זכרונות מהחתונה
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 20/07/17

אחת ההתלבטויות היותר קשות שיש לחתנים וכלות בזמן של ההכנות לקראת היום המיוחד שלהם היא כזו אשר כוללת את הבחירה של צלם אירועים שידאג לתעד את כל היום המיוחד הזה שלהם בצורה שמתאימה לסגנון של שני אלה. כביכול, מדובר בכמה העמדות שצלמים רבים די חוזרים עליהן עם כל זוג מחדש, אבל, וזה אבל די גדול, ההבדל ניכר בין צלמים שהם באמת מלאי כישרון ויצירתיות לבין אלה שעושים את אותה הרוטינה פעם אחר פעם ולא ממש לוכדים רגע, אלא יוצרים אותו.

מתוך אלה עולה גם ההבדל לגבי כמה עולה צלם לחתונה בכל פעם מחדש, כאשר ההבדלים הם לא רק מבינת הרמה של הביצועים שלו, אלא גם ביכולת להעניק חבילה שהיא מותאמת לצרכים של הלקוחות ומביאה דברים מיוחדים בדיוק כפי שראוי שיהיו כאשר מדברים על אירוע בסדר גודל של חתונה בו מושקעים בני הזוג בסכום ניכר של כסף.


מה כוללת חבילת הצילום

השאלה של המחיר היא בהחלט דבר חשוב, ויהיו הרבה פעמים בהן נדמה כי המחירים שמציעים צלמי האירועים לחתונות הם בטווח מאוד דומה, אולם מה שצריכים לבדוק הוא לא רק את ההרכב של החבילות אשר מוצעות בצורה כללית, אלא את השפע שמוצע עם הפירוט של כל דבר שקיים ברשימה הארוכה הזו.

את ההבדלים ניתן למצוא ברמה של יצירת האלבום הדיגיטלי, באפשרות להציע כמה סגנונות של צילום ולא רק סטנדרטי המבוצע במצלמות איכותיות, ביצירה של קליפים עם עריכה בסגנון של כל זוג ובקבלה של כמה הגדלות לתמונות הכי יפות של החתן והכלה. רק אחרי כל אלה אפשר להבין כמה עולה צלם לחתונה והאם מעבר להכל המחיר מצדיק את עצמו בכל מקרה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article52040.aspx