חברת הדברה מקצועית
נכתב על ידי: פורטל לבית
תאריך: 20/03/19

לפגוש עכברים זה לא נעים ותגלו גם שלתפוס אותם ממש קשה ויש צורך בתחבולות לא קטנות. הזמנה של חברת הדברות אכן יכולה לפתור את הבעיה. כל שעליכם לעשות הוא לבדוק על מדביר עכברים מקצועי שיתן לכם מענה מושלם ושקט נפשי עבורכם.

איך בוחרים מדביר עכברים?

הזמנת מדביר עכברים יפתור עבורכם את המטרד הלא נעים, אבל חשוב לבחור מדביר מקצועי שיתן מענה מושלם לבעיה וגם פה ככל עבודה שיש צורך להזמין בעל מקצועכדאי להתחיל עם השוואת בין מספר חברות הדברה.

תוכלו להתחיל בחיפוש באינטרנט, תוכלו לברר אצל חברים או בני משפחה, בכל דרך שתבחרו כדאי לחפש מדביר ההמלצה שלנו לפנות אל שנים עד שלושה מדבירים, שגרים בקרבה לביתכם. אם אתם גרים בנס ציונה או ברחובות, מדביר בראשון לציון יענה לדרישתכם.

בררו על  השירות שלו, זמינות להגיע, סוג ההדברה, הניסיון שלו בתחום והמחיר כמובן. כדאי ומומלץ לבחור מדביר מהאזור חשוב לבדוק כי הוא בעל רישיון לעבוד בהדברה, ושהוא משתמש עם חומרי הדברה המורשים לשימוש על פי החוק.

מחיר הדברת עכברים

מחיר הדברת עכברים בנוי ממספר פרמטרים, סוג המבנה וגודלו, האם מדובר במפעל אוכל או בבית פרטי, כמות העכברים שיש במקום  ועוד. לכן קבלת הצעת מחיר לכל  הדברות העכברים לא תמצאו אבל אם תוכלו למסור למדביר פרטים על הבית ועל המטרד הוא יוכל להעריך את עבודתו. לכן חשוב לדייק בפרטים על מנת שתוכלו להשוואות בין הצעות מחיר שונות. הצעות נמוכות מדי עלולות להתפס כמלכודת דבש. הזהרו מפניהן.

לבסוף חשוב שתבדקו שיש אחריות על העבודה ושהוא מוציא לכם חשבונית. אל תסכימו לעבודה ללא אחריות או ללא חשבונית, כך שאם חזרו המזיקים תהיה לכם כתובת למי לפנות.

מדביר מקצועי

חשוב לכם לבדוק כי פניתם למדביר מקצועי עם רשיון בתוקף. שירות שהוא אמין הוא שירות שמרוויח עוד לקוחות.  מדביר מקצועי ייתן לכם אחריות על העבודה שלו, וגם אם לאחר שבועיים התקשרתם וסיפרתם שהמטרד עוד קיים הוא יחזור לבדוק ולרסס שוב.

הדברה של עכברים היא הדברה מורכבת מאחר שיש לבצע מספר פעמים את ההדברה , יש לבדוק שאכן שהעכברים לא חזרו ולבצע פעולות מנע לחזרתם.

הכנות לפני הגעת המדביר

ברוב המקרים המדביר יבקש מכם להוציא מהארונות את כלי האוכל והמזון ולהעביר אותו לקופסאות קשות, העכברים מחפשים מזון לאכול ושלא ימצאו את מבוקשם הם לא יגיעו. פרט  לנושא האוכל שחשוב שיהיה סגור. ההמלצה שלנו היא לנקות לפני ההדברה, כי  במקרים רבים תתבקשו לא לשטוף את הבית קרוב לקירות בשל הריסוס שבוצע. בררו מהן ההנחיות לאחר ההדברה ופעלו לפי הוראותיו של המדביר.


 
אודות המחבר

פורטל לבית, הפורטל הגדול לכל השירותים ואנשי המקצוע לבית. רהיטים, אמבטיות, מטבחים, טכנאים, אדריכאלים, סורגים, פרגולות, תריסים, שער חשמלי , פרקטים, הסקה ועוד.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55450.aspx