צמיגים לרכב במבצע – מדוע זה כל כך משתלם?
נכתב על ידי: טייר דיל
תאריך: 28/08/14

זוהי שאלה שאנחנו נתקלים בה לעתים קרובות. למעשה, היא מעידה על כך שרוב הנהגים אינו מודעים ליתרונות העצומים שצמיגי הרכב שלהם יכולים לספק להם. במאמר זה ננסה להסביר לכם כיצד צמיגים איכותיים במיוחד למעשה חוסכים לכם כסף בטווח הארוך.

הנקודה הראשונה אותה חשוב לדעת היא כי צמיגים לרכב במבצע של היום הם שיא הטכנולוגיה מבחינות רבות. החברות הגדולות בעולם אשר מייצרות צמיגים, משקיעות הון עתק במחקר ופיתוח. מדובר במחקר ופיתוח לאורך שנים רבות, אשר התוצאות שלו הן מדהימות, לא פחות. הצמיגים של היום ידהימו אתכם במגוון העצום של האפשרויות שהם מציעים לכם. כך למשל, יש היום צמיגים אשר מסוגלים לתקן בעצמם תקר, כלומר פנצ'ר. יש צמיגים אשר מפחיתים באופן ניכר את כמות הזיהום הנפלט לאוויר כתוצאה מהנסיעה, ויש צמיגים אשר מסוגלים לחסוך לכם כסף רב באמצעות חיסכון בדלק.

מה שאנחנו מנסים לומר הוא שהצמיגים של היום הם אמנם מאוד יקרים, אבל הם גם מאוד משתלמים לטווח הארוך. צמיגים איכותיים ומודרניים אמורים להחזיק אצלכם בסביבות שלוש – ארבע שנים. על כן, כל אחוז שהם מצליחים לחסוך לכם בדלק, וכל אחוז אחר של חיסכון על הוצאות הנסיעה והטיפולים לרכב, מצטבר בסוף התקופה הזו למאות ואפילו אלפי שקלים. זה בדיוק הסכום שצריך כדי לרכוש צמיגים חדשים.

אבל כיצד צמיגים יכולים לחסוך כל כך הרבה כסף. ובכן, ידוע לכל כי אחת ההוצאות הגדולות על הרכב היא הטיפולים התקופתיים. תמיד מוצאים משהו בטיפולים האלה – צריך להחליף את האלמנט הזה, לתקן את האלמנט הזה, וכדומה. צמיגים איכותיים יודעים כיצד לשמור טוב יותר על מכלולי הרכב השונים. הצמיגים המודרניים יודעים כיצד לספוג באופן טוב יותר את מהלומות הדרך ואת אתגרי הכביש, וכיצד להעביר את הזעזועים האלה הלאה באופן סביר למכלולי הרכב. הצמיגים המודרניים למעשה שומרים טוב יותר על מכלולי הרכב שלכם, ולכן בביקור הבא במוסך אתם תגלו כי ההוצאה הרגילה על בלאי של חלקים מסויימים, למעשה קטנה באופן משמעותי. זהו חיסכון ניכר, במיוחד שמדובר במספר שנים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43890.aspx