הון שמשקיעים נכון
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 07/12/16

השקעה של כסף רב היא הרבה יותר מאשר החיפוש אחר קבלה של תשואות גבוהות.במקרים רבים ניתן לראות כי אנשים מחפשים אחר בתי השקעות שיכולים להעניק עבור הלקוחות שלהם מכלול שלם של שירותים אשר מתקיימים תחת אותה המטרייה של ניהול ההשקעות. מה החשיבות של הבחירה בהשקעה הנכונה? קראו הלאה.


החשיבות של השקעה נכונה

· ניהול פיננסי נכון - הצורך של לקוחות עם הון רב לקבלת מיקוד מן האנשים שמנהלים עבורם את הכסף הזה הוא לא משהו שבשורה התחתונה כל בתי השקעות יכולים לספק ברמה הנדרשת. רק בית השקעות אשר מכיל את הצוות הנכון של המומחים מן האפיקים השונים של ההשקעות ומביא את תוכנית העבודה לטווח הארוך והקצר גם יחד, תוך התחשבות בכל אדם על משפחתו וצרכיה השונים הוא כזה שבספו של דבר יוכיח את עצמו בתור השקעה נבונה.


· ערוצי השקעה רבים - מה שהישראלי הממוצע מכיר עבור אפיקי השקעות לכסף שלו הוא מה שיועץ ההשקעות שלו בבנק מציע לו, אלם האמת היא שישנם אפיקי השקעה נוספים שאינם זמינים עבור בתי השקעות ישראליים לא רק עבור אלה אשר מקורם בארצות אחרות ובשל היותם בינלאומיים יכולים להציע לקוחות שלהם את אפיי ההשקעות הנוספים האלה. היכולת להרחיב את ההשקעות אל אפיקים מעבר לגבולות הארץ יכולים היות בעלי פוטנציאל לתנובות נהדרות גם כן.


· צוות של מומחים - יש איש מקצוע שאך זה הרגע סיים את לימודי הכלכלה שלו וכעת מתלמד באחד מבתי ההשקעות ברחבי הארץ, וישנם אנשי מקצוע שכבר יש מאחוריהם רקוד של שנים רבות בתחום עם תארים מתקדמים וניסיון שעושה את כל ההבדל ברמה של השירות שהם מעניקים ללקוחות שלהם. איזה סוג של איש מקצוע הייתם רוצים לראות בתוך בתי השקעות ששם נמצא הכסף שלכם?


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50279.aspx