מכולות - במה הן עוזרות לנו?
נכתב על ידי: Shira
תאריך: 27/01/15

מכולות - במה הן עוזרות לנו?

רובנו מתייחסים למכולה בתור תיבה גדולה המוטענת על כלי תחבורה נושאי משאות. בפועל, מדובר על קונטיינר שעוזר לנו במגוון רחב של תחומים. ראשית, את הקונטיינר ניתן להטעין כמעט על כל כלי תחבורה המבצע משימות לוגיסטיות:

· משאיות

· רכבות

· אוניות משא

שנית, מכולות נחשבות כבר שנים בתור השיטה הטובה ביותר להובלת מטען. אלו הן תיבות אחסון אחידות בגודלן העומדות בתקן ארגון התקינה הבינלאומי. הן מועמסות בשלמותן על כלי התחבורה, מגנות על כל סוגי הציוד וניתן להשיג אותן בחמש מידות אורך:

· 20 רגל

· 40 רגל

· 45 רגל

· 48 רגל

· 53 רגל

האם מכולות יכולות לשמש לצרכי אחסון?

מלבד נשיאת מטען, התיבות הגדולות העשויות מתכת משמשות לצרכי אחסון. הן ניידות ומודולאריות ואפשר לנצל את גודלן עבור תכולת דירה של 2-5 חדרים. קל להעמיס את התיבה ולהעביר אותה בין שטחי אחסון שונים ברחבי הארץ. האחסון בתוך התיבה מתאים ללקוחות פרטיים, לבעלי עסקים וגם לקבלנים בענף הבנייה, גופים תעשייתיים וארגונים ציבוריים.

המענה על צרכי האחסון של הלקוחות הוא אחד התפקידים החשובים ביותר של תיבות מתכת. אם בעבר נאלצו הלקוחות לשאת בהוצאות על בניית מבנים קבועים, הרי שכיום ניתן פשוט לאחסן את הציוד בתוך מבנה ארעי.

איך הופכים תיבת מתכת לבית מגורים?

בשנים האחרונות החלו מכולות לעזור לנו להתגבר על מחסור במקומות מגורים. יותר ויותר אנשים מחליפים כיום את התפקוד המקורי של מכולות ומשתמשים בהן בתור בתים.

כל מה שצריך לעשות כדי להפוך את תיבת המתכת למגורים הוא לצפות אותה בחומרי בידוד, להרימה מעל פני הקרקע, לדאוג לפתח כניסה ופתחי אוורור ולהתקין גג. לאחר מכן ניתן לעצב את התיבה בסגנון אישי וליהנות מדירה מפנקת.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45246.aspx