טבעות אירוסין במראה יוקרתי במחיר זול
נכתב על ידי: רותם וובז
תאריך: 06/08/14

אין ספק שהצעת נישואין הוא רגע קסום ומרגש לשני הצדדים, אפילו גברים שאינם מפגינים רגשות בציבור יתרגשו במעמד הצעת הנישואין, והסיבה לכך היא ברורה. הם עומדים להציע לבת הזוג לחלוק את שארית החיים יחד.

הצעת נישואין מורכבת משני אלמנטים עיקריים: טבעת אירוסין והצעת הנישואין.

לא פעם עולה שאלה מה יותר חשוב? במה כדאי להשקיע יותר כסף? בהצעה עצמה? או בקניית טבעת אירוסין?

התשובה היא חד משמעית, טבעת אירוסין.

טבעות אירוסין הן הזיכרון המלווה אותנו לכל החיים, בכל פעם שמבטה של בת הזוג שלכם ייפגש עם טבעת האירוסין שעל ידה, היא תיזכר ברגע הקסום בו כרעת על הברך והצעת לה נישואין.

הצעת הנישואין היא מרגשת ומגמדת את כל מה שנמצא בסביבתה, לכן זה לא חשוב אם תציע לבת הזוג במסעדה, בחופשה בחו"ל, בבית, או מוקף בחברים ומשפחה. הרגע בו אתה תכרע על הברך ינתק אתכם מכל מה שיש מסביב וזה יישאר הרגע שלכם, החיבור שנוצר באותו רגע לנצח.

לעומת זאת טבעת אירוסין דורשת מחשבה והשקעה כספית, מעבר לכך שזה הזיכרון שנישאר מהצעה, זה גם מה שכולם יראו בימים שאחרי, הטבעת שבת הזוג עונדת. הטבעת היא מעשה משקפת את היחס שלך כלפיה, אם הטבעת היא בעלת מראה יוקרתי, היא מעידה על השקעה כספית גבוהה, מה שיגרום לסביבה לדעת שאתה מאוד מעריך את בת הזוג שלך.

ואם אין לך תקציב גבוה לטבעת אירוסין יוקרתית?

לרובנו אין תקציב גבוה העומד לרשותנו לרכישת טבעת אירוסין בעלת מראה יוקרתי, אבל גם לכך יש פתרונות. היום קיימות חנויות יצרן בתחום היהלומים, מדובר על חנויות יהלומים בעלות תעודת חבר בבורסה ליהלומים ברמת גן, לכן ברוב במקרים הן נמצאות ברמת גן, החנויות הנ"ל מתמחות ביהלומים אך לא רק, הן גם מעצבות טבעות אירוסין שונות ומיוחדות. מכיוון שמדובר באנשי מקצוע בתחום היהלומים הם יוכלו לכוון אתכם איך לבחור טבעת אירוסין וליצור לה מראה יוקרתי במסגרת התקציב שעומד בפניכם. על ידי שילוב של יהלומים קטנים, והעצמת היהלום המרכזי תוכלו לקבל את מבוקשכם. במחיר אטרקטיבי למדי.

בניגוד לרוב חנויות התכשיטים, שלא משאירות מקום לשינויים בטבעת הקיימת בחנות של יהלומים תוכלו לשנות עיצוב קיים, לשנות את סוגי היהלומים בטבעת, להוריד או להוסיף יהלומים צדדים. הכל ניתן לשינוי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43695.aspx