חשיבות מים לתינוקות
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 14/11/12

מים לתינוקות אלו מים אשר מסוגלים להעניק לתינוק את כל מה שהוא זקוק לו ולא להכניס לגוף שלא רעלים אשר יכולים לסכן את הבריאות שלו או לגרום לו לבעיות רבות לטווח ארוך. זו הסיבה לכך שכיום רבים בוחרים להתקין בבית סנן מים או להזמין בר מים אשר יאפשר להם להעניק מים לתינוקות שלהם בצורה הרבה יותר טובה ולהיות בטוחים כי מדובר במים בריאים יותר, מים איכותיים יותר ומים אשר יעניקו לתינוק תחושה הרבה יותר טובה וימנעו אפשרות של רעלים אשר יכנסו לגופו דרך המים הללו. אם אתם רוצים לדעת יותר על הנושא ולהבין כיצד תוכלו להעניק לתינוק שלכם את הטוב ביותר, פשוט קראו את המאמר הבא.

מהיכן מגיעים רעלים למי הברז ?

מחקרים רבים ובדיקות שונות אשר מבוצעות במים אשר מגיעים אל הברזים שלנו מוכיחים יותר מכל כי מי הברז מכילים רעלים שונים וחומרים מסוכנים שר עלולים לפגום בבריאותו של אדם בוגר וקל וחומר בבריאותו של תינוק אשר המערכת החיסונית שלו עדיין איננה מפותחת מספיק. רעלים למי הברז יכולים להגיע מהמקום ממנו הם נשאבים, מהצינורות בהם הם עוברים וממקומות רבים אחרים אשר גורמים לזיהום המים והופכים אותם למים שאינם ראויים לשתייה ומים ששתייה שלהם עלולה להוות סכנה משמעותית מאוד, כאמור – בייחוד עבור תינוקות.

מדוע חשוב להקפיד על הנושא של מים לתינוקות

המים אשר אותם אתם נותנים לתינוק שלכם אלו מים אשר במידה והם לא נקיים מספיק יכולים לגרום לבעיות רבות מאוד לתינוק. כאמור, המערכת החיסונית של תינוקות הינה מערכת חיסונית שעדיין איננה מפותחת מספיק ולכן מים מזוהמים עלולים לפגוע בבריאות התינוק מבלי שהגוף שלו יהיה מסוגל להתמודד מול זה ולהגן על עצמו. זו הסיבה לכך שכיום הורים רבים מבינים כי בר מים כמו תמי 4 פרימו או בר מים דומה אחר יכולים להעניק לכם יתרונות רבים מאוד ולאפשר לתינוקות שלהם לשתות מים נקיים ובריאים אשר חלילה לא יפגעו בהם או בבריאות שלהם.

המים המגיעים מבר המים

בר מים כמו תמי 4 פרימו או בר מים אחר הינו מתקן אשר שואב אליו את המים, מסנן אותם היטב, מקרר או מחמם אותם וכך מעניק לכם מים הרבה יותר בריאים ונקיים, מים אשר בהם תוכלו להשתמש במשך זמן רב ללא כל בעיה ובצורה הטובה ביותר. כיום, רבים מבינים כי בר מים שכזה יכול להעניק להם יתרונות רבים מאוד, בייחוד אם יש להם תינוקות בבית ולכן הם בוחריםלהזמין אותו וכך להעניק לעצמם ולתינוקות שלהם בריאות רבה יותר ולהשקות אותם במים נקיים מכל רעלים ומים שחלילה לא יפגשו בבריאות שלהם לטווח הארוך.

ובשורה התחתונה, מים לתינוקות אלו מים המוכרחים להיות נקיים ואיכותיים ולכן עבור משפחות עם תינוקות רכישה של בר מים הופכת להיות הרבה יותר נחוצה וכדאית שכן לא כל אחד יכול לרכוש עשרות בקבוקי מים בכל שבוע, גם מבחינה כלכלית זה לא משתלם ובר המים הינו עדיף על כך. כמוב, ניתן לבחור בר מים מעוצב בהתאמה לעיצוב הבית וכך להעניק לו תוספת


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34354.aspx