אוקסנדרולון = Oxandrolone
נכתב על ידי: קובי עזרא Ph.D יעקב מומחה לרפואה נטורופטית
תאריך: 11/02/13

אוקסנדרולון = Oxandrolone, הידוע גם כאוקסנדרין=oxandrin, היא תרופה סונתזה לראשונה על ידי רפאל פפו ואילו במעבדות סירל, עכשיו פייזר, תחת Anavar הסימן המסחרי, והוכנס לארצות הברית בשנת 1964. זה נגזר סינטטי סטרואידים אנבוליים של דיהידרוטסטוסטרון עם אטום חמצן החלפת 2 הפחם ומתילציה בעמדת 17.

אוקסנדרולון נעשה שימוש נרחב בשל רמתו האדנרוגנית הקטנה במיוחד של מלווה באפקט האנאבולי מתון. למרות אוקסנדרולון הוא 17-אלפא alkylated סטרואידים, הרעילות בכבד שלו היא קטנה מאוד גם כן. המחקרים הראו כי מינון יומי של 20 מ"ג אוקסנדרולון שמש במהלך 12 שבועות היה רק השפעה זניחה על הגידול של אנזימי כבד.  כפי שנגזר DHT, אוקסנדרולון לא לבשם (להמיר אסטרוגן, מה שגורם רקמת השד גינקומסטיה או זכר). זה גם לא באופן משמעותי להשפיע על ייצורו של הגוף התקין טסטוסטרון (HPTA ציר) במינון נמוך (20 מ"ג). כאשר מינונים גבוהים, גוף האדם מגיב על ידי צמצום הייצור של LH (הורמון luteinizing), חושב ייצור טסטוסטרון אנדוגני הוא גבוה מדי, זה בתורו מבטל גירוי נוסף של Leydig תאים באשכים, וגרם לניוון אשכים (התכווצות). אוקסנדרולון השתמש במינון של 20 מ"ג / יום מודחק טסטוסטרון אנדוגני של 67% לאחר 12 שבועות של טיפול.


 
אודות המחבר

קובי עזרא Ph.D מומחה לרפואה נטורופטית, ומאמן כושר. מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה).

כתב את הספרים:
1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף.
2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי.
3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות!

בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוד...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140
אתר: פיתוח גוף, אתר: דיאטה מהירה

דיאטה מהירה1, סוכרת הריון, אנטי אייג'ינג

פיתוח גוף

דיאטה מהירה | דיאטה אישית

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36343.aspx