דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery
חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery
איריס וינשטיין 28/10/20 |  צפיות: 177

חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2עבור Microsoft Windows ServiceDelivery Partner דרך תכנית AWS Service Delivery Program.

Comm-IT השיגה סטטוס זה ברשת השותפים של AWS (AWS Partner Network - APN) בשל מומחיותה בתכנון, יישום וניהול מיגרציות לענן וביצוע תהליכי מודרניזציה של פתרונות מבוססי Windows בסביבת AWS.

ל- Comm-IT ניסיון רב שנים בפריסה של יישומים שרצים בתשתיות ובשירותי מיקרוסופט על Amazon Elastic Compute Cloud(Amazon EC2), בהם יישומי Exchange, AD, SharePoint, Dynamic, שרתי SQL ואחרים. החברה ביצעה פרויקטים רבים עבור עסקים שבונים אפליקציות .NETומסתמכים על שירותי מיקרוסופט, תוך שימוש בשירותי ה- Active Directory. בנוסף, החברה מציעה יכולות ניהול ועידכוני אבטחת מידע לרכיבי מיקרוסופט, לשרתים ולבסיסי נתונים וכן שירותי תכנון וניתוח ביצועים, גיבוי ושרידות למערכות מיקרוסופט על תשתיות AWS.

תכנית ה- AWS Service Delivery Program מאפשרת ללקוחות AWS לעבוד עם שותפות AWS Consulting Partners שיש להן ניסיון והבנה מעמיקה בשירותים ספציפיים של AWS. הסמכה זאת משקפת את יכולתה של Comm-IT לעמוד ב- best practices עבור שירותי AWS והצלחתה המוכחת באספקת שירותים אלו ללקוחותיה.

"במיוחד בתקופה זאת, עסקים חייבים לשמור על רמה גבוהה של ביצועים, אבטחת מידע, יציבות ואמינות, ועדיין לפעול ביעילות כלכלית" אמר ליאור ביאליק, סמנכ"ל פעילות הענן ב- Comm-IT. "צוות הארכיטקטים ומהנדסי הענן שלנו מביא מומחיות עמוקה וניסיון רב שנים בתהליכי המיגרציה של מערכות ושירותים של Windows לענן, דבר שמסייע ללקוחותנו להפיק את המרב ממשאבי הענן שלהם. סטטוס שותפת Amazon EC2 מהווה הכרה ביכולת שלנו לתכנן, לבנות ולפרוס את הארכיטקטורה האופטימלית, שמספקת גמישות ויתרון תחרותי לעסק".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
התקפות פישינג עולות ב-220% בשיא משבר הקורונה ככל שהאופורטוניזם של פושעי הסייבר מתעצם
מעבדות F5 Labs משחררות את דוח הפישינג וההונאה לשנת 2020: הונאות הקורונה והגידול בתחכום של התוקפים מעלים את סיכוני הסייבר העולמיים

חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon Web Services (AWS) MSP (Managed Service Provider) Partner.

חברת Infinidat ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי חדש
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי ומנכ"ל פעילות מרכז הפיתוח בישראל. בר-אור יהיה אחראי על פעילות המו"פ, בקרת איכות וחדשנות במוצרים, כמו גם תפעול ומערכות מידע, וידווח ליו"ר הדירקטוריון, בועז חלמיש.

חברת Comm-IT זוכה בפרס Rising Star של רשת השותפים של AWS לשנת 2020
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בפרס
AWS Partner Network Rising Star Award לשנת 2020 בישראל.


חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery Partner דרך תכנית AWS Service Delivery Program.

Infinidat משלבת כוחות עם VMware כדי להתמודד עם איומי אבטחה של IoT
Infinidat, ספקית מובילה בשוק פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה כי היא משלבת כוחות עם VMware כדי לספק פתרון מקיף למרכזי נתונים מוגדרי תוכנה, המתמודד עם איומי אבטחה שוטפים ומתפתחים של רשתות Edge ו-IOT.

מגפת הקורונה יצרה גל עצום של התקפות מניעת שירות והשתלטות על חשבונות
ניתוח של מעבדות F5 Labs מגלה שיאים חדשים ושינויים משמעותיים בדפוסי ההתקפות בעקבות הסגר המוטל סביב העולם

חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
התרחבות לקרוב ל- 400 שותפים סביב העולם מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים לעסקים בתקופות מאתגרות ולהגדיל את היקף המכירות

כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
כלמוביל משדרגת את מערך האחסון עם הדור החדש של InfiniBox בהיקף של 2 פטה בייט

מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI