מידע על משרד רואי חשבון
נכתב על ידי: גלית רובני
תאריך: 14/05/12

לכולנו מתאים להרים עסק מצליח, ועם השילוב המנצח של ניהול נכון, נסיון בעסקים, יחסי אנוש טובים, רעיון מוצלח וטיפת מזל, החלום הגדול של פתיחת עסק פרטי ומשגשג יכול להפוך במהרה למציאות.

למה אתם צריכים רואה חשבון? צריכים מידע על משרד רואי חשבון? זה הזמן הטוב ביותר!

אם אתם באמת מעוניינים להשיג תוצאות מוצלחות באמת, תיאלצו להשקיע. אם יש לכם עניין להשיג גמול מהעסק שבניתם לעצמכם, רצוי שתוודאו שיש לכם ייעוץ כלכלי מקצועי.

אך מה לגבי הניהול הכספי? כל אחד שרוצה להקים עסק חייב להכיר בחשיבותו של רואה החשבון לניהול העסק; מעבר לחישוב המשכורות וגובה המסים שיש להפריש לרשויות השונות, או עריכת דוחות שנתיים, כמעט כל רואה חשבון רשאי לשמש בתור יועץ מס לשם שיפור ההתנהלות הכספית, לסייע להבין מהן נקודות החוזק והחולשה של בית העסק ואיך מומלץ לחזק אותן, וכמובן, לייעץ בתהליכי פתיחת עסק חדש הן מבחינה חשבונאית והן מבחינה עסקית.

עצמאים רבים נקברים תחת העומס של ניהול הניירת הכספית, מה שעלול אף לבוא על חשבון הניהול התקין של העסק, בגלל הקדשת זמן רב לתיוק במקום בהובלת העסק להצלחה. ולפעמים חוסר ניסיון בניהול חשבונות הוא הבעיה, עניין שעלול להוביל למגוון בעיות, החל בבזבוז כספים וכלה בסיבוכים עם השלטונות.

רואה חשבון מיומן מקל על בעל החברה את ניהול ענייני החשבונאות, תוך הענקת שירות מהיר ומדוייק. בין השירותים הנוספים ניתן לכלול מתן ייעוץ מקצועי בכל הנוגע למסים, ניסוח תכניות עסקיות, תמחור וניהול המאזן הכנסה-הוצאה כדי להגדיל את פוטנציאל הרווחים של העסק והקטנת החובות.

מחפשים רואה חשבון בתל אביב? מחפשים מידע בנושא ניהול נכון של העסק? אתר שווה: שלנו, שבו אפשר להתוודע לכל המאמרים הטיפים והשירותים בתחום ראיית החשבון והמס. המון בהצלחה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article29061.aspx