכה לייצר את סוללות הליתיום ברזל הרשומות כפטנט הטובות מסוגן Nanophosphate™ לשווקים הכי תובעניים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI