ספא באשדוד
נכתב על ידי: רחלי
תאריך: 13/05/13

החיים היומיומיים שלנו לחוצים מאוד לפעמים. אנחנו רגילים לרוץ ממקום למקום במסע אינסופי להספיק כמה שיותר. לפעמים כל הלחץ הזה נותן בנו את אותותיו, הכתפיים תפוסות, האנרגיות ירודות. לפעמים אין כמו יום מפנק בספא בשביל להחזיר אותנו למסלול הנכון.

מסאז' מידיי מטפלת מוצלחת שתרכיב לנו את הגב מחדש, רביצה בג'קוזי שתגרום לנו לשכוח מהמטלות של חיי היומיום  לכמה רגעים, הסאונה שתאוורר לנו את הנקבוביות וכמובן הספא עצמו, עם העיצוב היפה והמוזיקה המרגיעה.

אז אחרי שהצלחתם למצוא לעצמם ספא באשדוד להתנתק מהעולם, צריך להחליט באיזה ספא תבחרו.

האם הוא יהיה בצפון הירוק והקסום? בפינות הקסם של המרכז שוקק החיים? או אולי דווקא במדבר עם השמיים האינסופיים?

אחרי שהחלטתם על המיקום האופטימאלי ביותר בשבילכם, הגיע הזמן להחליט על תקציב. מחירי הספא נעים בין טווחים שונים ולכן חשוב להחליט כבר על ההתחלה כמה אתם רוצים להשקיע.

אחרי שבחרתם אזור ואת כמות הכסף שאתם רוצים להשקיע, כל מה שנשאר לכם זה להחליט על המסאז' הרצוי לכם ולהתחיל להתרגש ולארוז תיק.

רוב מתקני הספא מספקים לשוהים בהם כפכפים, מגבות וחלוקים, ככה שחשוב לזכור להביא מהבית רק בגדי ים ובגדים להחלפה. בספא גם דואגים בדרך כלל לנשנושים טעימים ושתייה, אבל אם אתם מתכננים יום זוגי ורומנטי, אולי כדאי לשקול גם להביא בקבוק יין.

מסיבת רווקות בדרום יכולה להיות המתנה הרומנטית המושלמת. אתם ובן/בת זוגכם, לבד בג'קוזי מפנק, עם מוזיקה מרגיעה ובקבוק יין. לפעמים לא צריך יותר מזה בשביל יום מושלם. אך הספא הוא לא רק לזוגות מאוהבים. אין דרך טובה יותר לחזק את הקשר ולהראות הערכה לאימא, מאשר לקחת אותה ליום של פינוקים בספא. לגרום לה לשכוח קצת מימי העבודה הארוכים ומהצורך התמידי של לדאוג לכל בני המשפחה, לאפשר לה לברוח קצת עם מסאז' מפנק וג'קוזי שמחומם בדיוק לטמפרטורה הנכונה.

אז תזכרו, בפעם הבאה שאתם מרגישים שהעניבה לוחצת יותר מדי על הגרון, שהתיק כבד מדי, שאתם לא יכולים יותר לעלות במעלית למשרד, אולי במקום ליפול לעננה שחורה, תיקחו יום חופש, תכינו תיק ותלכו להירגע באיזה ספא.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37970.aspx