דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה, המזרח התיכון ואפריקה עם חברה מסונפת של KuibyshevAzot
נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה, המזרח התיכון ואפריקה עם חברה מסונפת של KuibyshevAzot
חיים נוי 28/10/20 |  צפיות: 164

נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה, המזרח התיכון ואפריקה עם חברה מסונפת של KuibyshevAzot

דה וודלנדס, טקסס, 27 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, חתמה על הסכם עם STFG Filamente GmbH, חברה מסונפת של KuibyshevAzot, חברת כימיקלים רוסית, להפצת המוצרים מבוססי ה-PA6 שלה ברחבי אירופה.

"אנחנו נרגשים לחבור לנקסקו פלסטיקס ולהיות חלק מרשת ההפצה הנרחבת שלה, ולספק ללקוחות שלנו יותר אפשרויות בחירה ושירות לקוחות מצוין ברחבי אירופה", אמר דמיטרי ריבקין, מהל השיווק. "קו מוצרי השרפים Volgamid™ מציע למשתמשי הקצה מגוון של אפשרויות בחירה, כולל חומרי מיחזור מקיימים ליישומים מתקדמים".

נקסקו פלסטיקס תמכור ותפיץ את סדרת המוצרים Volgamid™ ECO. חומרי ECO הם פתרונות ידידותיים לסביבה שעוזרים להפחית פליטות CO2 ומציעים למשתמשי הקצה אפשרות ייצור של כלכלה מחזורית. עם שתי אפשרויות בחירה -- מוצרי ECO-G6A, תערובת שרובה חומרים ראשוניים/ ממוחזרים ומוצרי ECO-G6B עם 100% חומרים ממוחזרים -- יצרנים יכולים לתת מענה ספציפי ליעדי הקיימות שלהם. נקסקו פלסטיקס גם תמכור את תיק מוצרי ה-PA6 של KuibyshevAzot כולל תרכובות 6PA סטנדרטיות וחומרי BXD לא מחוזקים ועם סיכה Volgamid™.

"ההסכם עם KuibyshevAzot מאריך את ההגעה שלנו באירופה, המזרח התיכון ואפריקה ומשפר את המבחר של חומרים תרמו פלסטיים סטנדרטיים וידידותיים לסביבה למי שצריך פתרונות למגוון של יישומים", אמר פול טיילר, הנשיא והמנהל הכללי של נקסקו פלסטיקס. "קו המוצרים שלה ECO הוא תוספת רצויה לתיק הכולל שלנו בקטגוריית המוצרים המקיימים".

אודות נקסקו פלסטיקס

נקסקו פלסטיקס היא מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, המייצגת מוצרים איכותיים של ספקים ברמה העליונה ומשרתת בסיס לקוחות מגוון בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה. מעזרה בבחירת חומרים ועד לזיהוי פתרונות של שרשרת האספקה ומלאי, אנחנו פועלים מעבר ללוגיסטיקה המסורתית כדי לספק שירותים עם ערך מוסף בענפי תעשייה רבים, כולל רכב, שירותי בריאות, אריזות, תילים וכבלים, הדפסה תלת מימדית ועוד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.nexeoplastics.com.

אודות KuibyshevAzot

KuibyshevAzot PJSC היא אחד העסקים המובילים בתעשייה הכימית של רוסיה. KuibyshevAzot PJSC היא המובילה ברוסיה בייצור של קפרולקטם ופוליאמיד, חוטי טקסטיל ותעשייתיים, אריגי חבלים, פוליאמיד ומעורב באריגי PA ברוסיה, והיא גם אחת היצרניות המובילות בדשני חנקן ברוסיה. ב-15 בספטמבר 2020 KuibyshevAzot פתחה את קו התירכוב האירופי הראשון והשביעי בעולם באתר טוויית הסיבים של STFG ברודולשטט, גרמניה, עם הטכנולוגיה הכי חדישה וכושר ייצור של 12 אלף טון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.kuazot.ru.

