דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Acino רוכשת מותגים נבחרים של Aspen בדרום אפריקה
Acino רוכשת מותגים נבחרים של Aspen בדרום אפריקה
חיים נוי 22/10/21 |  צפיות: 360
Acinoרוכשת מותגים נבחרים של Aspen בדרום אפריקה

ציריך, שוויץ, 22 באוקטובר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Acino ו-Aspen Pharmacare Holdings Limitedוחברות הבת שלה (ביחד, "אספן") חתמו על הסכם עבור Acino לרכוש שש תרופות מרשם מדרום אפריקה עבור יותר מ- 105 מיליון אירו (1.8 מיליארד ראנד).

התרופות שנרכשו משמשות לטיפול בגסטרואנטרולוגיה, אין-אונות ומחלות לב וכלי דם. הרכישה תחזק עוד יותר את טביעת הרגל של Acino בדרום אפריקה על ידי הרחבת ההיצע שלהם במגזרים טיפוליים חשובים אלה.

העסקה כוללת את המותגיםTrustan® ,Altosec® , Zuvamor® , Ciavor® , Grantryl®ו- Aspen Granisetron® . כדי להבטיח גישה ללא הפרעה למטופלים לתרופות אלה, הצדדים גם חתמו על הסכם ייצור ואספקה שלפיו אספן תספק את המוצרים המיוצרים באספן לאסינו לתקופה של שבע שנים.

שותפות זו היא הצהרה משכנעת של האסטרטגיה ארוכת הטווח של Acino ומטרתה להגדיל את הגישה של אנשים לטיפול רפואי בר השגה באזורים שבהם הם זקוקים להם ביותר. רכישה זו מגיעה בעקבות שורה של השקעות אסטרטגיות אחרות, כולל רכישת תיק בריאות נשים ברוסיה מוקדם יותר השנה ותיק הטיפול הראשוני של טקדה בשנת 2020.

"הסכם זה יחזק את הנוכחות של Acino בדרום אפריקה ויאפשר לנו להרחיב את הפורטפוליו המגוון שלנו של טיפולים איכותיים וחדשניים המסייעים בשיפור חייהם של אנשים", אמר סטפן סלטופטה, מנכ"ל Acino. "Acino מחויבת להגדיל את טביעת הרגל שלה בשווקים המתפתחים שלנו כדי לספק את הערך הטוב ביותר למטופלים, ללקוחות, לספקים ולבעלי המניות שלנו".

ג'ון נורמן, מנהל אזורי לארצות דוברות אנגלית באפריקה בחברת אסינו אמר: "אני שמח מאוד לחתום על ההסכם הזה עם אספן. אנו עובדים קשה כדי לתרום תרומה משמעותית לכלכלת דרום אפריקה על ידי מתן המוצרים והשירות הטובים מסוגם למטופלים ולמטפלים בתחום הבריאות, כמו גם יצירת הזדמנויות תעסוקה. זה מיישר קו עם המחויבות שלנו לטרנספורמציה ושמירה על הסמכת BBBEE רמה 1 שלנו. עם רכישה זו, Acino ישפר את הערך של מותגים אלה באמצעות המומחיות והניסיון המעמיקים שלנו בשוק".

מנכ"ל קבוצת אספן, סטיבן סעד, אמר: "עסקה זו מהווה חלק מהאסטרטגיה המועברת של אספן לחדד את סל המוצרים שלה בדרום אפריקה. רכישת מותגים מהימנים אלה בדרום אפריקה מהווה קנה מידה מעולה והזדמנויות מסחריות עבור Acino כפי שהיא מרחיבה את טביעת הרגל שלה בדרום אפריקה על ידי הוספת מוצרים אלה לפורטפוליו המוצרים הקיים שלה".

העסקה כפופה לתנאי סגירה מקובלים, לרבות אישורים רגולטוריים. הצפי הוא שהעסקה תושלם עד ה-31 בדצמבר 2021.

אודות Acino

Acino היא חברת תרופות שוויצרית שבסיסה בציריך עם דגש ברור על שווקים נבחרים במזרח התיכון, אפריקה, רוסיה, אזור חבר העמים ואמריקה הלטינית. החברה מגובה על ידי נורדיק קפיטל ואוויסטה קפיטל פרטנרס. אנו מספקים תרופות איכותיות לקידום שירותי בריאות במחירים סבירים בשווקים מתעוררים אלה, וממנפים את יכולות ייצור התרופות והרשת האיכותיות שלנו כדי לספק לחברות מובילות באמצעות ייצור חוזים ורישוי חוץ. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.acino.swiss. Acino הגיע למעמד BBBEE ברמה 1 בדרום אפריקה בשנים 2020 ו-2021. לפרטים נוספים: www.acino.swiss.

אודות Aspen

Aspen, שבסיסה בדרבן, דרום אפריקה, היא חברת תרופות רב-לאומית מובילה ומומחיות עולמית, הן בשווקים המתפתחים והן בשווקים המפותחים.

אספן משפרת את בריאותם של חולים ביותר מ-150 מדינות באמצעות פתרונות הבריאות האיכותיים, הזולים והיעילים שלה. המגזרים העסקיים המרכזיים של הקבוצה הם תרופות ייצור ותרופות מסחריות הכוללות מותגים אזוריים ומותגי מיקוד סטריליים הכוללים חומרי הרדמה ומוצרים נוגדיפקקת.

אספן מעסיקה כ-9,100 עובדים ויש לה 70 פעילויות עסקיות מבוססות ביותר מ-50 מדינות. הקבוצה מפעילה 23 מתקני ייצור ב-15 אתרים ומחזיקה באישורי ייצור בינלאומיים מכמה מסוכניות הרגולציה העולמיות המחמירות ביותר. יכולות הייצור שלה ניתנות להרחבה לדרישה ומכסות מגוון רחב של סוגי מוצרים, כולל סטריליים, מינון מוצק דרך הפה, נוזלים, מוצקים למחצה, ביולוגיים ומרכיבים פרמצבטיים פעילים. למידע נוסף בקרו בכתובת www.aspenpharma.com.

לפרטים נוספים, אנא צרו קשר:

Acino

קשרי מדיה

Larisa Bernstein

Head of Corporate Communications

Acino International AG

larisa.bernstein@acino.swiss

Aspen

קשרי מדיה

Shauneen Beukes

Aspen Group Communications Manager

sbeukes@aspenpharma.com

קבצים מצורפים:

  • Acino photo
  • Acino Aspen portfolio acquisition pressrelease

Larisa Bernstein

Acino

larisa.bernstein@acino.swiss

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Nikkiso Cryogenic Services מודיעה כי קבוצת סולטק (קטאר) מונתה לנציגה מורשית ושותפת שירות
קבוצת האנרגיה הנקייה וגזים תעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries (הקבוצה), חברת-בת של חברת Nikkiso Co., Ltd (יפן) גאה להודיע כי קבוצת סולטק (Soletec) הפכה לנציגה המורשית ושותפת השירות עבור Nikkiso Cryogenic Services(NCS) בקטאר.

מרכז המחקר למערכות מאובטחות של המכון לחדשנות טכנולוגית באבו דאבי הכריז על השילוב של Secure PX4 Stack ברחפן מבוסס RISC-V
המרכז לחקר מערכות מאובטחות (SSRC) במכון לחדשנות טכנולוגית (TII), עמוד התווך של המחקר היישומי עבור מועצת המחקר הטכנולוגי המתקדם (ATRC) של אבו דאבי, הכריז על השקת בקר הטסת הרחפנים המבוסס על מחשב מערכת הוראות מופחתת (RISC-V) הראשון שלה.

דירקטוריון חברת Panduit מינה את שאנון מק'דניאל למנכ"ל הבא
דניס רנו יפרוש ב-31 בדצמבר 2021

Pyramid Decision Intelligence Platform דורגה כמספר 1 בידי Dresner Advisory Services מבין 18 ספקיות בדו"ח חדש על פלטפורמות אנליטיקה
Pyramid Decision Intelligence Platform מוקמה ראשונה מבין 18 פלטפורמות אנליטיקה שעברו הערכה בידי Dresner Advisory Services עבור מהדורת 2021 של מחקר השוק Analytical Platforms, כחלק מסדרת הדו"חות Wisdom of Crowds®.

i2c שברה את שיא התעשייה עם יותר מ-20 יישומים חדשים ב-10 שווקים בנובמבר
המובילה בשוק התשלומים והבנקאות הדיגיטליים מדווחת על ביקוש גלובלי חזק עבור שירותיה עם עוד 50 פריסות חדשות שמיועדות להשלמה עוד לפני הרבעון הראשון של 2022

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האירופית עם הוספת חברה לשיתוף פעולה בצ'כיה
Andersen Global סיכמה על שיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין rutland & partners שבסיסו בפראג, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה שלה באירופה.

Delphix ו-Unisys משנות את האסטרטגיה הדיגיטלית של אוניברסיטת קליפורניה סטייט עם נתונים מהירים ומאובטחים לפיתוח יישומים
אסטרטגיית ארכיטקטורה היברידית שכוללת העברת המידע של כל 23 הקמפוסים ל-AWS

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על השלמת התקנת מתקן מימן נוזלי עבור חברת Unitrove
חברת Nikkiso Cryogenic Industries’ Clean Energy & Industrial Gases Group (הקבוצה), חברת-בת של חברת Nikkiso Co., Ltd (יפן) גאה להכריז על השתתפותה בתוכנית הקמת המחסנים למתקני אחסון חדשים למימן נוזלי (LH2) בשיתוף עם חברת Unitrove.

Lantronix צורפה כחברה לאקו סיסטם של התוכנית לפתרונות לכלי רכב של קוואלקום
Lantronix, חברה ותיקה ב-Advantage Network של קוואלקום, צורפה לתוכנית אליה ניתן להצטרף בהזמנה בלבד כדי לעזור להאיץ את החדשנות בתחום הרכב

Raisin Bank משתף פעולה עם ComplyAdvantage כדי להרחיב את התוכנית שלו למניעת הלבנת הון
בנק השירות Raisin Bank AG, של Raisin DS, חובר ל-ComlyAdvantage, החברה המובילה באיתור סיכוני פשיעה פיננסית על בסיס בינה מלאכותית, כדי להרחיב את התוכנית שלו נגד הלבנת הון (AML). בעקבות השקתו כבנק שפועל בענן, Raisin Bank נזקק לספק שיוכל לעמוד בקצב הצמיחה המהירה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI