טבעות אירוסין היופי שמעבר
נכתב על ידי: רותם וובז
תאריך: 22/07/14

כולם יסכימו שהצעת הנישואין היא מרגשת, אך בניגוד לדעה הרווחת לא מדובר באקט ספונטני אלא ברגע שחייב להיות מתכונן מראש בקפידה ולהגיע בהפתעה כשבת הזוג אינה מצפה או חושדת בכך.

אז מה חשוב בתכנון של הצעת נישואין?

תקציב- התקציב ברובו צריך להיות מושקע לקנית טבעת אירוסין, מתוך ההנחה שמדובר בצעירים בעלי הכנסה ממוצעת (במקרה הטוב), הסכום שעומד לרשותכם אינו גדול במיוחד, ולכן חושב להקציב סכום כסף מסוים למטרת רכישת טבעת אירוסין ועוד סכום כסף לטובה ההצעה.  רוב הסכום יוקצה לטובת הרכישה של הטבעת מכמה סיבות:

זיכרון- לרוב טבעות אירוסין הן הזיכרון שיש לנו מהצעת הנישואין, ובכל פעם שבת זוגתך תביט בטבעת האירוסין היא תיזכר בהצעה.

סביבה- ברגע שאתה מציע נישואין בת הזוג שעונדת את הטבעת מתגאה בה בפני חברים משפחה ומכרים בעבודה. רוב הגברים רואים בטבעת סמל לאהבתם אך כך גם הסביבה רואה בטבעת כסמל להערכה שלך לבת הזוג.

מעבר לרכישת טבעת אירוסין יש גם את ההצעה עצמה

כאן צריך להתחשב בבת הזוג ובתקציב שעומד לרשותך, כלומר: אם בת הזוג היא ביישנית ומופנמת ואתה תכננת מסיבה עם כל החברים והמשפחה בה אתה תבקש את ידה מול כולם, המעמד הפומבי יכול להביך אותה ויש לקחת זאת בחשבון. לעומת זאת אם חברה שלך היא טיפוס מוחצן ואתה רוצה להשכיר מטוס שבזמן המסיבה יעבור בשמיים עם שלט "קארין התנשאי לי" אבל העלות של השכרת מטוס היא גבוהה במיוחד ונוגסת בתקציב הטבעת, עדיף לוותר על המטוס ולהשקיע בטבעת.

הצעות הנישואין הכי מפתיעות הן אלה שמגיעות במפתיע בתוך השגרה היומיומית, לדוגמא: אם אתם נוהגים ללכת למסעדה לפחות פעם בשבוע, אפשר להציע במסעדה באופן מפתיע.

או אם אתם נוהגים להזמין טייק אווי מדי פעם, ולעשות ערב של כיף בבית, אפשר להפתיע עם טבעת אירוסין לאחר הארוחה. או אפילו במיטה, לפני השינה לכרוע מולה ברך ולהעניק לה את הטבעת שרכשת מבעוד מועד.

ארוחת ערב אצל ההורים- מנהג של רוב הזוגות בערב שישי לנסוע להורים לארוחת ערב גם שם ניתן להפתיע עם ההצעה בין הארוחה לקינוח.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43552.aspx