האהבה נגמרה
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 20/02/17

זה לא דבר פשוט להתגרש, ומי שחשב ולו לרגע אחד שהוא פשוט פונה אל עו"ד שיוביל את הדרך החוצה וזה הכל, כדאי מאוד שיחשוב שנית. אנשים שעברו את התהליך יכולים להשיא עצות לגבר המתגרש במידה רבה, ואלה חלק מהן.


טיפול זוגי

לא חייבים קודם כל להחליט כי נגמר. תמיד חשוב עוד בשלבים המוקדמים בהם מרגישים כי הדרך שבה צועדים היא כבר לא מרגישה זו שאליה יצאתם בתחילת מערכת היחסים הזוגית, לעשות חישוב מסלול מחדש ולראות איך ניתן לפתור את כל הסוגיות שרק הולכות ומסתעפות להן לבעיות עוד ועוד מסובכות. בין כל אותן עצות לגבר המתגרש הדבר הראשון שאליו צריכים לשאת את העיניים הוא הפנייה אל ייעוץ זוגי שיכול לפעמים לעשות את כל ההבדל ולקדם את הזוגיות לעתיד שעדיין יהיה משותף, ולא דרך עורכי דין...


ייעוץ מקצועי משפטי

החלטתם לצאת אל הדרך ולהתגרש אחרי שכל דבר אחר כבר מרגיש אבוד לחלוטין מבחינת מערכת היחסים הזוגית? אין כמעט עצות לגבר מתגרש שלא אומרות כי חייבים לגשת בשיא הדחיפות אל ייעוץ משפטי אצל עורך דין שיוכל להסביר את הסיטואציה מבחינה משפטית ולהדריך לגבי האסטרטגיה שהוא מוצא לנכון שהיא הכי טובה על מנת לסיים את תיק הנישואין בצורה מוצלחת לקליינט שלו. שהרי כל הדברים האלה אפילו לא מוכרים אם לא היה מקרה של גירושין אצל אדם קרוב.


מירוץ הסמכויות

כאשר כבר יש עורך דין צריכים למהר ולפעול על מנת שההחלטה לגבי היכן התיק יתנהל תהיה בידיים של האדם שהגיש את התביעה לגירושין ראשון. למה? התיק יכול להתנהל בבית דין רבני או בבית דין לענייני משפחה כאשר ישנה הסברה כי האזרחי טוב עבור הנשים והדתי עבור הגברים. רבים כבר גילו שזה לא ממש מדעים מדויקים, והכל תלוי אסטרטגיה. מה שבטוח הוא שצריכים צוות מומחה בגירושין שיוכל לנווט את הדרך בצורה הכי מקצועית עד לקבלת הגט המיוחל והיציאה אל דרך בפרק ב' של החיים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50924.aspx