דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה עם קינגפה
נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה עם קינגפה
חיים נוי 21/10/20 |  צפיות: 251

נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה עם קינגפה

דה וודלנדס, טקסס, 20 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE) :

Nexeo Plastics נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, חתמה על הסכם עם kingfa קינגפה להפצת מוצרי התרמו פלסטיקה ההנדסיים שלה ברחבי אירופה.

בתוקף מיידי, נקסקו פלסטיקס תמכור ותפיץ את התרכובות המיוצרות באופן מקומי של קינגפה. כל קבוצת מוצרים מציעה מגוון רחב של אפשרויות התאמת צבעים ותכונות מוטבעות לשיפור הייצור והפונקציונליות של המוצר המוגמר. זה כולל מערך של אפשרויות בחירה בתרכובות ללא מילוי, עם מילוי טלק, מחוזקות, מוקשחות, מעכבות בעירה וממוחזרות.

"אנחנו מצפים לשותפות עם נקסקו פלסטיקס כדי להרחיב את הנוכחות שלנו באירופה ולהגיע ללקוחות חדשים שמחפשים פתרונות של תרכובות מותאמות אישית באיכות גבוהה", אמר ד"ר ד.ה. סון, המנהל כללי של קינגפה אירופה.

לקינגפה, מובילה בולטת במחקר, ייצור ומכירות של חומרים פולימריים מתקדמים, יש מתקנים אירופים בוויסבדן, גרמניה, שמשרתים את אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. האתר כולל מפעל ייצור בטכנולוגיות מתקדמות עם כושר ייצור שנתי של 30,000 טון, מחסנים משולבים ומעבדות טכניות מצוידות במלואן למגוון רחב של בדיקות.

"אני נרגש לשתף פעולה עם קינגפה ומכך שיכולות הייצור והמוצרים הנרחבים שלה יהיו זמינים ללקוחות שלנו באירופה", אמר פול טיילר, הנשיא והמנהל הכללי של נקסקו פלסטיקס. "המוניטין של קינגפה בחדשנות ופיתוח של חומרים פולימריים מתקדמים מפורסם מאוד ויוסיף מוצרים מוכרים גלובלית ובמחירים תחרותיים להיצע שלנו".

הרחבת הספקים של נקסקו פלסטיקס היא חלק מאסטרטגיה מתמשכת לספק מגוון רחב של אפשרויות בחירה במוצרים, מומחיות בשרשרת האספקה ושירותי מכירות ולקוחות יוצאי דופן כדי לענות על הביקוש מצד הלקוחות שלה ברחבי העולם.

אודות נקסקו פלסטיקס

Nexeo Plastics נקסקו פלסטיקס היא מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, המייצגת מוצרים איכותיים של ספקים ברמה העליונה ומשרתת בסיס לקוחות מגוון בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה. מעזרה בבחירת חומרים ועד לזיהוי פתרונות של שרשרת האספקה ומלאי, אנחנו פועלים מעבר ללוגיסטיקה המסורתית כדי לספק שירותים עם ערך מוסף בענפי תעשייה רבים, כולל רכב, שירותי בריאות, אריזות, תילים וכבלים, הדפסה תלת מימדית ועוד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.nexeoplastics.com.

אודות קינגפה

kingfa קינגפה היא ספקית גלובלית בולטת של חומרים מתקדמים. על בסיס מחקר, ייצור, מכירות ושירותים של חומרים חדשניים, קינגפה מספקת פתרונות חדשים ליצירת חיים יותר בטוחים ונוחים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר http://www.kingfa.com/en/.

אנשי קשר

Keith Mackert
Tel: 281-297-0005
Email: kmackert@nexeoplastics.com

מקור:Nexeo Plastics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים, בודור לייזר מפתיעה כל הזמן את השוק
האביב של 2020 שונה. מגיפה פתאומית עצרה אותנו מכל סוג של התפתחות. העולם אפוף בערפל המגיפה, וכולם חוששים ממגיפת קוביד-19. אין ספק שההתפרצות של המגיפה הזאת הנחיתה מכה גדולה על כלכלת העולם. בהקשר הזה, "יעילות רבה" הפכה לדרישה הכללית מייצור ועיבוד בכמה תעשיות חשובות כמו מכונות כבדות, נסיעה ברכבות עירוניות, רכבות מהירות ואנרגיה חדשה וכדומה.

Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים כדי לשנות את תעשיית הנפט והגז באמצעות משימה אוטונומית
Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין
SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

SNOMED CT תומך במועצת הבריאות המחוזית של קנטרברי בניו זילנד במימוש החזון של מערכת בריאות מבוססת נתונים, מחוברת ומשולבת
SNOMED International פרסמה סדרה של סרטים שמראה את הערך שמערכת בריאות מפיקה מהתקנה ושימוש של SNOMED CT, הטרמינולוגיה הקלינית הכי מקיפה בעולם.

Clever Leaves מתרחבת בברזיל באמצעות הסכם הספקה רב שנתי עם GreenCare
Clever Leaves קיבלה תשלום ראשון של 2 מיליון דולר עם החתימה על ההסכם "קח או שלם" בשווי 4 מיליון דולר

HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון בין 29 בנובמבר ו-2 בדצמבר
כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של HIMSS ו- Health 2.0 יתקיימו כאירוע דיגיטלי מ-29 בנובמבר עד 2 בדצמבר 2020, תחת חסותו שלד"ר תאופיק בין פאווזן אל-רביע, שר הבריאות של סעודיה, ובשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, מועצת הבריאות הסעודית והנציבות הסעודית למומחי בריאות.

PRA Health Sciences ממנה בעל תפקיד בכיר ב-FDA לנהל את מרכז המצוינות הגלובלי החדש לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים
ד"ר אייזיק רודריגז-צ'אבס מביא מומחיות גדולה מאוד בציות לרגולציה ומתודולוגיות של ניסויים קליניים לפרקטיקת ה-DCT המובילה בענף של PRA

טומי הילפיגר ממנה את אייברי בייקר לנשיאה ומנהלת מותג ראשית
חברת טומי הילפיגר, שבבעלות PVH Corp. [NYSE:PVH], שמחה להודיע על המינוי של אייברי בייקר לנשיאה ומנהלת מותג ראשית, בתוקף מ-17 בנובמבר 2020. בתפקיד החדש הזה שנוצר, יש לבייקר אחריות גלובלית על המוצר, השיווק והחוויות של המותג בכל הקטגוריות, האזורים והערוצים.

OKEx תחדש את המשיכות אחרי ההשעיה הזמנית
OKEx (www.okex.com), הבורסה מובילה בעולם לספוט ונגזרים של מטבעות קריפטו, שמחה להודיע ששירותי המשיכה של כל הנכסים הדיגיטליים יחודשו ב-27 בנובמבר או לפניו. כאמצעי ביטחון כדי לשנור על כספי המשתמשים, המשיכות מהבורסה הושעו זמנית ב-16 באוקטובר, כשהפונקציות האחרות בפלטפורמה לא הושפעו. הבעיה שגרמה ל-OKEx להפעיל את אמצעי הביטחון החריג נפתרה מאז.

ייצור הסוללות של ליתיום ורקז ממשיך לגדול
למרות ש-2020 הביאה הרבה אתגרים בלתי צפויים לכל העסקים ברחבי העולם, Lithium Werks ליתיום ורקז ממשיכה לייצר את סוללות הליתיום ברזל הרשומות כפטנט הטובות מסוגן Nanophosphate™ לשווקים הכי תובעניים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI