מעבר דירה - מתקין פלזמות, מתקין קולנוע ביתי
נכתב על ידי: תמיר
תאריך: 01/05/11

מעבר דירה - מתקין פלזמות ומתקין קולנוע ביתי

לא פעם ולא פעמיים נתקלתי בלקוחות שחשבו לעומק על כל יתר הדברים בתקופת מעבר הדירה שלהם אבל לא עצרו לשאול את עצמם: "מי יתקין לי את הLCD\פלזמה\LED\מערכת קולנוע ביתית בבית החדש?" כמובן שאפשר להבין אותם, לעבור דירה זה לא פשוט, על זה כולנו מסכימים. לכן, הרגשתי צורך לכתוב מאמר קצר, להזכיר לכם שהעברת הדירה שלכם כוללת גם את מכשירי החשמל היקרים שלכם, חברות הובלה אכן יפרקו לכם אותם מהקירות של הדירה הקודמת אך לא ירכיבו אותן בדירה החדשה.

טיפ למעבר דירה

לתאם עם מתקין מקצועי ואמין שיתקין לכם את המכשירים יום לאחר מעבר הדירה, אתם לא הייתם רוצים "להיתקע" עם המכשירים שוכבים זה על גבי זה בסלון ולהתחיל לחפש מתקין שיגיע אליכם SOS."איך אני יודע מי מקצועי ומי לא?" - ובכן, ראשית כל, בדקו את רמת הידע שלו בנושא. למשל, קחו בחשבון שמתקני התליה לטלויזיות בדירה הקודמת אולי לא יתאימו לצרכים שלכם בדירה החדשה. מיקום הטלויזיות עלול להשתנות, מה שיצריך מתקן תלייה שונה (זרוע מתכווננת, מתקן הטייה...). מתקין מקצועי ישאל אותכם לגבי סוגי המסכים שברשותכם וגדליהם, השתדלו להכין רשימה על מנת לקבל ממנו הצעת מחיר מדויקת עד כמה שאפשר (על מנת למנוע "הפתעות" בעת ההתקנה).מחירי התקנת זרוע לטלויזיה כיום נעות בין 120 ש"ח - 250 ש"ח במידה והמתקין משתמש במתקן הקיים שלכם. שימו לב לאיכות המתקין. שימו לב האם הוא מחזיק שלל של זרועות לטלויזיה להתאים למסך שלכם ולא להגביל אתכם. מומלץ מאד לרכוש את הזרוע למסך שלכם ישירות מהמתקין ולא עצמאית ברשתות.למתקין פלזמות וקולנוע ביתי מנוסה ומקצועי בדרך כלל יהיה ידע נרחב גם במחשבים, לא יזיק לשאול אם יוכל לחבר לכם את המחשבים למסכי הLCD או פלזמה שלכם (זה פינוק אמיתי).התקנת קולנוע ביתי - מתקין מקצועי גובה בדרך כלל בין 350 ש"ח - 600 ש"ח עבור התקנת מערכת סטריאו. במידה ובדירה החדשה ישנה הכנה של צנרות להעברת החוטים, הוא יגבה תוספת תשלום עבור 1 מטר של כבר מקצועי (או ישתמש בכבל הישן שלכם). לא מומלץ להשתמש בכבל הישן מהסיבה הפשוטה שהוא עלול להיות פגום, מתוח מידי, מעוך או קרוע מעט. אם המתקין הוא מקצועי, הוא יציע לכם כבר מקצועי בעלות סמלית ל-1 מטר.במידה ואין הכנות של צנרת לחוטים בקיר, המתקין יציע תעלות PVC דקות ויגבה תשלום סמלי עבור כל 1 מטר.

אז זכרו - העברת דירה יכולה להיות מהנה מאד או סיוט. תדאגו לטלויזיות\קולנוע ביתי שלכם, אחרי הכל אלו מכשירים יקרים ואמצעי הבידור המרכזיים של ביתכם.

מוגש בחום,תמיר התקנות

surround-sound.co.il

0722616515


 
אודות המחבר

סייטלינקס - חברה לקידום אתרים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article16214.aspx