צובעים הכל באפוקסי
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 08/11/19

כשחושבים על צבע, לרוב עולה לראש צבע שהוא סוג של גוון, אבל, צבע הוא לא רק גוון כי אם דרך ליצור ציפוי שגם יוצר שינוי מבחינה דקורטיבית, וגם יכול ליצור שכבה של ציפוי מגן לפי הנחיצות שקיימת בכל מקום ובמקום משטח. השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.


היתרונות של צבע אפוקסי

במילה אחת ניתן לסכם את היתרונות של צבע אפוקסי המיועד לרצפה והיא עמידות. ברגע בו צובעים משטח של בטון נאמר בשכבה טובה של צבע אפוקסי לרצפה מקבלים רצפה שבה המים לא מחלחלים אל עבר השכבה של הבטון, ויצירה של משטח המכוסה אפוקסי גם מאפשרת להשיג את העמידות הכי גבוהה שיכולה להיות מפני שחיקה ובלאי שמתרחשים להם במקום שבו יש תנועה ברמה גבוהה, כפי שקורה במתחם שהוא חניון.

מעבר לכל אלה האפוקסי ניתן להתאמה לפי סוג המשטח וסוג השימוש, כך שרמת העמידות היא הכי טובה שיכולה להיות, ובהתאמה לנדרש. כל אלה מביאים אל תחזוקה הכי פשוטה שאפשר, ואל הוזלה בעלויות של תיחזוק השטח הזה של כל מקום.


שימושים שונים לצבע זה

כאמור, מכיוון שצבע אפוקסי ניתן ליצירה בתרכובות שונות, זה אומר כי ניתן לבצע את ההתאמה של הצבע לא רק מהבחינה של הגוון, אלא גם באופן שיוצר את השימוש הכי יעיל וטוב. היכן מבצעים שימוש בצבע אפוקסי? הסוג של צבע אפוקסי לרצפה מיועד כמובן עבור שטח הרצפה, וכאן יכול להיות כי הצורך יהיה עבור רצפה של חניון מכוניות או שטח רצפתי עבור מפעל. צבע אפוקסי יעיל גם עבור שימושים בשטחים ציבוריים כמו כבישים ומדרכות, ומכאן הפופולאריות של השימוש בו עבור מגוון רחב ביותר של שימושים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article56281.aspx