הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 28/08/19

צבע הוא דבר שכל הזמן חווה שורה ארוכה של שינויים. השינויים הם לא רק כאלה אשר כוללים את התכונות שצבע יכול להכיל, אלא גם את הגוונים שבהם יש שימוש שהוא הרבה יותר ניכר באופן תקופתי.

צבעי מתכות בגווני אפור

מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם. מכיוון שמתכת היא כזו אשר נמצאת באלמנטים רבים מאוד של המרחב הפרטי זה די ברור מאליו שתעלה הדרישה עבור צבעים שאיתם ניתן לצבוע מתכת בצורה יעילה.

צבעי האפור מגיעים בגוונים מאוד בהירים וגם בגוונים בהירים, וישנם אף צבעים למתכות שמגיעים בגימורים שונים על מנת ליצור אפקטים הרבה יותר פרטניים שמתאימים לכל סוג של סגנון שאותו יוצרים. מה מלבד צבעים של אפור?

צבעי מתכת בגווני שחור

מי ששם לב היטב אל השינויים בעיצובים של פריטים שונים לבית, ככל הנראה גם החל לשים לב כי ישנו שימוש הרבה יותר בולט בצבעים של השחור. יש הרבה יותר שימוש בצבע השחור עבור צבעי מעטה של הבית, ויש שימוש בצבע השחור עבור פריטים שעשויים ממתכת גם כן.

ישנה יותר ניגודיות של שימוש בשחור ולבן, וכעת זו הזדמנות ליצור מראה דרמטי עם צבעים למתכות שיכולים להיות עם כל מיני סוגים של גימור וכל מיני צבעים של שחור. עד כה נראה כי הצבע המועדף הוא שחור פחם עם גימור שהוא במראה גס, ומה נותר לחכות ולראות הוא כיצד השחור הזה הולך להשתלב עבור כל יתר החלקים של הבית, החל מרגליים עשויים מתכת צבועה בשחור עבור שולחן הסלון ועד למסגרות מתכתיות של תמונות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55981.aspx