דף הבית עסקים מכירות מעבירים פליירים אל המטרה
מעבירים פליירים אל המטרה
יחיאל לוי 28/10/20 |  צפיות: 208

עסק הוא מקום שבו יש שאיפה להעלות את מספר העסקאות במועדים מסוימים ובאופן כללי במהלכה של כל השנה. לשם כך מבצעים בעלי עסקים כל מיני סוגים של פעילויות שיווק ופרסום, כאשר את הפעולות הללו ניתן לבצע בכל מיני דרכים. אחת מאלה נעשית על ידי יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.


פלייר שנותן עבודה

חייבים ליצור פלייר שיהיה בולט ויניע עד כמה שיותר לפעולה. לחברות שיוצרות פליירים שיווקיים יש גם ניסיון רב ביצירה של פליירים, והן גם יודעות במקרים רבים להכין גרפיקה מעניינת ש"תופסת את העין". יש עיקרים שאותם לא כדאי לפספס כמו הגודל של הפונט, התמונה שאותה בוחרים, הטקסט שרושמים והדרכים לשם יצירת קשר עבור לקוחות שונים. הדבר הבא לאחר שרואים כי הפליירים מוכנים בכמות הנכונה וערוכים באופן הכי שיווקי, הוא להבין מיהו הקהל שעבורו מכינים ומחלקים את הפלייר, וזה מצריך גם פעולה של הפצת פליירים בצורה שתביא אל כמה שיותר יצירת קשרים.


עניין של חלוקה נכונה

מה זה אומר לחלק את העלונים בצורה נכונה? שממש חייבים לעשות פעולה שבה בוחנים את קהל הלקוחות שיהיה רלבנטי עבור אותו העסק שבו פועלים, ולפי זה לא רק להכין את המודעה על גבי הפלייר, אלא גם לבצע הפצת פליירים לאחר פילוח חכם ויעיל. בפילוח בוחנים היכן נמצאים הלקוחות הרלבנטיים, ודבר זה חוסך פעולה של חלוקה באזור שבו יש פחות לקוחות פוטנציאליים, ובזבוז של פליירים היכן שלא יתקבל מהם שיווק אפקטיבי כלל וכלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.

צבעים עבור ציוד טכנולוגי
אומנם כבר פחות ופחות משתמשים בכבלים מן הסוג הזה, אבל הם דוגמא לשימוש של צבעים לציוד תקשורת מיני רבים.

האויב הכי גדול של מתכת
פתרון אפשרי הוא צבע לחלודה שקיים בכל חנות צבעים רגילה.

מתחילים בנייה בשטח
30/09/20 | אדריכלות
עם הזמן לומדים להכיר כל מיני מושגים, ודבר זה כולל גם את ההיכרות עם שינוי תבע ועם תב"ע בצורה בסיסית וברורה.

כיצד צובעים מתכות
25/09/20 | שיפוצים
איך צובעים חומר כגון מתכת? יש שלוש טכניקות עיקריות בעולם שמלא בצבעים.

צובעים את הבית בצבעי חג
16/09/20 | שיפוצים
המשימה הכי בולטת אולי היא זו של צביעת הבית עצמו, שכן קירות הבית עוברים סוג של בלאי ולפעמים פשוט רוצים לשנות את הצבע שהיינו רגילים אליו שנים רבות

דואר שיווקי המופץ לעסק
מה יש לוודא כשמעוניינים לבצע מהלך מן הסוג הזה? לענות על שתי שאלות שאותן כדאי טרם לכן להבין.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI