אירוע עם שף עד הבית
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 16/05/19

אירועים הם הדבר הזה אשר מכניס חיים חדשים אל המסלול הלא פשוט והדי מורכב של אנשים. התקופות שאותם אנשים עוברים הן לא קלות לעיתים, וכאשר פוגשים יום שבו יש את האפשרות לחגוג את הדברים היותר טובים של החיים זה בהחלט המועד ליצירה של חגיגה עם השקעה של לא מעט זמן וכסף, כל אחד לפי התקציב שאצלו זמין.

אז מזמינים מקום שבו עורכים את האירוע, ועליו משלמים לא מעט כספים, אבל בפועל, אם מדובר באירוע קטן משתתפים וקיים בית פרטי, זה בהחלט אופציה הרבה יותר זולה להזמין את כולם למקום שאותו כראוי מכינים. איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.


לא עושים הפקה גדולה- קטן אבל איכותי

לא כל אירוע שאותו חוגגים חייב להסתיים בחיפושים אחר מקום שבו יכולים לקבץ את כל האורחים, בייחוד אם מדובר בכמות שאותה יכולים להכניס די בקלות אל הגינה של הבית או אל הסלון גדול הממדים. במקרה כזה אולי צריכים להכין את המקום עם מקומות ישיבה לכולם, ולסדר אותו עם כ מיני קישוטים חגיגיים, אבל בסופו של דבר למי שחשובה האווירה אינטימית, אותה הוא לא יוכל לקבל בצורה שוות ערך בכל מקום שאליו נכנסים כדי לבדוק מראה ומחירים.

מבחינת האוכל, שזה בערך כל מה שהאורחים בסופו של עניין זוכרים, שם כדאי לבצע את ההשקעה של מירב הכסף, עם בחירה של שף פרטי לאירועים שיודע להכין מטעמים שמתאימים לסוג האירוע ולסוג האורחים. לכן, חיפוש אחר שף פרטי שמגיע עד הבית ומכין אוכל גורמה מכל מיני סוגים זה מה שישמח את כולם וישדרג אירועים ביתיים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55646.aspx