הדרך הטובה ביותר להרוויח מהבלוג שלך
נכתב על ידי: yossi_Nafkar
תאריך: 25/09/12

מיליוני בעלי אתרים ובלוגים יודעים היטב שהדרך הטובה ביותר עבורם להרוויח כסף מבלוגים היא באמצעות שילוב מודעות של גוגל. אם אתה שואל אותי, אז אני רוצה לומר לך שזוהי בהחלט דרך מהירה להפוך את האתר או הבלוג למקור להכנסה נוספת. בגוגל יודעים להתאים את תוכן המודעות לתוכן שמופיע בעמוד האינטרנט, כך שהמודעות משתלבות באופן טבעי עם התוכן של העמוד.

כמה כסף אפשר להרוויח מבלוג שמארח מודעות גוגל אדסנס? זה מעניין שרבים שואלים את השאלה הזאת, אבל התשובה אינה חד משמעית. זה תלוי בכמה גורמים. האחד הוא באיזה תחום פועל הבלוג שלך, ומהו סוג התכנים. ישנם תחומים שבהם המפרסמים מוכנים לשלם יותר בעבור קליק, וישנם אחרים שמשלמים פחות בעבור קליק. אם המפרסמים בוחרים שהמודעה שלהם תופיע כאשר מישהו מחפש את המונח, לימודי עיצוב פנים, הוא  ישלם יותר אם הוא מעוניין שהמודעה שלו תופיע כאשר מישהו חיפש איך בונים עפיפון. ישנן מילות מפתח שהמפרסמים מוכנים לשלם בעבורן עשרות דולרים בעבור כל קליק.

כדי להתחיל ולארח מודעות של גוגל בדפי האינטרנט שלך אתה צריך להירשם לחשבון אדסנס. מדובר בתהליך מהיר וקצר, שאינו עולה לך כסף. לאחר שתאושר לתוכנית, היכנס לחשבון אדסנס שלך, אתה עושה את זה ממש כפי שאתה מתחבר לחשבון גוגל אימייל. את הקוד אתה מדביק אל עמודי האינטרנט שלך. הרבה יותר פשוט לעשות את יש לך בלוג בפלטפורמה של בלוגר, וזאת מיכוון שהאופציה הזאת מובנית במערכת וקלה מאוד לביצוע.

אתה יכול להרוויח בין כמה סנטים עד כמה דולרים בעבור כל קליק על מודעת פרסום. אם יש לך כמה בלוגים אתה תבחין שהביצועים שלהם אינם זהים. יהיה בלוג שמרוויח יותר, ויהיו בלוגים שיתקשו לעשות דולר אחד ביום.

תסתכל היכן מציבים המתחרים שלך את המודעות שלהם. זה נשמע פשוט אבל זה בעל עוצמה רבה. אם ישנם בעלי אתרים ובעלי בלוגים ותיקים ומצליחים, אתה יכול פשוט לבדוק היכן הם ממקמים את המודעות שלהם, ובאילו פורמטים של מודעות גוגל הם עושים שימוש. אם זה טוב להם, ועושה להם כסף, אז יכול להיות טוב גם עבורך. נסה את זה לפרק זמן של שבועיים ותראה האם זה משפר את הרווחים שלך.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article32914.aspx