דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים שירות Hytera PoC הגיע ל-10,000 מנויים בטורקיה
שירות Hytera PoC הגיע ל-10,000 מנויים בטורקיה
חיים נוי 20/10/21 |  צפיות: 289

שירות Hytera PoC הגיע ל-10,000 מנויים בטורקיה

שנזן, סין, 20 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE) :

Hytera, מובילה גלובלית של פתרונות Professional Mobile Radio (PMR), שמחה להכריז כי מספר המנויים בטורקיה לפתרונות Push-to-Talk over Cellular (PoC) שלה הגיע ל-10,000 מאז השקתו ברבעון השני של 2019.

בשנים האחרונות, בהשראת ההתפתחות המהירה של טכנולוגיות הפס הרחב, גילו משתמשי 'לחיצה לדיבור' מסורתיים ביקוש גובר והולך לשירותי מולטימדיה עתירי נתונים כגון תמונות וסרטונים שאינם נתמכים במערכות רדיו פס צר מיושנות. ביקוש זה הוביל להולדת פתרון תקשורת ה-PoC מהקצה לקצה של Hytera. הוא מספק מגוון גדול של מוצרים, לרבות מכשירי רדיו PoC ופתרונות מבוססי פלטפורמת HyTalk של Hytera, שמעבר לכך לאספקת שירותי מולטימדיה הם גם מנצלים את הכיסוי הרחב של הרשת הציבורית כדי לספק שירות תקשורת ארצי או אפילו גלובלי למשתמשים היוצאים לבצע משימות גם במרחקים ארוכים.

פתרון ה-PoC של Hytera נמצא בשימוש נרחב בתחומים רבים, כולל אבטחה פרטית, מוניות, ממשל, בתי חולים, אתרי בנייה ועוד. "מהמשוב שקיבלנו עד כה, מנויי ה-PoC שלנו מרוצים למדי מביצועיו. הם יודעים שהם תמיד יכולים לקבל תמיכה מ-Hytera בכל פעם שהם צריכים מכיוון שיש לנו את אחת מרשתות המשווקים והשירות הגדולות בטורקיה כדי לספק שירות תמיכה ותחזוקה טכנית בכל מקום ובכל זמן", אמר האקאן טאנג, סגן מנהל Hytera באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

בטורקיה, פתרון ה-PoC של Hytera משמש במידה רבה לתקשורת קולית ומעקב GPS. מלבד אלה, הוא מיושם בתרחישים רבים נוספים כגון זיהוי אזורים, אזעקות כניסה לאזור ויציאה ממנו, ואישור באמצעות תמונה.

בעתיד, Hytera מבקשת להציע פתרונות PoC מותאמים יותר ללקוחות בטורקיה וברחבי העולם. "סף ה-10 אלפים מנויים חשוב לנו מאוד. מדובר בכמות משתמשים גדולה שסומכים על Hytera ויעצימו אותנו לקראת הצעד הגדול הבא - Hytera תשקול שילוב של טכנולוגיות DMRו-PoC בעתיד הקרוב, מה שימנף במלוא העוצמה את רשתות ה-PMR הקיימות ופתרונות ה-PoC", הוסיף סטנלי סונג, המשנה למנכ"ל מחלקת המכירות בחו"ל של Hytera.

למדו עוד על Hytera: http://www.hytera.ae

תמונות / גלריית מולטימדייה זמינים: https://www.businesswire.com/news/home/52511578/en

לפרטים נוספים

Jia Liu
Jia.Liu@hytera.com

מקור: Hytera

הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה, שהינה בעלת תוקף משפטי, היא ההודעה המקורית באנגלית. התרגום התבצע לנוחותכם בלבד ויש להצליב את תוכנו עם התוכן של מסמך המקור.

הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Nikkiso Cryogenic Services מודיעה כי קבוצת סולטק (קטאר) מונתה לנציגה מורשית ושותפת שירות
קבוצת האנרגיה הנקייה וגזים תעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries (הקבוצה), חברת-בת של חברת Nikkiso Co., Ltd (יפן) גאה להודיע כי קבוצת סולטק (Soletec) הפכה לנציגה המורשית ושותפת השירות עבור Nikkiso Cryogenic Services(NCS) בקטאר.

מרכז המחקר למערכות מאובטחות של המכון לחדשנות טכנולוגית באבו דאבי הכריז על השילוב של Secure PX4 Stack ברחפן מבוסס RISC-V
המרכז לחקר מערכות מאובטחות (SSRC) במכון לחדשנות טכנולוגית (TII), עמוד התווך של המחקר היישומי עבור מועצת המחקר הטכנולוגי המתקדם (ATRC) של אבו דאבי, הכריז על השקת בקר הטסת הרחפנים המבוסס על מחשב מערכת הוראות מופחתת (RISC-V) הראשון שלה.

דירקטוריון חברת Panduit מינה את שאנון מק'דניאל למנכ"ל הבא
דניס רנו יפרוש ב-31 בדצמבר 2021

Pyramid Decision Intelligence Platform דורגה כמספר 1 בידי Dresner Advisory Services מבין 18 ספקיות בדו"ח חדש על פלטפורמות אנליטיקה
Pyramid Decision Intelligence Platform מוקמה ראשונה מבין 18 פלטפורמות אנליטיקה שעברו הערכה בידי Dresner Advisory Services עבור מהדורת 2021 של מחקר השוק Analytical Platforms, כחלק מסדרת הדו"חות Wisdom of Crowds®.

i2c שברה את שיא התעשייה עם יותר מ-20 יישומים חדשים ב-10 שווקים בנובמבר
המובילה בשוק התשלומים והבנקאות הדיגיטליים מדווחת על ביקוש גלובלי חזק עבור שירותיה עם עוד 50 פריסות חדשות שמיועדות להשלמה עוד לפני הרבעון הראשון של 2022

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האירופית עם הוספת חברה לשיתוף פעולה בצ'כיה
Andersen Global סיכמה על שיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין rutland & partners שבסיסו בפראג, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה שלה באירופה.

Delphix ו-Unisys משנות את האסטרטגיה הדיגיטלית של אוניברסיטת קליפורניה סטייט עם נתונים מהירים ומאובטחים לפיתוח יישומים
אסטרטגיית ארכיטקטורה היברידית שכוללת העברת המידע של כל 23 הקמפוסים ל-AWS

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על השלמת התקנת מתקן מימן נוזלי עבור חברת Unitrove
חברת Nikkiso Cryogenic Industries’ Clean Energy & Industrial Gases Group (הקבוצה), חברת-בת של חברת Nikkiso Co., Ltd (יפן) גאה להכריז על השתתפותה בתוכנית הקמת המחסנים למתקני אחסון חדשים למימן נוזלי (LH2) בשיתוף עם חברת Unitrove.

Lantronix צורפה כחברה לאקו סיסטם של התוכנית לפתרונות לכלי רכב של קוואלקום
Lantronix, חברה ותיקה ב-Advantage Network של קוואלקום, צורפה לתוכנית אליה ניתן להצטרף בהזמנה בלבד כדי לעזור להאיץ את החדשנות בתחום הרכב

Raisin Bank משתף פעולה עם ComplyAdvantage כדי להרחיב את התוכנית שלו למניעת הלבנת הון
בנק השירות Raisin Bank AG, של Raisin DS, חובר ל-ComlyAdvantage, החברה המובילה באיתור סיכוני פשיעה פיננסית על בסיס בינה מלאכותית, כדי להרחיב את התוכנית שלו נגד הלבנת הון (AML). בעקבות השקתו כבנק שפועל בענן, Raisin Bank נזקק לספק שיוכל לעמוד בקצב הצמיחה המהירה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI