אבקת עלייה במסה - גיינר
נכתב על ידי: קובי עזרא Ph.D יעקב מומחה לרפואה נטורופטית
תאריך: 16/10/12

אבקת עלייה במסה - גיינר

גיינר- אבקת העלייה במשקל, האבקות של חברות שונות לעלייה במשקל תוכננה במיוחד לאנשים רזים המעונינים לעלות במסת שריר גבוהה תוך זמן קצר ביותר. 

אבקת עלייה במסה רצוי שתהייה מאושרת ע"י ה- FDA- מנהל המזון והתרופות האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי !
גיינר (עלייה במשקל) על פי רוב האבקות הנ"ל טעימות אך על האיכות ניתן להתווכח.
שנית, כדי מאוד לבדוק שהאבקות מתערבבות בבהירות ובעלת טעם עשיר! מה גם, כדי לבדוק שהאבקות מיוצרת במפעל בעל תקן GMP ובפיקוח מלא של ה FDA האמריקאי!
מיטב הספורטאים התחרותיים והיצוגיים בספורט העולמי נוטלים מדי יום ביומו אבקות לתוספת מזון מכילות חלבון מי גבינה איזולט, חלבון מבודד ברמה הגבוהה ביותר! 

גיינר- אבקת העלייה במשקל הותאמה במיוחד לספורטאים ואנשים רגילים הרוצים להעלות במהירות וביעילות במסת השריר ללא עליה באחוזי השומן. הגיינר צריך להכיל את הרכיבים האיכותיים ביותר שנבחרו בקפידה. 
כל מנת צריכה להכיל במנת הגשה מכילה למעלה מ 1200 קלוריות איכותיות המבוססות על אבות המזון האיכותיים ביותר ביניהם אחוז לא מבוטל של תשלובת חלבונים איכותית – חלבון מי גבינה איזולט, חלבון מי גבינה מרוכז, חלבון קזאין וחלבון הביצה.

גיינר- אבקת העלייה במשקל  מריכה להכיל שילוב איכותי ביותר של פחמימות בעלות אינדקס גליקמי נמוך וגבוה העוזרים לביצוע אימונים קשים ואיכותיים ביותר. בכל האבוקות כדי שתמצאו את חומצת האמינו אל-גלוטמין איכותית ברמה רפואית משולב בקריאטין איכותי ביותר אשר יעזרו לכם להגיע לאימון בכח מירבי עם תוצאות מהירות.
הגיינר- אבקת העלייה במשקל כדי כדי שתכיל ויטמינים ומינרלים איכותיים הדרושים לכל ספורטאי או לאנשים רגילים הרוצים לקבל השלמה איכותית של ויטמינים ומינרלים לתפריט היומי. 

גיינר- אבקת העלייה במשקל, מנת הגשה צריכה להכיל: מעל 1.000 קלוריות, ומעל 25 גרם חלבון, וכל היתר  פחמימות, כל זאת יחד עם מינימום כולסטרול ושומן רווי. 
תמיד כדי שהגיינר- אבקת העלייה במשקל יכיל 22 סוגי ויטמינים ומינרלים וקריאטין! יחס של חלבון לפחמימה 5:1 או 1:3 בהתאם למצבו של הספורטאי - לעליה מהירה ביותר במסת השריר!

גיינר- אבקת העלייה במשקל, צריך שיכיל שילוב מושלם של גלוטמין ו- BCAA (חומצות אמינו מסועפות שרשרת) באיכות רפואית!
מה עוד כדי שיכיל הגיינר- אבקת העלייה במשקל 4 סוגי חלבון-מי גבינה איזולט, מי גבינה מרוכזים, קזאין וחלבון ביצה איכותיים.  שילוב איכותי של פחמימות בעלות אינדקס גליקמי נמוך וגבוה. מכיל 3 אנזימי עיכול לספיגה מהירה ואיכותית.


 
אודות המחבר

קובי עזרא Ph.D מומחה לרפואה נטורופטית, ומאמן כושר. מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה).

כתב את הספרים:
1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף.
2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי.
3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות!

בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוד...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140
אתר: פיתוח גוף, אתר: דיאטה מהירה

דיאטה מהירה1, סוכרת הריון, אנטי אייג'ינג

פיתוח גוף

דיאטה מהירה | דיאטה אישית

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33415.aspx