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20201027005774/en/

אנשי קשר

Keith Mackert
Tel: 936-242-0498
Email: kmackert@nexeoplastics.com

מקור: Nexeo Plastics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים, בודור לייזר מפתיעה כל הזמן את השוק
האביב של 2020 שונה. מגיפה פתאומית עצרה אותנו מכל סוג של התפתחות. העולם אפוף בערפל המגיפה, וכולם חוששים ממגיפת קוביד-19. אין ספק שההתפרצות של המגיפה הזאת הנחיתה מכה גדולה על כלכלת העולם. בהקשר הזה, "יעילות רבה" הפכה לדרישה הכללית מייצור ועיבוד בכמה תעשיות חשובות כמו מכונות כבדות, נסיעה ברכבות עירוניות, רכבות מהירות ואנרגיה חדשה וכדומה.

Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים כדי לשנות את תעשיית הנפט והגז באמצעות משימה אוטונומית
Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין
SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

SNOMED CT תומך במועצת הבריאות המחוזית של קנטרברי בניו זילנד במימוש החזון של מערכת בריאות מבוססת נתונים, מחוברת ומשולבת
SNOMED International פרסמה סדרה של סרטים שמראה את הערך שמערכת בריאות מפיקה מהתקנה ושימוש של SNOMED CT, הטרמינולוגיה הקלינית הכי מקיפה בעולם.

Clever Leaves מתרחבת בברזיל באמצעות הסכם הספקה רב שנתי עם GreenCare
Clever Leaves קיבלה תשלום ראשון של 2 מיליון דולר עם החתימה על ההסכם "קח או שלם" בשווי 4 מיליון דולר

HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון בין 29 בנובמבר ו-2 בדצמבר
כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של HIMSS ו- Health 2.0 יתקיימו כאירוע דיגיטלי מ-29 בנובמבר עד 2 בדצמבר 2020, תחת חסותו שלד"ר תאופיק בין פאווזן אל-רביע, שר הבריאות של סעודיה, ובשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, מועצת הבריאות הסעודית והנציבות הסעודית למומחי בריאות.

PRA Health Sciences ממנה בעל תפקיד בכיר ב-FDA לנהל את מרכז המצוינות הגלובלי החדש לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים
ד"ר אייזיק רודריגז-צ'אבס מביא מומחיות גדולה מאוד בציות לרגולציה ומתודולוגיות של ניסויים קליניים לפרקטיקת ה-DCT המובילה בענף של PRA

טומי הילפיגר ממנה את אייברי בייקר לנשיאה ומנהלת מותג ראשית
חברת טומי הילפיגר, שבבעלות PVH Corp. [NYSE:PVH], שמחה להודיע על המינוי של אייברי בייקר לנשיאה ומנהלת מותג ראשית, בתוקף מ-17 בנובמבר 2020. בתפקיד החדש הזה שנוצר, יש לבייקר אחריות גלובלית על המוצר, השיווק והחוויות של המותג בכל הקטגוריות, האזורים והערוצים.

OKEx תחדש את המשיכות אחרי ההשעיה הזמנית
OKEx (www.okex.com), הבורסה מובילה בעולם לספוט ונגזרים של מטבעות קריפטו, שמחה להודיע ששירותי המשיכה של כל הנכסים הדיגיטליים יחודשו ב-27 בנובמבר או לפניו. כאמצעי ביטחון כדי לשנור על כספי המשתמשים, המשיכות מהבורסה הושעו זמנית ב-16 באוקטובר, כשהפונקציות האחרות בפלטפורמה לא הושפעו. הבעיה שגרמה ל-OKEx להפעיל את אמצעי הביטחון החריג נפתרה מאז.

ייצור הסוללות של ליתיום ורקז ממשיך לגדול
למרות ש-2020 הביאה הרבה אתגרים בלתי צפויים לכל העסקים ברחבי העולם, Lithium Werks ליתיום ורקז ממשיכה לייצר את סוללות הליתיום ברזל הרשומות כפטנט הטובות מסוגן Nanophosphate™ לשווקים הכי תובעניים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI