דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים Infinidat משלבת כוחות עם VMware כדי להתמודד עם איומי אבטחה של IoT
Infinidat משלבת כוחות עם VMware כדי להתמודד עם איומי אבטחה של IoT
איריס וינשטיין 28/10/20 |  צפיות: 179

Infinidat, ספקית מובילה בשוק פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה כי היא משלבת כוחות עם VMware כדי לספק פתרון מקיף למרכזי נתונים מוגדרי תוכנה, המתמודד עם איומי אבטחה שוטפים ומתפתחים של רשתות Edge ו-IoT.

כלל הענפים עוברים טרנספורמציה דיגיטלית משמעותית, תוך שימוש בטכנולוגיה לשיפור חוויות הלקוח, יעילות תפעולית, שיפור הזריזות העסקית ויצירת יתרון תחרותי. לפתרונות ה- IoT יש חלק חיוני בעמידה ביעדים אלה, מכיוון שהם מאפשרים תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית על ידי הרחבת השליטה של תוכנה על נכסים פיזיים כדי לייעל את הביצועים ולשפר את הגמישות.

דוח של IDC שפורסם לאחרונה, Worldwide Global DataSphere IoT Device and Data Forecast 2019–2023, מעריך כי יהיו 41.6 מיליארד מכשירי IoT מחוברים, ובכל זאת הנתונים מראים גם כי חברות גדולות, בדרך כלל עם 10,000-25,000 מכשירי רשת, משתמשות במכשירים מיושנים ולא מעודכנים שנוטים להתקלקל. דו"ח האיום האחרון של Unit 42 IoT Threat Report מזהה כי כמעט שלושה רבעים מאנשי המקצוע בתחום האבטחה בארגונים חשים כי בקרות האבטחה הנוכחיות שלהם אינן מספקות למכשירים שאינם מנוהלים ו- IoT, ומשאירים ארגונים חשופים לאיומים חדשים הממוקדים ב- IoT.

"רשתות Edge ו- IoT מחוברות מהוות סיכון אבטחה משמעותי לעסק, מכיוון שהן מגדילות את הפגיעות של רשת ה- IT הארגונית. בתגובה לסיכון זה Infinidat ו- VMware מציעות מסגרת מאומתת ממנה יכולים לקוחות ארגוניים עכשוויים ועתידיים לבנות תשתיות אבטחה עקביות וחדשניות בסביבת מרכז נתונים מוגדר תוכנה (SDDC) ", אמר קן שטיינהרדט, CTOField ב- Infinidat.

הפתרון מאושר על ידי VMware כ- VMware Validated Design – VVD, ונותן מענה לשלושה אתגרים מרכזיים: הגנה מפני איומי אבטחה המגיעים מ-IoT ו-Edge, שיפור ניהול הרשת באמצעות פלטפורמת ניטור אבטחה מרכזית ניתנת להרחבה, שנועדה לנתח נתונים מ- CPE (נקודות קצה בצד הלקוח) באופן שוטף תוך שמירה על יכולת גידול עתידי. הבטחת תאימות ויעילות תפעולית, הניתנות לביקורת, ניתנות להרחבה ושמירה על חסכון.

"הפחתת הסיכון לאיומי ה- IoT היא בראש סדר העדיפויות בסדר היום הטכנולוגי של כל ה- CIO", המשיך קן שטיינהרדט, CTO Field ב- Infinidat. "זו התחלה משכנעת לכל שיחה, כשאנחנו אומרים שאנחנו יכולים להגביר את זיהוי אירועי האבטחה במקביל להפחתת הסיכון מהפרות נתונים, הונאה או גניבות IP. שיתוף פעולה זה הוא צעד משמעותי קדימה בהתמודדות עם אותה פגיעות ומחסור".

למידע נוסף: Automating IoT Edge Security & Compliance


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
התקפות פישינג עולות ב-220% בשיא משבר הקורונה ככל שהאופורטוניזם של פושעי הסייבר מתעצם
מעבדות F5 Labs משחררות את דוח הפישינג וההונאה לשנת 2020: הונאות הקורונה והגידול בתחכום של התוקפים מעלים את סיכוני הסייבר העולמיים

חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon Web Services (AWS) MSP (Managed Service Provider) Partner.

חברת Infinidat ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי חדש
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי ומנכ"ל פעילות מרכז הפיתוח בישראל. בר-אור יהיה אחראי על פעילות המו"פ, בקרת איכות וחדשנות במוצרים, כמו גם תפעול ומערכות מידע, וידווח ליו"ר הדירקטוריון, בועז חלמיש.

חברת Comm-IT זוכה בפרס Rising Star של רשת השותפים של AWS לשנת 2020
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בפרס
AWS Partner Network Rising Star Award לשנת 2020 בישראל.


חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery Partner דרך תכנית AWS Service Delivery Program.

Infinidat משלבת כוחות עם VMware כדי להתמודד עם איומי אבטחה של IoT
Infinidat, ספקית מובילה בשוק פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה כי היא משלבת כוחות עם VMware כדי לספק פתרון מקיף למרכזי נתונים מוגדרי תוכנה, המתמודד עם איומי אבטחה שוטפים ומתפתחים של רשתות Edge ו-IOT.

מגפת הקורונה יצרה גל עצום של התקפות מניעת שירות והשתלטות על חשבונות
ניתוח של מעבדות F5 Labs מגלה שיאים חדשים ושינויים משמעותיים בדפוסי ההתקפות בעקבות הסגר המוטל סביב העולם

חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
התרחבות לקרוב ל- 400 שותפים סביב העולם מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים לעסקים בתקופות מאתגרות ולהגדיל את היקף המכירות

כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
כלמוביל משדרגת את מערך האחסון עם הדור החדש של InfiniBox בהיקף של 2 פטה בייט

מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI