פורטל beautic שאיבת שומן במקום דיאטה
נכתב על ידי: דנה הראלי
תאריך: 17/07/12

ישנה אפשרות לטפל בנפחי שומן עקשניים אשר אינם מתכלים מתוך השקעת מאמץ מסוים- בין אם בדיאטה או באמצעות התקנת תוכנית ספורט מתאימה. אנשים רבים בימינו נדרשים לשנות את הגלי האכילה שלהם ביות ואלו עלולים לגרום לתוצרים בלתי רצויים אחרים ממראה – למחלות, להגברת סיכון ללקות בתופעות מסוימות כמו למשל נפילת סוכר, יתר או תת לחץ דם ועוד. השמנה אינה בהכרח נוצרת מאכילה מופרזת אלא פעמים רבות כתוצאה מנטיה להשמנה ומהיכולת של הגוף להשתמש ולפרק את השומנים שבו. במידה ואין הצלחה במישור הזה, פונים לשאיבת שומן באופן מקצועי.

איך מבצעים שאיבת שומן במקום דיאטה?

ישנה אפשרות לטפל בנפחי שומן גדולים או קטנים יותר, כאשר ישנה העדפה גורפת מידי רופאים כירורגיים לטפל בחריגה שאינה גבוהה באופן דרסטי מן המשקל הממוצע ויש גם הגבלת מקסימום לנפח השומן שיצא מן הגוף. מאידך, למרפאות פונים גם אנשים שמעוניינים להוריד את רקמת השומן הקטנה שמפריעה לחזות הספורטיבית הכוללת שאותה פיתוח בחדר כושר ורק מן השומן הזה לא מצליחים להפטר.

הכנות לפני הניתוח

לפני ניתוחים פלסטיים כשאיבת שומן, יש לעבור סדרת בדיקות שונות ומקיפות, על מנת להחליט על מידת התאמה לניתוח. הניתוח מבוצע תחת הרדמה – לרוב הרדמה מלאה, ולכן נבדקת האפשרות לאלרגיה לזריקה זו. בודקים גם את איכות העור – האם הוא מוצק או דורש הליך כירורגי נוף כגון מתיחתו.

שאיבה ממקום אחד, מילוי באחר

במידה ומעוניינים לחטב את הגוף – להסיר שומן ממקום אחד ולמלא נפח במקום אחר, ניתן ליצור הליך כירורגי גורף שבו שואבים אותו ממקור אחד בגוף, ומזריקים למקור האחר בגוף, כאשר מדובר באותו שומן גוף שאמור להיקלט בו בצורה טובה, ומבלי להתנייד ממקום למקום.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article30846.aspx