אחסון דירות
נכתב על ידי: פורטל לבית
תאריך: 22/06/20

שירותי אחסנה לאחסון תכולת דירה נדרשים כאשר אתם עוברים דירה, משפצים דירה, נוסעים לגור בארץ אחרת ובמקרים נוספים כמו אצל זוגות החוזרים מסיבות שונות לגור אצל ההורים, למשל כאשר נולד תינוק ורוצים לעבור לגור אצל ההורים שיעזרו עם הרך הנולד או למשל כאשר אדם חלילה מפוטר ואינו יכול לשלם יותר את תשלומי המשכנתא, זוגות רבים חוזרים לגור אצל הוריהם. אלה זוגות שכבר רכשו ריהוט וצברו ציוד ורכוש, וכעת אין להם מה לעשות איתו והם צריכים למצוא לו מקום מאחר שהם עוברים לגור בבית מרוהט בחדר שאינו יכול להכיל את כל הרכוש שלהם.


ישנם מקרים נוספים שבהם אנשים פונים לשירותי אחסון תכולת דירה, למשל אנשים שיש להם אוסף מסוים ואין להם מקום בבית לשמור את כולו, או במקרים שבהם נולד תינוק ולבני הזוג אין חדר פנוי בעבור התינוק. ישנם מקרים שבהם זוגות מפנים חפצים מהבית על מנת להקצות מקום לציוד התינוק. למשל, אם יש לכם עסק עצמאי ויש לכם משרד בבית, כאשר נולד התינוק החדר המשמש למשרד מהבית הופך להיות חדר התינוק. אם במקום לשכור משרד ההורה יוצא לעבוד מבתי קפה או חללי עבודה משותפים, לעתים ירצה לשמור את הריהוט המשרדי שרכש בהתאם לצרכיו.


משפחות וזוגות שמשפצים את הבית עשויים לחפש שירותי אחסון לתקופת השיפוץ או המעבר, כך שחפצים יקרים ויקרים ללב לא ייפגעו ייהרסו במהלך השיפוצים.


אז מה חשוב לדעת על שירותי אחסון תכולת דירה?

 

הדבר החשוב ביותר בבחירת חברה שמספקת שירותי אחסון תכולת דירה הוא חברה חוקית ומסודרת, הפועלת בצורה מוסדרת ובעלת רישיונות עסק, אותם תבקשו שתציג בפניכם.

בקשו גם לראות אישורי תשלום ארנונה על מנת לוודא שהרכוש שלכם לא יימצא במחסנים היושבים על שטח לא חוקי שעלול להיסגר באופן פתאומי ללא הודעה מוקדמת.

 

עוד חשוב שתפנו אל חברה ותיקה עם ניסיון, כך שתדעו שהחברה פועלת מתוך הבנה של מה שצריך בשירותי אחסון, למשל:

 

חשוב שהמחסנים יהיו מאובטחים וממוגנים ותהיה אליהם הרשאת כניסה. בנוסף כדאי שהמקום יהיה מרושת במצלמות למקרה שתתרחש פריצה.

 

חשוב שהמחסנים יהיו מתוחזקים בצורה הטובה ביותר, כולל ניקיון המחסנים, אוורור למניעת רטיבות וטחב, שהמחסנים יעברו הדברה.

 

מחירים

 

מחירי אחסון תכולת דירה נעים בטווחים וכמובן שעל פי פרמטרים שונים: אורך התקופה, גודל המחסנים שתצטרכו, כמות הציוד, מיקום המחסנים - כך למשל, מחסנים הממוקמים במרכז הארץ יעלו יותר ממחסנים בדרום הארץ ובצפון הארץ.

  
אודות המחבר

פורטל לבית, הפורטל הגדול לכל השירותים ואנשי המקצוע לבית. רהיטים, אמבטיות, מטבחים, טכנאים, אדריכאלים, סורגים, פרגולות, תריסים, שער חשמלי , פרקטים, הסקה ועוד.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article57259.aspx