יתרון של ניקיון
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 24/06/18

מידי בוקר זה קורה כל פעם מחדש. המוני אנשים נוהרים אל הכבישים אשר מובילים אל העיר תל אביב במטרה להגיע בזמן אל מקום העבודה. תל אביב הייתה ונותרה המקום הכי נרחב שבו יש המוני מקומות של עבודה, ומטבע הדברים כאשר עסק רוצה להצליח הוא ממקם את עצמו עמוק בתוך הזירה העסקית הכי טובה.

הבעיה היא שכמותו קיימים עוד ועוד בעלי עסקים, שלא ממש המציאו את הגלגל אלא מציעים את אותו הדבר בכל מיני גוונים שונים, ועם תחרות כה עזה באותו רדיוס קטן זה כדאי וחשוב לפעול בכל דרך אפשרית על מנת לתגבר את העסק בכל יתרון שיכול לשפר את סיכויי ההצלחה. זה כולל גם פעולת ניקיון משרדים בתל אביב שמביאה את העסק למראה מושך ויותר מלהיב.


התחרות הגבוהה בתל אביב

אם רק חושבים על כך לעומק, רואים כי באזור אחד, אפילו באותו הבניין ממש, יכולים להיות כמה משרדים של עורכי דין, אפילו מאותו התחום. באותה המידה יכולים להיות עסקים מתחומים דומים באותו מרחב נתון, כאשר הלקוח עצמו מבין את העובדה הזו ומנסה להשיג את העסקה הכי טובה מבחינתו על ידי בחינה של כמה פרמטרים.

אחד מן הפרמטרים בנוי ממה שהעין רואה, וכאשר העין רואה מקום שלא רק נראה מעוצב אלא גם נראה נקי מכל עבר עם ריחות של ניקיון שבולטים מכל פינה, אזי הרושם הראשוני הוא כבר חיובי ומאפשר התקדמות אל עבר פרמטרים נוספים שאותם בודקים לקוחות פוטנציאליים בצורה דומה.

לשם כך חברות רבות משקיעות עם שירותי ניקיון משרדים בתל אביב הגדולה, כי עם תחרות כה גדולה זה חשוב לתגבר את הסיכויים ולהביא כמה שיותר מהר אל סיפור של הצלחה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54188.aspx