דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פורום השלום של ננג'ינג 2020: אורחים התכנסו בננג'ינג לוועידת השלום
פורום השלום של ננג'ינג 2020: אורחים התכנסו בננג'ינג לוועידת השלום
חיים נוי 28/10/20 |  צפיות: 146

פורום השלום של ננג'ינג 2020: אורחים התכנסו בננג'ינג לוועידת השלום

ננג'ינג, סין, 27 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

ב-24 באוקטובר מומחים ומלומדים מתחומים שונים, כגון חינוך לשלום, תכנון עירוני, בריאות הציבור, תרבות ואומנות, החליפו דעות בנושא "בניית חזון מקיף, מגוון ומאריך ימים של שלום" בפורום השלום של ננג'ינג.

באוקטובר 2020, תוכנית המזון העולמית של האו"ם זכתה בפרס נובל לשלום לשנת 2020. מאהה אחמד, סגן מנהל המדינה של תוכנית המזון בסין, בא לפורום ואמר שאחד היעדים של תוכנית המזון הוא להשיג את יעד הפיתוח בר הקיימא "אפס רעב" בכל העולם עד 2030.

האורחים שהשתתפו בפורום הביעו את ההכרה וההערכה שלהם לתרומה של ננג'ינג למטרת השלום בשנים האחרונות. או מינקסינג, נציג אונסקו לחמש המדינות המזרח אסיאתיות, אמר שהוא שמח מאוד לשתף פעולה עם ננג'ינג בקיום פורום השלום. הוא גם אמר שערים מלאות תפקיד שחשיבותו הולכת וגדלה בתהליך של בניית שלום והביע תקווה שיותר ערים יתרמו למטרת השלום כמו ננג'ינג. במהלך הפורום, יותר אנשים צעירים יופגשו כדי לשתף את המסר של בניית שלום עם העולם.

ב-2017 אוניברסיטת ננג'ינג הקימה את "קתדרת אונסקו לחקר השלום". ליו צ'נג, המודרטור של קתדרת אונסקו לחקר השלום ומפקח הדוקטורנטים בבית הספר להיסטוריה של אוניברסיטת ננג'ינג, אמר שבשנים האחרונות ננג'ינג מספרת את סיפורי השלום לעולם בדרכים שונות, וזה הוביל לבנייה של תרבות שלום ברחבי סין והעולם. ננג'ינג הראתה לעולם שסין היא תומכת ובונה פעילה של השלום העולמי. הוא אמר: "קיומו של פורום השלום הראשון בסין בננג'ינג מאוד משמעותי ומראה את הרצון של תושבי ננג'ינג, העם הסיני והעולם בשלום ואת העיסוק שלהם בו". (נכתב/ צולם על ידי וו נן)

אנשי קשר

Wu Nan
Tel: +8618012978201
E-mail: 467572280@qq.con
Website: js.cri.cn

מקור: CRIמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים, בודור לייזר מפתיעה כל הזמן את השוק
האביב של 2020 שונה. מגיפה פתאומית עצרה אותנו מכל סוג של התפתחות. העולם אפוף בערפל המגיפה, וכולם חוששים ממגיפת קוביד-19. אין ספק שההתפרצות של המגיפה הזאת הנחיתה מכה גדולה על כלכלת העולם. בהקשר הזה, "יעילות רבה" הפכה לדרישה הכללית מייצור ועיבוד בכמה תעשיות חשובות כמו מכונות כבדות, נסיעה ברכבות עירוניות, רכבות מהירות ואנרגיה חדשה וכדומה.

Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים כדי לשנות את תעשיית הנפט והגז באמצעות משימה אוטונומית
Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין
SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

SNOMED CT תומך במועצת הבריאות המחוזית של קנטרברי בניו זילנד במימוש החזון של מערכת בריאות מבוססת נתונים, מחוברת ומשולבת
SNOMED International פרסמה סדרה של סרטים שמראה את הערך שמערכת בריאות מפיקה מהתקנה ושימוש של SNOMED CT, הטרמינולוגיה הקלינית הכי מקיפה בעולם.

Clever Leaves מתרחבת בברזיל באמצעות הסכם הספקה רב שנתי עם GreenCare
Clever Leaves קיבלה תשלום ראשון של 2 מיליון דולר עם החתימה על ההסכם "קח או שלם" בשווי 4 מיליון דולר

HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון בין 29 בנובמבר ו-2 בדצמבר
כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של HIMSS ו- Health 2.0 יתקיימו כאירוע דיגיטלי מ-29 בנובמבר עד 2 בדצמבר 2020, תחת חסותו שלד"ר תאופיק בין פאווזן אל-רביע, שר הבריאות של סעודיה, ובשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, מועצת הבריאות הסעודית והנציבות הסעודית למומחי בריאות.

PRA Health Sciences ממנה בעל תפקיד בכיר ב-FDA לנהל את מרכז המצוינות הגלובלי החדש לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים
ד"ר אייזיק רודריגז-צ'אבס מביא מומחיות גדולה מאוד בציות לרגולציה ומתודולוגיות של ניסויים קליניים לפרקטיקת ה-DCT המובילה בענף של PRA

טומי הילפיגר ממנה את אייברי בייקר לנשיאה ומנהלת מותג ראשית
חברת טומי הילפיגר, שבבעלות PVH Corp. [NYSE:PVH], שמחה להודיע על המינוי של אייברי בייקר לנשיאה ומנהלת מותג ראשית, בתוקף מ-17 בנובמבר 2020. בתפקיד החדש הזה שנוצר, יש לבייקר אחריות גלובלית על המוצר, השיווק והחוויות של המותג בכל הקטגוריות, האזורים והערוצים.

OKEx תחדש את המשיכות אחרי ההשעיה הזמנית
OKEx (www.okex.com), הבורסה מובילה בעולם לספוט ונגזרים של מטבעות קריפטו, שמחה להודיע ששירותי המשיכה של כל הנכסים הדיגיטליים יחודשו ב-27 בנובמבר או לפניו. כאמצעי ביטחון כדי לשנור על כספי המשתמשים, המשיכות מהבורסה הושעו זמנית ב-16 באוקטובר, כשהפונקציות האחרות בפלטפורמה לא הושפעו. הבעיה שגרמה ל-OKEx להפעיל את אמצעי הביטחון החריג נפתרה מאז.

ייצור הסוללות של ליתיום ורקז ממשיך לגדול
למרות ש-2020 הביאה הרבה אתגרים בלתי צפויים לכל העסקים ברחבי העולם, Lithium Werks ליתיום ורקז ממשיכה לייצר את סוללות הליתיום ברזל הרשומות כפטנט הטובות מסוגן Nanophosphate™ לשווקים הכי תובעניים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI