מקומות לחתונות בשרון
נכתב על ידי: שירי טיירי
תאריך: 25/12/17

אזור המרכז הוא האזור המושלם לכל אירוע. לכאן תוכלו להביא אורחים לכל כנס שאתם מקיימים ואפילו לכל אירוע משפחתי שאתם יוזמים. כשמדובר בחתונות, אזור המרכז הוא הבחירה המושלמת מסיבה נוספת: עיקר הספקים העובדים עם זוגות מתחתנים מרוכזים בתל אביב, צלמי חתונות, נגנים, רקדנים, מעגלי מתופפים, וכמובן – אולמות בוטיק המחכים אך ורק לכם.

אולמות אירועים סגורים

­הפתרון המושלם לעת ערב או לרגל חורף קר. בעונות ובזמנים הקרים של היממה, הפתרון הכי טוב יהיה האולם הסגור, בו תוכלו ליהנות מעיצוב אדריכלי מוביל, חלוצי וראשון במעלה. כמו כן, תוכלו ליהנות מריהוט בוטיק נוח במיוחד, וממרחבים עצומים בעת ההתנהלות באירוע.

גני אירועים חיצוניים

גני האירועים הם הפתרון המושלם ליום חם או אביבי. ביום שישי, ניתן לחגוג בשישי בצהריים את החתונה, ובכך ליצוק לה אווירה טרופית וקסומה במיוחד. כאשר אתם סוגרים אירוע בגן אירועים אתם מבטיחים לעצמכם שלווה מחד ותסיסה רבה מאידך. גם בחורף ניתן לדבוק באופציית גן האירועים. אז, הוא יהיה מקורה, מגובה בסגירת מרפסות וסגירת חורף, ועל השולחנות יוצבו פטריות חימום. במילים אחרות, גן אירועים בחורף יקבל את הצביון של האולם, עם עוד ליטושים הקיימים אך ורק בגני אירועים.

מתחמים משולבים – גן ואולם

מתחמים אלו הם פופולריים במיוחד משתי סיבות: ראשית כל, הם מכילים מקבץ גדול של מקומות אירועים לבחירה. ברובם יש כמה אולמות וכמה גני אירועים מהם ניתן לבחור, מה שמקל עליכם למצוא את האולם במידות ובעיצוב שלכם. שנית, כאשר המתחם מגויס לטובת האירוע, אתם נהנים ממרחבים גדולים, בהם גן האירועים משמש רק לקבלת פנים, והאולם רק לחגיגת החלק העיקרי של האירוע. בחירה במתחם המשולב יוצרת לכם חוויה חסרת תקדים של עיצובים ססגוניים ונופים מגוונים.

תכנון החתונה הלכה למעשה

חשוב מאד לתכנן את החתונה מרגע שבחרתם את גן אירועים בשרון. השלב הראשון יהיה – תכנון ההזמנה. אנו ממליצים לערוך אותה כך שהמקום יופיע על גביה בצירוף מפה והוראות ניווט ב- QR לתכנות ניווט. בנוסף, רשמו כמה משפטים חמים המדרבנים את הלקוחות להגיע. מומלץ לצרף פתגמים חכמים, דברי חז"ל וכד' לתיבול הכתוב בהזמנה. כמו כן, ודאו מה חברת ההפקות מספקת לכם, ובדקו כל שירות שאתם מקבלים ממנה מבעוד מועד: הכשרות של הקייטרינג, התאורה של התקליטן, וכד'. מומלץ להיעזר בספקים חיצוניים, בנוסף, כמו נגנים, צלמי מגנטים לאירועים, ועוד.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article53112.aspx