השוואת ביטוח צד ג
נכתב על ידי: דפנה לוטן
תאריך: 18/10/12

לכל אחד מאיתנו יש הרבה מאוד הוצאות בכל חודש, חיינו בישראל של 2012 יקרים ממדינות מערביות אחרות אבל לפעמים אין ברירה ויש דברים שאי אפשר בלעדיהם- ביטוח. אם אתם מתלבטים לגבי הביטוח- מחפשים ביטוח רק בחברה טובה.

אחת לכמה חודשים יש עליה משמעותית בעלויות הביטוח אבל זאת לא גזרה משמים, איך נוציא פחות על הביטוח? מה חשוב לברר על השוואת ביטוח צד ג? הנה כמה המלצות בנושא פוליסות לביטוח הבית, הצעות לבדיקת מחירים ואיך מוצאים השוואת מחירי ביטוח צד ג?

הפוליסה מסתיימת מחר? לא כדאי לחכות לרגע האחרון חשוב לבקש הצעות מחיר לפחות שבוע לפני שפוליסת הביטוח מסתיימת. ככל שתתחילו מוקדם יותר יהיה לכם זמן לבדיקה מקיפה יותר ולחסוך יותר.

איפה אתם צריכים לעשות ביטוח? קחו הצעות מחיר מהחברות הגדולות וגם מסוכני הביטוח הפרטיים. ברוב המקרים הפערים משמעותיים ואתם נהנים מחיסכון גדול במחיר ויש גם אבל, שימו לב אם יש הבדלים בין הפוליסות.

בפרטים הקטנים- יש עוד כמה דברים שיכולים לחסוך במחיר ב- הרבה כסף כמה דוגמאות: האם אתם נוסעים בשבת? מהם אמצעי המיגון ברכב? אתם זקוקים לביטוח לגרירה? תוספת כזאת או אחרת עולה כסף ולכן כדאי לחשוב האם להוסיף את הסעיפים השולים.

כדאי לכם שכל פוליסות הביטוח שלכם יהיו רק אצל סוכן אחד, למשל: ביטוח לבית ביטוח לאופנוע או מחשבון ביטוח צד ג תאונות וכל שאר הביטוחים. יותר פשוט להתנהל שיש כתובת אחת לכל הבעיות בנוסף זה זה מוזיל את העלויות.

בכדי לקבל עוד חוות דעת בדקו עם ידידים או מכרים קרובים, אולי להם יש מכונית בדיוק כמו שיש לכם? אולי הם יוכלו להמליץ לכם על חברות מומלצות? אולי כן ואולי לא אבל שווה לנסות. אנחנו מדינה מאוד קטנה ותמיד יש מישהו שמכיר מישהו שיכול לסדר מחיר.

אם טרם החלטם איזו פוליסה משתלמת לעשות גם מקיף? צריך לעשות ביטוח שמשות? בגדול, תמיד כדאי לכסות את כל האופציות, אם זה ביטוח מכונית ואם זה בביטוח דירה או כל סוג אחר של ביטוח.

הטיפ האחרון: אתם חייבים לערוך סקר שור, לקרוא היטב כל סעיף לעשות ביטוח מקיף והכי חשוב- לנסוע לאט! מי שמשווה חוסך.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33473.aspx